Şimdi Ara

RTÜK, Atatürk dizisini yayınlamama kararı alan Disney Plus için inceleme başlattı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
1
Favori
2.767
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

• TulparHAN kullanıcısına yanıt

Yaw ne alaka arap yahudi bilmemne, sende tahtalar biraz eksik gibi duruyor. Daldan dala konudan konuya atlıyorsun.

siz kim bu arada he? Ben bir topluluk adına mı konuşuyorum zannediyorsun? Beni kimlerle aynı kefeye koymaya çalışıyorsun?

vaktim az, değerli. Engeli bastım oh yeeeee.

• O Atatürk arkasına alıp yalandan yere vatan millet Sakarya naraları atan ünlülerden kimin ataturkcu kimin'de paraturkcu olduğunu anlasın bu millet.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    Bir tane emperyalist devlet sayamadınmı beyfendi? Hala arap takıntılığı yapıyorsunz?

• BlacK SeA StorM 61 kullanıcısına yanıt

Arap takıntısı hmm bana en büyük zararı Araplar İhanet ederek verdiler.

işine gelmedi mi ? Arapların İhaneti işine gelmedi mi ?

İşine gelene ihanet, Savaş suçu işine gelmeyene takıntı mı oldu ?

Ermenilerden ne istiyorsun mesela ? Ermenilerin yaptıklarından fazlasını din kardeşimiz araplar yaptı ve arkamızdan vurarak ihanet ettiler.

Ermenilere kin kusuyorsun da Araplara gelince mi takıntı oluyor ?

şaka mısınız hocam ? Ermeni en azından düşmandı ve düşmanlığını yaptı. Arap düşman değil dost olduğu halde Türkleri arkalarından vurdu.

Hiçbir sıkıntı olmaz kesinlikle iptal edilmesi lazım. Murat Soner adlı youtuber bu konuyu çok güzel özetledi kanalında.

• RTÜK, Disney Plus lisansını iptal etmeli bence. Onların düşüncesi madem bu bize, karşılığını vermeliler.

• dahili ve harici bedhahlar.... haricilerle dahililer birleşiyor. dahililer de öyle uzak yerde aranmamalı. üst düzey yerlerdeler..!

vur kilidi firmaya. koy mallarına el. bak ne yapıyorlar.

• Üyelik iptali ve paranızı geri almak için Mesut çevik yetkili bir avukatla yaptığı konuşmada para iadesini adım adım açıklamış. Teşekkürler Mesut ve avukat Aydın abimiz 👏👏👏👏 link:https://www.youtube.com/watch?v=yquydZrWkGg

• Değerlerimizin yok sayılması vs diye düşünenler için söylüyorum. Biz kendi değerimize (dizi/platform adına söylüyorum) nerde sahip çıktık. Vatanım sensin de mi. Neyde? Tüm dünyaya diz çöktürmus bir liderimiz varken ve onun bu kurduğu cumhuriyet hikâyesini Marvel Disney DC Comic gibi büyük bir çapta pazarlayabildik mi. Adam akıllı platformumuz bile yok. Yurt dışı sermayeli bı proje Ermeniler tarafından engellenerek pazara açılması engellenmis ve değerimiz yok sayılıyor öylemi. Biz kendi değerimizi var saydık mi bu platformda ki başkasına bok atıyoruz. Ki kaldı ki Ermenilerin kuyruk acısı olduğu aşikar ve bunu istememeleri kendi açılarından bakarsan normal. Senin lobin daha güçlü değil ki engelleyemiyorsun. O'da ayrı bı tartışma konusu ya neyse. Ben zaten hiç Disney plus almamıştım. Yaptığı projeleri de beğenen biri olarak almadım. Tepkilere saygı duymakla beraber pek anlamlandiramiyorum. Değerlere elbette sahip çık ama önce aynaya bakalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Sen kalk Zion’u boşlama geç pot üret sat.Senin gibi çalışan priest bulamıyoruz.Boşver bu konuları.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • atatürkçü dediğimiz adamlar(!) gıkını çıkarmadı. rtük’e helal olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Siyasal islamcılarla kemalistlerin hiçbir farkının olmadığını bu haberdeki mesajların seviyesinden anlayabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-75F823CDA -- 4 Ağustos 2023; 20:24:10 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Johnny Silverhand kullanıcısına yanıt

rTÜRK zaten LGBT iden dolayı Netflix,Disney ve AmazonPrime kapatmak istiyordu bu da tuzu biberi oldu.

• Disney şirketinin Türkiye Cumhuriyeti'nde her hangi bir iş kolunda faaliyet gösterme şansı kalmadı. Disney şirketi artık Türkiye ve Türk halkı için yok hükmünde.

Sen, ticaret yapıp para kazandığın bir ülkenin kurucusu ve silah arkadaşlarına çektiğin diziyi kaliforniadaki ermeni abilerinin sözüyle yayınlamaktan vazgeçersen, bunun bedelini bu ülkeden silinerek ödersin.

Disney'i yönetenler de zeka geriliği olduğunu düşünüyorum.

Californiada ki ermeni abileri ne derse biat ediyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Virtual Reality kullanıcısına yanıt

Arkadaşım bu ülkede Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK'e hakaret edenler ödül alır ceza almazken, Popcorn oğlunun cenazesi bile Devlet erkanı tarafından ziyaret edilirken bana burada boş muhabbet yapmayın.

Atatürk'e hakaret eden tarikatlar, Diğerleri ceza bile almıyor. Hakaretten bahsediyorum bak daha ötesi var mı ?

tamamen gündem değiştirmek ve lgbti nedeni ile kapatılmak isteniyor. Atatürk işin bahanesi tuzu biberi oldu.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.