Şimdi Ara

Rtx 3060ti intel 11400 hp masaüstü bilgisayar 10.999 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
10.617
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Low Hash Rate yani mining yapanlar için kilitli. Normal oyuncular için hiç bir farkı olmayan kart.

• Adamlar ekran kartı ayağına depoda satamadıkları ne varsa koymuş  

• ekran kartının yanına ne kadar çer çöp varsa eklemişler.

• Açıkçası bu fiyata 16gb ve 500 m2 olsaydı alırdım

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MALİ MÜŞAVİR -- 1 Temmuz 2021; 11:27:24 >
  • MsSsS M kullanıcısına yanıt

RAM yükseltmesi çok kolay değil mi ?

• ekavas E kullanıcısına yanıt

Fotoğraflar bana ait değil. Ekran kartı Satış konusunda biri paylaşmış kasayı oradan gördüm fotoğrafları merak edenler için paylaştım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • inşallah LHR model ekran kartıdır da siz yamyamlar elinizi çekersiniz de oyunculara bir fırsat kalmış olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaptainSkyWalker

RAM yükseltmesi çok kolay değil mi ?

Üzerindeki 8 i satıp dual yapmak lazım yada benzer bir ürün bulmak lazımda onunda büyük ihtimal gecikme süreleri kötüdür hazır sistemlerde kötü oluyor.

SSD'de aynı şekilde yükseltmek gerekir anakartta M2 girişi vardır herhalde.

Anakart ve soğutucuda çok çirkin en azından soğutucuyu değiştiririm. :)

Benim düşüncelerim bu şekilde.

• onder.t O kullanıcısına yanıt

sizin gibi bencillerle uğraşmaktan bıktık.

• quote:

Orijinalden alıntı: onder.t

inşallah LHR model ekran kartıdır da siz yamyamlar elinizi çekersiniz de oyunculara bir fırsat kalmış olur.

Oyuncu da oyun oynamadığı zaman, uyurken, işe giderken bıraksın cihazını mininge. Hem ek gelir olur hem de döviz kazanmış olur. Çok mu zor? Bu nefret neden?

• Kasayı merak edenleriçin.

• LHR mi değil mi değil mi bilgi alan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: MALİ MÜŞAVİR

Kasayı merak edenleriçin.

Tahmin ettiğim gibi güç kaynağının çıkışları farklı yani ilerde değiştirmek istesen değiştiremezsin

• Bu HP'nin her haltı kendine özel hale getirmesi daha önce de başıma iş açmıştı. Bu kasa, bu sıcaklarda bırakın miningi oyunlarda bile geberir diye düşünüyorum. Son günlerde giderek daha uygun fırsatlar çıkmaya başladı. Ben yaz döneminde seçeneklerin daha da artabileceğini düşünüyorum. Tabi bu kendi fikrim. Alacak olana mani olmayayım...

• quote:

Orijinalden alıntı: MsSsS

Üzerindeki 8 i satıp dual yapmak lazım yada benzer bir ürün bulmak lazımda onunda büyük ihtimal gecikme süreleri kötüdür hazır sistemlerde kötü oluyor.

SSD'de aynı şekilde yükseltmek gerekir anakartta M2 girişi vardır herhalde.

Anakart ve soğutucuda çok çirkin en azından soğutucuyu değiştiririm. :)

Benim düşüncelerim bu şekilde.

Alıntıları Göster

hazır sistemlerde kötüdür dediler amd 3600 işlemci gtx 1650 super lenovo hazır kasa aldık. ramler samsung 3200mhz çıktı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• favoriteteam kullanıcısına yanıt

Lenovo hazır kasalar genelde iyidir zaten.

• Arkadaş burası Türkiye ekran kartının LHR olup olmaması farketmez yüksek fiyattan satar bizim insanımız çünkü çünkü dünyadaki en fırsatçı ırk biziz o yüzden mining falan hikaye bu ülkede.

• onder.t O kullanıcısına yanıt

Buradaki sorun lhr felan değil, sorun neye para veriğimizi bilmiyoruz, Şu madenciye giydirme hırsının yarısını üretene diğer yarısını da satıcı yamyamlara gösterseniz oyun yada üstüne oturacaklar için daha hayırlı olurdu

• gaming.gen.tr
    HP Pavilion TG01-2032NT (434P2EA) / AMD Ryzen 5 5600G / RTX 3060 Ti 8GB / 16 GB RAM / 512 GB M.2 SSD / Freedos Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR
    https://www.gaming.gen.tr/urun/95584/hp-pavilion-tg01-2032nt-434p2ea-amd-ryzen-5-5600g-rtx-3060-ti-8gb-16-gb-ram-512-gb-m-2-ssd-freedos-gaming-bilgisayar/
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.