Şimdi Ara

[RPG]San Andreas Multi Player VendettaRPG™ [Aktif!] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.677
Cevap
3
Favori
227.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aha tam aradığım olay,kesinlikle giriyorum,eğer mümkünse otobüs şöförlüğü yapacağım,olmazsa da taksi..katılmam için ne yapmam lazım?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Slammer

aha tam aradığım olay,kesinlikle giriyorum,eğer mümkünse otobüs şöförlüğü yapacağım,olmazsa da taksi..katılmam için ne yapmam lazım?

Bende Vendetta ile tanışmadan önce böyle bir oyunun hayalini kuruyordum. Ama online değil, single olanını. Online olması daha çekici geliyor çünkü yeni kişiler/ arkadaşlarla tanışıyor ve sohpet edebiliyorsunuz. Ayrıca karşıdaki oyuncular online oyuncu oldukları için yapay zekada dolayısıyla daha da iyi oluyor. Bu zevki sizlerede tattırabilmek için açtım bu konuyu. Sunucu açılana kadar bazı şeyleri kavrayabilmeniz için yardımcı olamaya çalışacağım.
    Otobüs şöforu olmanız veya taksici olmanız tabii ki mümkündür. Bunun için önce Role Play Kavramını tamamen kavramalı ve bir karakter ismi tasarlamalısınız. Sunucu Amerika'da geçtiği için ya italyan, ya ispanyol, ya da amerikalı bir isim seçmelisiniz. örneğin: John_Dash gibi. isim_soyisim şeklinde bir isim bulduktan sonra bu karakterin yaşını(24 gibi) belirlemeli ve uyruğunu seçmelisiniz(italyan). Bunları yaptıktan sonra bu karakterinizi tanıtan bir hikaye yazmalısınız. nerede doğdu, bu yaşına kadar neler yaptı. Nerelerde bulundu. En önemlisi San Fierro'ya neden geldi ?

Karakter Hikayesi Yazarken dikkat etmeniz gerekenler:

1- Karakterinizin gücü

Yarattığınız karakter ancak gerçek hayatta olması kadar güçlüdür. Bizler kahraman değil, sivil hayatlar yaratmaktayız. Yeni bir yaşam yaratırken karakterinize mutlaka sınırlar çizmelisiniz. Keza buda, normal bir insan standartlarındadır. Yani ? Yani siz bir karakter yaratacaksanız ancak sizin kadar güçlü olmalıdır. Daha fazlasını yazmanız oyun içi sahte bir görüntü yaratmakla birlikte, yazdığınız hikayenin sadece bir yazı olması anlamına gelir. Bizler hikayelere uygun oyunlar oynanmasını istiyoruz.

2- Güç ve Denge

Yarattığınız karakter ancak yazdığınız kadar güçlüdür. Bu sebeple başkaları ile etkileşimi düşünürken mutlaka kendinizin ne olduğunu bilerek bunu yapmalısınız. Yani sizinle bir mafya babası neden ilgilensin ? Ya çok paranız olmalı, ya da okadar fazla şey bilmelisiniz ki mafya dediğiniz insanlar size zaman ayırmanın gerekli birşey olduğunu düşünmeli. Aksi takdirde sizin kardeşinizin bir ailede çalışması umurlarında bile olmayacaktır. Onlar sadece birer piyondur.

3- Karakter hikayesi neleri belirler ?

Karakter hikayeleri yalnızca geçmişten bu güne (v3 başlangıç) karakterinize dair bize bilgiler verir. Örnek olarak XX karakterinizin fiziksel görünüşünü, agresif/yumuşak benzeri karakter özelliklerini, iyi/kötü yönelimi benzeri özelliklerini anlatır. İleriye dönük hedeflerinide bir hikayeye bağlayarak bize sunar.

Karakter hikayesini yazdıktan sonra sunucunun açılmasını beklemelisiniz. Sunucu şuan versiyon III çalışmalarından dolayı bakımdadır. Hepimiz bu çalışmaların tamamlanmasını bekliyoruz. Tamamlandıktan sonra yazmış olduğumuz hikayeleri gönderip şifrelerimizi bekleyeceğiz. :)
    Sunucun açıldığını ve şifrenizi aldığınızı varsayarsak, sunucuya bağlanıp önelikle bir sürücü belgesi almalısınız. Sürücü belgesini aldıktan sonra otobüs şöforluğu mesleğini alındığı yere gidip işe girmelisiniz. İşe girdikten sonra bir otobüs alarak belirlenen güzargahlardan yolcuları almaya ve para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Otobüs şöforluğundan sıkılırsanız /quitjob veya /istencik yazarak o işten ayrılabilir ve diğer mesleklere yönelebilirsiniz. Mesela karakterini bayan ise hayat kadını olabilirsiniz, emlak işi ile ilgilenebilirsiniz, ofis açıp istediğiniz işi yapabilirsiniz, avukat olabilirsiniz, polislik sınavına girip polis olabilirsiniz, doktor olup hastaları tedavi edebilirsiniz, özel şöfor olabilirsiniz, çöpçü olabilirsiniz, VİP hizmetlerine girebilirsiniz, role play seviyeniz beğenilirse mafyaya dahil olabilirsiniz, bir çeteye girip serseri bir çete üyesi olabilirsiniz vs. vs. gibi bir çok meslekle ilgilenebilirsiniz.

• quote:

Orjinalden alıntı: frenzy

quote:

Orjinalden alıntı: Slammer

aha tam aradığım olay,kesinlikle giriyorum,eğer mümkünse otobüs şöförlüğü yapacağım,olmazsa da taksi..katılmam için ne yapmam lazım?

Bende Vendetta ile tanışmadan önce böyle bir oyunun hayalini kuruyordum. Ama online değil, single olanını. Online olması daha çekici geliyor çünkü yeni kişiler/ arkadaşlarla tanışıyor ve sohpet edebiliyorsunuz. Ayrıca karşıdaki oyuncular online oyuncu oldukları için yapay zekada dolayısıyla daha da iyi oluyor. Bu zevki sizlerede tattırabilmek için açtım bu konuyu. Sunucu açılana kadar bazı şeyleri kavrayabilmeniz için yardımcı olamaya çalışacağım.
    Otobüs şöforu olmanız veya taksici olmanız tabii ki mümkündür. Bunun için önce Role Play Kavramını tamamen kavramalı ve bir karakter ismi tasarlamalısınız. Sunucu Amerika'da geçtiği için ya italyan, ya ispanyol, ya da amerikalı bir isim seçmelisiniz. örneğin: John_Dash gibi. isim_soyisim şeklinde bir isim bulduktan sonra bu karakterin yaşını(24 gibi) belirlemeli ve uyruğunu seçmelisiniz(italyan). Bunları yaptıktan sonra bu karakterinizi tanıtan bir hikaye yazmalısınız. nerede doğdu, bu yaşına kadar neler yaptı. Nerelerde bulundu. En önemlisi San Fierro'ya neden geldi ?

Karakter Hikayesi Yazarken dikkat etmeniz gerekenler:

1- Karakterinizin gücü

Yarattığınız karakter ancak gerçek hayatta olması kadar güçlüdür. Bizler kahraman değil, sivil hayatlar yaratmaktayız. Yeni bir yaşam yaratırken karakterinize mutlaka sınırlar çizmelisiniz. Keza buda, normal bir insan standartlarındadır. Yani ? Yani siz bir karakter yaratacaksanız ancak sizin kadar güçlü olmalıdır. Daha fazlasını yazmanız oyun içi sahte bir görüntü yaratmakla birlikte, yazdığınız hikayenin sadece bir yazı olması anlamına gelir. Bizler hikayelere uygun oyunlar oynanmasını istiyoruz.

2- Güç ve Denge

Yarattığınız karakter ancak yazdığınız kadar güçlüdür. Bu sebeple başkaları ile etkileşimi düşünürken mutlaka kendinizin ne olduğunu bilerek bunu yapmalısınız. Yani sizinle bir mafya babası neden ilgilensin ? Ya çok paranız olmalı, ya da okadar fazla şey bilmelisiniz ki mafya dediğiniz insanlar size zaman ayırmanın gerekli birşey olduğunu düşünmeli. Aksi takdirde sizin kardeşinizin bir ailede çalışması umurlarında bile olmayacaktır. Onlar sadece birer piyondur.

3- Karakter hikayesi neleri belirler ?

Karakter hikayeleri yalnızca geçmişten bu güne (v3 başlangıç) karakterinize dair bize bilgiler verir. Örnek olarak XX karakterinizin fiziksel görünüşünü, agresif/yumuşak benzeri karakter özelliklerini, iyi/kötü yönelimi benzeri özelliklerini anlatır. İleriye dönük hedeflerinide bir hikayeye bağlayarak bize sunar.

Karakter hikayesini yazdıktan sonra sunucunun açılmasını beklemelisiniz. Sunucu şuan versiyon III çalışmalarından dolayı bakımdadır. Hepimiz bu çalışmaların tamamlanmasını bekliyoruz. Tamamlandıktan sonra yazmış olduğumuz hikayeleri gönderip şifrelerimizi bekleyeceğiz. :)
    Sunucun açıldığını ve şifrenizi aldığınızı varsayarsak, sunucuya bağlanıp önelikle bir sürücü belgesi almalısınız. Sürücü belgesini aldıktan sonra otobüs şöforluğu mesleğini alındığı yere gidip işe girmelisiniz. İşe girdikten sonra bir otobüs alarak belirlenen güzargahlardan yolcuları almaya ve para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Otobüs şöforluğundan sıkılırsanız /quitjob veya /istencik yazarak o işten ayrılabilir ve diğer mesleklere yönelebilirsiniz. Mesela karakterini bayan ise hayat kadını olabilirsiniz, emlak işi ile ilgilenebilirsiniz, ofis açıp istediğiniz işi yapabilirsiniz, avukat olabilirsiniz, polislik sınavına girip polis olabilirsiniz, doktor olup hastaları tedavi edebilirsiniz, özel şöfor olabilirsiniz, çöpçü olabilirsiniz, VİP hizmetlerine girebilirsiniz, role play seviyeniz beğenilirse mafyaya dahil olabilirsiniz, bir çeteye girip serseri bir çete üyesi olabilirsiniz vs. vs. gibi bir çok meslekle ilgilenebilirsiniz.

doktor olmayı planlıyorum

Ama hikayem nasıl olucakki o konuda hiçbir bilgim yok mesela

adım emir soyadım levent 19xx de istanbulda doğdum ilk okulu okudum lisede bırakıp çalışmaya başladım
    ilk başta polis olmak istedim ama sınavı geçemeyince sürücü belgesi alıp taksiciliğe başladım.iyi kötü para kazanıyordum...

böyle olsa olurmu?

• Hayır o şekilde değil hikaye. Hikaye sizin gerçek hayatınız değil, karakterinizin yarattığı hikaye olacaktır. Örneğin John_Dash(24) bir karakter yarattınız. Bu karakterin hikayesini yazacaksınız.

-Karakter hikayeleri saçma sapan bir usturupla yazılmışsa, (geliom, gidiom, gelcem, yapcam, eheh, ...)
    -Hikaye Kısmı boşsa, ( hikayem yok, boş, sonra yazıcam, ... )
    -Küfür, Hakaret içerikli bir yazı ad,soyad veya hikayede geçiyorsa,
    -RP ile hiç bir alakası olmayan bir hikaye ise, (anamın öcünü almaya geldim, gtacıyım, ...)

Hikayeniz bu yukarıda sayılanların hiç birisini içermiyor ve elimize geçmiş ise, en geç 1-3 gün içerisinde size olumlu/olumsuz e-mail gönderilecektir. Hikayenizi göndermeden önce E-Mail adresinizin doğru olduğundan emin olunuz. Aksi takdirde şifre başka bir adrese gönderilebilir. Lütfen "accountum açılacakmı ?" vs. gibi forum başlıkları açmayınız. Bunu yazmanız durumu değiştirmeyecektir. Kasıtlı bekletmemiz gibi bir durum söz konusu değildir. Zamanımız el verdiğince okuyup, cevaplamaya çalışmaktayız.

Resmi sitede hikayeler için açılmış konu budur. Yani karekterinizle sunucuda yaşayacağınız şeyleri yazmıyacaksınız. Sunucudan öncekileri anlatacaksınız.

Örnek bir hikaye

Vincent Recabe Amerikada dünyaya gelmiştir (1988) Annesini göremeyen vincent'i babasi Albert büyütmüştür.Altı yaşında babasını kaybeden vincenti devlet İngiltere'de yaşayan teyzesinin yanına göndermiştir.Burda iyi bir eğitim alan Vincent iyi bir avukat olmak istiyordur ama teyzesi onun doktor olmasında ısrari onu yıldırmıştır.İngilteredeki iyi bir üniversite'ye başlamiştir tip fakultesinin ikinci sınıfta bırakip kendi hayallerinin peşinde koşmak isteyen vincent avukatlik için yeniden sınava girmiş ve kazanmıştır.İngiltere'nin Manchester şehrinde bir üniversiteye girip avukat olmak için çok çalişmiştir.

Yıl 2008 Vincent Manchester'da masterını yapmiş iyi bir avukat olmuştur.Önemli davalarda anlının akıyla çıkmış çok büyük bir saygı ve irtibar kazanmiştir.Büyük işlerin peşinde olan Vincent daha çok para hırsına kapılıp tekrar Amerikaya geçmiştir.Orda iyi bir dava almıştır.Davası ordudan silah kaçıran bir Generali savunmaktır.General Vincente çok büyük paralar vermiştir dava 3 yıl kadar uzamiştır ve hüsranla bitmiştir.Vincent ilk yenilgisinin ordan almiştir ve kendinde çok büyük bir güven kaybı olmuştur.Vincent yavaş yavaş kendini toparlarken halen kendisine şu soruyu soruyormuş bir dava kaybettim diye pes mi edicem ?.Bunu cevabını kendisine sorarak uzun bir zaman geçirmiş.En sonunda amerikadan bir ev satıp alıp.Bir süre dinlenmeye karar vermiş.

Yıl 2012 Vincent artık işinin başına yavaş yavaş dönmeye karar alır ve çalişmalarına tekrardan başlar iyi bir dönem geçiren Vincent artık eski anılarını bir kenara bırakıp sadece kendi için çalişmaya başlar.Amerikada güzel bir kadınla evlenir.Oda kendisi gibi avukattır.Mutlu bir evliliği olan Vincent'tin 2 tanede çocuğu olur.Kendisini artık güvende hisseden vincent avukatlığı bırakmak ve sadece ailesiyle ilgilenme kararı alır.

Yıl 2021 Vincent avukatliği bırakma kararı alır .Avukatliği bırakma isteği ve arzusu çok önde basmiştir ama Vincent genede avukatliği bırakmamiştir. Başarılır kariyerine daha başarılar eklemek için ilerlemiş yaşına rağmen emek sarfetmektedir.

• quote:

Burda çeşitli mesleklerden bahsetmişsiniz ama kafama takılan bi sorun var.En fazla 99 kişi şuana kadar online demiştiniz ama bu kişiler neden otobüse binsinler ki?Hadi diyelim bindi bi günde ben otobüs şöförüyken nasıl kazanıcam iyi para en fazla 10-15 kişi ya biner ya binmez diyelimki onlar E tuşuna basarak bindi ya biri benim otobüsümü çalarsa?Hadi otobüsçüyü geçtim taksici olduk diyelim:
    Ya müşteri bulamazsam?yada müşteri bulduk diyelim o adam taksimi çalarsa ne olucak?
    Oyunda polislik görevini seçen kişi bana yardımcı olucakmı?Yada oyunda böyle garip garip karışıklık olmazmı?Biraz karmaşık anlattım sanırım ama özetleyeyim:

Oyunda herkezin yapacağı mesleğin düzenli bi hal alması gerekiyor Yani birilerine muhtaç olmamız lazım birileri otobüse binip birileri taksi tutmalı biriside sürekli doktora gitmeli gibi biçok önemli küçük ayrıntı var. Bunların hepsinin bi düzen içinde oyunda yürüceğine açıkçası inanmıyorum.GTA ya ilk başlayan birisi mutlaka oyuna girdiği gibi aynı single playerdaki gibi birilerine dalar, hırsızlığa ,yıkıp dökmeye başlar.Buda bütün düzenleri alt-üst eder.

• quote:

Orjinalden alıntı: Impavide

Burda çeşitli mesleklerden bahsetmişsiniz ama kafama takılan bi sorun var.En fazla 99 kişi şuana kadar online demiştiniz ama bu kişiler neden otobüse binsinler ki?Hadi diyelim bindi bi günde ben otobüs şöförüyken nasıl kazanıcam iyi para en fazla 10-15 kişi ya biner ya binmez diyelimki onlar E tuşuna basarak bindi ya biri benim otobüsümü çalarsa?Hadi otobüsçüyü geçtim taksici olduk diyelim:
    Ya müşteri bulamazsam?yada müşteri bulduk diyelim o adam taksimi çalarsa ne olucak?
    Oyunda polislik görevini seçen kişi bana yardımcı olucakmı?Yada oyunda böyle garip garip karışıklık olmazmı?Biraz karmaşık anlattım sanırım ama özetleyeyim:

Oyunda herkezin yapacağı mesleğin düzenli bi hal alması gerekiyor Yani birilerine muhtaç olmamız lazım birileri otobüse binip birileri taksi tutmalı biriside sürekli doktora gitmeli gibi biçok önemli küçük ayrıntı var. Bunların hepsinin bi düzen içinde oyunda yürüceğine açıkçası inanmıyorum.GTA ya ilk başlayan birisi mutlaka oyuna girdiği gibi aynı single playerdaki gibi birilerine dalar, hırsızlığa ,yıkıp dökmeye başlar.Buda bütün düzenleri alt-üst eder.

Role play sunucusuna girip oynamadığınızdan bu gibi soruların aklınıza takılması gayet normal. Hepsini tek tek cevaplıyayım. İlk cümlenizi esas alırsak, versiyon 2 ve daha önceki versiyonda oynuyan oyuncuların hepsinin levelleri ve paraları silindi. Yani herkes eşit olarak başlayacak. Herkesin parası ve hakları aynı olacak. Bu da demek oluyor ki, sunucu açılır açılmaz hemen hemen hiç kimsenin aracı olmayacak. Araba kiralama yerlerinden araba kiralayarak dolaşacağız veya otobüslere, ticari taksilere, tramvaya ve tirenlere yani toplu taşıma araçlarına bineceğiz. Yani sivil hayata teşvik söz konusudur. Otobüs şöforuyken bir sefere başladığınızda hiçbir yolcu almasanız bile her seferde 1500 dolar kazanırsınız.(versiyon II de 1500 idi, Versiyon III de ne kadar bilmiyorum.) Aldığınız her müşteri içinde ekstra 10 dolar görünür.(Bir aracın yanına binmek için G tuşuna basarlar. Yani G ile yan koltuğa veya otobüsün arkasına binlerler. Sizde devam edersiniz.) Yani siz yolcu almasanız bile alacağınız para bellidir.  Otobüsünüzü çalma gibi bir durum söz konusu olamaz, çünkü o meslekten olmayan biri Enter’a basarda aracınıza binerse şöyle bir hata alarak otomatik olarak otobüsten atılır/iner [ Otobüs şöforu değilsiniz. Bu aracın anahtarı sizde yok] Yani otobüsünüzü alıp hayda ben gidiyorum diyip gidemez.  Otobüs şöforuyse ve otobüse biner giderse yapmanız gerekn şudur; /call 911. 911 i arayıp polisi istersiniz. Polise otobüs şöforu olduğunuzu ve devletin otobüsünü çaldığını belirtirsiniz. Yerinizi polise bildirince en kısa zamanda yanınızda bir polis belirir. O an online polis yoksa, departmana gidip polis memuru bekleyebilirsiniz. Oyuna giren memura, otobüsü çalan kişinin eşgalini verirsiniz. Eşgalini verirsiniz diyorum çünkü o kişiyi oyun içerisinde tanımıyorsanız ve kafasının üzerinden adını okuyup polise xxx_xxxx kişi aracımı çaldı derseniz bu non-rp olur. Eşgalini belirtirsiniz ve polisler aramaya başlar. Aynı şey taksi içinde geçerlidir. Fakat taksilerde ve özel otolarda bir istisna vardır. Kişinin özel otosu üzerine kayıtlıdır. Siz bir başkasına anahtarı vermediğiniz sürece(/givekey ID) başkası aracınızı alıp kaçamaz. Bu aracın anahtarı sizde yok diye hata alırsınız. Ayrıca /akilit 1 yazarak arabınızı kilitleyebilir /alarm ile taktırdıysanız alarmını aktif edebilir, /asok ile şok sistemini etkin kılabilirsiniz. :)
    oyunda zaten hemen hemen herkesin bir görevi var. Herkes doktora gitmese bile, yaralandığında yani canı bitip öldüğünde hastaneden doğar. Hastaneden doğduğu içinde doğal olarak role play yapmalıdır. Örneğin aracınızla gidiyorsunuz bir yere çarptınız, veya kaldırımda yürürken bir araç geldi size çarptı. o anda /crack 2 yazarsanız karakteriniz yere yığılır ve ayağı kırılmış gibi hareket eder. o anda yanınızda biri varsa veya yoldan geçen biri sizi aracına alıp hastaneye götürür veya /call 911 yazarak hastaneyi arar. Yaralının eşgalini ve yaralanmasını doktora anlatır ve ambulansın gelmesini bekler. Ambulans gelir ve sizi emoteler ile ambulansa bindirip hastaneye götürür.
    Sunucuda her şey düzen içerisindedir. Şehirde bir düzen vardır ve bu düzene uymayanlar oyunun adminleri tarafından banlanır. O anda admin yoksa foruma girip sorun çıkaranları ekran görüntüleri ile şikayet edebilirsiniz. O an olmasa bile fazla bir süre geçmeden sunucudan ilişkisi kesilir. ;)
    İsterseniz pmden bana msn adresinizi yazın, bir yabancı servera girip size göstereyim. Adamlar gecenin 1inde 200 kişi aynı anda oynuyorlar. 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frenzy -- 18 Ekim 2008; 17:22:48 >

• Çımış mı V3i ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Bay Wesley

Çımış mı V3i ?

ne demek istediğinizi anlamadım?
  • quote:

Orjinalden alıntı: frenzy

quote:

Orjinalden alıntı: Bay Wesley

Çımış mı V3i ?

ne demek istediğinizi anlamadım?

çıkmışmı demek istedi k yi yazamamış
  • Çıkma gibi birşey söz konusu değil. Yeniden tasarlanan bir oyun değil ki çıksın. Gta San Andreas'ı olan ve sorunsuz oynuyabilen herkes, sa-mp programını kurup oynuyabilir. Sunucu şuan aktfi değil o ayrı.

Versiyon III yüzde ilerlemesi: %58
  • Sunucu yüzde ilerlemesi: %60
  • Serverin açılmasını sabırsızlıkla bekliyorum fakat şimdilik oyalanmak için bildiğiniz serverlar varmı oyunu biraz orda öğreneyim
  • quote:

Orjinalden alıntı: Impavide

Serverin açılmasını sabırsızlıkla bekliyorum fakat şimdilik oyalanmak için bildiğiniz serverlar varmı oyunu biraz orda öğreneyim

Bildiğim serverlar var evet ama Türkçe değiller. Dilerseniz pm'den msn adresinizi gönderin msnden hem size anlatayım hemde bir servera girerek uygulamalı göstereyim.
  • Evet Vendettarpg açıldıktan sonra benzer taklit sunucular açıldı. Neden taklit sunucular diyorum, çünkü bu işe gerçekten emek veren kişilerin hemen hemen hepsini kopyalayan ve kendi projeleriymiş gibi sunan emeğe saygı duymayan kişiler çoğaldı. Ben vendettarpg'yi taklit eden sunuculara girmiyor aynı zamanda onlarıda onaylamıyorum.
  • msn adresimi pm den verdim eklemenizi bekliyorum
  • msn adresiniz bana gelmemiş
  • IP: 89.19.28.218:7777
    Vendetta RPG v3.0 ( %67 )
  • Yazın bende oynuyordum inanılmaz zevkliydi, oldukçada seviyeliydi ortam çok güzel RP ler yapılıyordu şimdi görünce özlediğimi fark ettim şifreyi hatırlayabilirsem güncellemeden sonra birdaha girerim .
  • Şifrenizi hatırlasanızda değişen birşey olmayacak. Çünkü tüm kullanıcıların levelleri ve karakterleri sıfırlandı. Sunucu aktif olduğunda eski ve yeni oyuncular yeniden karakter yaratıp tekrardan üye olmak zorundalar.
    Yani karakter tasarlayıp yeniden hikaye yazmalısınız.
  • yaa simdi anlıamadıım bu oyun knight online tarzı mmorpg deil yani rpg derken sırf yazışarakmı oynucaz yoksa bir san andreas oynar gibimi oynucaz
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.