Şimdi Ara

NVIDIA RTX 2000 Serisi [ANA KONU] | 2060 & 2060S // 2070 & 2070S // 2080 & 2080S & 2080Ti (83. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
10.901
Cevap
63
Favori
389.104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lan daha yeni 1070 li laptop aldım haydaaa. Çöp mü oldu bizimkiler şimdi beyler.

• Hoşgeldin RTX Hoşgeldin yeni ekran kartı devri
  • dartblink123 D kullanıcısına yanıt
  • hani bu kartlar ağustosta launch oluyordu. sızıntılarda herşeyi bildiler bir bunu bilemediler hayret yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -dehşet-

Yok artık LeBron James.
    Ben şöyle bir grafik paylaşmıştım. Şimdi Jensen'in söylediklerinden sonra çok da gerçek dışı gelmiyor bana. RTX açılınca 3-4 kat fark olacak galiba önceki nesille.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• sikloo kullanıcısına yanıt
    1080ti çöp tamam
  • 2050Ti, 2060 ve 2070 modelleri bekliyorum fiyatlar ne olucak.

1050Ti > 2050Ti çok büyük fark olursa 2050Ti ye geçerim.

Fakat gönlümde 2070 var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: premiumbeyin

Lan daha yeni 1070 li laptop aldım haydaaa. Çöp mü oldu bizimkiler şimdi beyler.
    Yeni geleceklerin fiyatı uçuk olacaktır. Şu da var kartların gerçek performansı konusunda bilgi yok sadece Ray Tracing izletip gösterdiler.
  • Ilk partide 21 oyun rtx desteği ile gelecek ya da oyunlara rtx desteği eklenecekmiş

https://wccftech.com/shadow-of-the-tomb-raider-bfv-nvidia-rtx/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zildjiann -- 20 Ağustos 2018; 23:39:41 >
  • Sanki fps oynarken adamın gözümdeki arabanın kaportasindaki yansimaya dikkat ediceksinizde. Realtime rendering yapanlar için yani bu işten para kazananlar için güzel kartlar alınır ama oyuncu için çok lüks. Elinizde 1060 1070 rx 480 580 bir kart varsa devam edin 7 nm yi bekleyin. Kerizlenmeyin hemen.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • an itibariyle vatan pc 700 dolarlık referans karta ön sipariş için 1250 dolar bedel istiyorlar birde stok sayısı 2 imiş :) Millet 800 Dolara FE Edition ön siparişi veriyor bizde ise firmalar adam düdüklemeye çalışıyor. Bu işler böyle basit olmamalı. Nvidia'ya şikayet mi etsek?
  • premiumbeyin kullanıcısına yanıt
    Ben de 1050 ti laptop aldım sizin ki çöp ise benimki gelen enerjiyi bile haketmiyor.

• WmGMD W kullanıcısına yanıt
    Daha ucuza beş kat performans farkı falan deyince moralim bozuldu valla.

• quote:

Orijinalden alıntı: warherooguzhan

an itibariyle vatan pc 700 dolarlık referans karta ön sipariş için 1250 dolar bedel istiyorlar birde stok sayısı 2 imiş :) Millet 800 Dolara FE Edition ön siparişi veriyor bizde ise firmalar adam düdüklemeye çalışıyor. Bu işler böyle basit olmamalı. Nvidia'ya şikayet mi etsek?

Aynı şeyi düşünüyordum. Ama burdaki olay sadece Zincir Mağazalar değil aynı zaman Dist.ler. Saçmalıkdan başka birley değil şu fiyatlar. Gerçekden 800$Lık kart nasıl 1100 dolara satılır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Dostum 500$ diyorlar 5 kat performans diyorlar biz niye aldık o zaman 1000 serisini

• quote:

Daha ucuza beş kat performans farkı falan deyince moralim bozuldu valla.
    Birincisi daha ucuz değil ikincisi 2070 in 1070 den 5 kat performanslı olması mümkün değil bence Rt dışında. Nvidia bu rakibi yok konsollar yeni nesile geçmemiş iken ne diye böyle zıplama yapsın ? Siz kartınızın ve bilgisayarınızın keyfini çıkarın.
  • Bu fiyatlardan almak büyük saçmalık. Alacak arkadaşlar 2 ay daha sabretsin Black Friday yaklaşıyor. Dolar kuru da umarım daha stabil bir hal alır

Hem öyle ahım şahım bir performans artışı da yok varsa yoksa RTX
  • quote:

Dostum 500$ diyorlar 5 kat performans diyorlar biz niye aldık o zaman 1000 serisini
    Ha birde 5 kat fark olsa nvidia böyle çarşaf çarşaf fps değerlerini gösterirdi diye düşünüyorum hocam :D ya şöyle düşünün full ayarda gta 5 de atıyorum 1070 80fps veriyor 2070 400 mü verecek
  • 
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.