Şimdi Ara

RT-205 smile adsl bağlantı sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.870
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar smile adsl in kampanyasında verilen airties RT-205 modemi aldım ancak bende ttnet in adsl si var.modemin kurulumunu yaparken kullanıcı adına xxx@ttnet yazdığım zaman otomatik olarak xxx@smileadsl.com olarak değişiyor.Bunun bir çözümü varmı yoksa modemi değiştirmek zorunda mıyım?Lütfen bilgisi olan acil cevap yazsın!!

• firmware ini guncelle modemin duzelir
  • quote:

Orjinalden alıntı: quikcem

firmware ini guncelle modemin duzelir

işin can sıkıcı tarafı da o zaten firmware güncellemeye çalıştım ama olmadı.Başka bir yolu varmıdır?
  • dostum dün aynı kampanyadan aldım kurdum anlatayım nasıl yapılacagını
    boş explorer sayfasına 192.168.2.1 yaz enter yap modemin icine gir buradan adsl sekmesinden baglantı ayarlarını tıklayacaksın kullanıcı adı yazan yerde @smileadsl.com yazan yeri silip xxxx@ttnet yazıp alt sekmede bulunan yere ttnet tarafından verilen şifreyi yazıp kaydet diyeceksin ve sorunun çözülmüş olacak bu kadar basit
  • şimdi yapıyorum inşallah işe yarar
  • dostum çok saol yaa problem çözüldü walla modemi satmayı düşünüyodum sayende kurtardık.koskoca forumdan bi sen çıktın walla helal olsun..
  • @meciteren
    Bende de smileadsl'in rt205'ini almıştım. Nasıl kullanacağım diye düşünüyordum. Aynı yolu ben de deneyeceğim sanırım bende de sorun çözülür. Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi braveheart655 -- 19 Aralık 2007; 8:36:10 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.