Şimdi Ara

rrecovery problem...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • acer5740g laptopumu ilk aldığımda sistem geri yükleme diskleri yapmıştım. ancak onlara şuan ulaşmam mümkün değil recovery yapıcam başlarken alt+f10 yapıyorum PLEASE COMPLETE OPERATİNG SYSTEM SETUP PROCESS BEFORE DOİNG SYSTEM RECOVERY yanıtı çıkıyor. bu problemin çözümünü bilen lütfen yardım etsin teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Brain Burst -- 30 Mayıs 2012; 21:21:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: tocopherly

arladaşlar, arkadaşın sorununun bi kısmına bende sahibim acer5740g laptopumu ilk aldığımda sistem geri yükleme diskleri yapmıştım. ancak onlara şuan ulaşmam mümkün değil recovery yapıcam başlarken alt+f10 yapıyorum PLEASE COMPLETE OPERATİNG SYSTEM SETUP PROCESS BEFORE DOİNG SYSTEM RECOVERY yanıtı çıkıyor. bu problemin çözümünü bilen lütfen yardım etsin teşekkürler...

Bekleyin diyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: PcKolikq

quote:

arladaşlar, arkadaşın sorununun bi kısmına bende sahibim acer5740g laptopumu ilk aldığımda sistem geri yükleme diskleri yapmıştım. ancak onlara şuan ulaşmam mümkün değil recovery yapıcam başlarken alt+f10 yapıyorum PLEASE COMPLETE OPERATİNG SYSTEM SETUP PROCESS BEFORE DOİNG SYSTEM RECOVERY yanıtı çıkıyor. bu problemin çözümünü bilen lütfen yardım etsin teşekkürler...

Bekleyin diyor

biraz daha ayrıntılı bi cevap alabilir miyim neyi bekliyim bekleme seçeneği yok sadece tamam butonu var o kadar tamama tıklayıncada bilgisayar açılıyor zaten...

• quote:

quote:

quote:

Bekleyin diyor

biraz daha ayrıntılı bi cevap alabilir miyim neyi bekliyim bekleme seçeneği yok sadece tamam butonu var o kadar tamama tıklayıncada bilgisayar açılıyor zaten...

PLEASE COMPLETE OPERATİNG SYSTEM SETUP PROCESS BEFORE DOİNG SYSTEM RECOVERY

Please beklemek olduğu için demiştim.. Hocam çalışmıyorsa Recovery bölümü bozulmuş olabilir.

• Türkçeye çevirince "SİSTEM kurtarma yapıyor önce işletim sistemi kurulum işlemlerini tamamlayın" oluyor ama öyle durumlarda kurtarma cd si veya format dvd si olmadan recovery yapılmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: numannuman

Türkçeye çevirince "SİSTEM kurtarma yapıyor önce işletim sistemi kurulum işlemlerini tamamlayın" oluyor ama öyle durumlarda kurtarma cd si veya format dvd si olmadan recovery yapılmıyor

Yani Recovery bozulmuş yada kurtaracağı Diski bulamıyor olabilir.
  • quote:

quote:

Türkçeye çevirince "SİSTEM kurtarma yapıyor önce işletim sistemi kurulum işlemlerini tamamlayın" oluyor ama öyle durumlarda kurtarma cd si veya format dvd si olmadan recovery yapılmıyor

recovery bölümüne geçilmeden yedeğin bozulduğunu yada yedeğin bulunduğu bi sürücünün bulunup bulunmadığı kontrolü yapılmaz. senin kurtarma veya format dvd si bulman lazım.
  • quote:

quote:

quote:

recovery bölümüne geçilmeden yedeğin bozulduğunu yada yedeğin bulunduğu bi sürücünün bulunup bulunmadığı kontrolü yapılmaz. senin kurtarma veya format dvd si bulman lazım.

Sıfırdan Format atmasını öneriyorum..

• sistem geri yükleme yapmadan önce işletim sistemleri ayarlarını yapın diyor dostum tam türkçesi bu ama ne ayarı yapman gerek bilemem:)
  • quote:

acer5740g laptopumu ilk aldığımda sistem geri yükleme diskleri yapmıştım. ancak onlara şuan ulaşmam mümkün değil recovery yapıcam başlarken alt+f10 yapıyorum PLEASE COMPLETE OPERATİNG SYSTEM SETUP PROCESS BEFORE DOİNG SYSTEM RECOVERY yanıtı çıkıyor. bu problemin çözümünü bilen lütfen yardım etsin teşekkürler...

hocam daha önce cd ile format atmadıysanız recovery cd si ile veya başlarken allt+f10 ile format atmanıza gerek yok. sistemin içinde recovery mevcuttur. oradan sistemi fabrika ayarlarına döndürebilirsiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.