Şimdi Ara

[RPG]San Andreas Multi Player VendettaRPG™ [Aktif!] (183. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.677
Cevap
3
Favori
227.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 180181182183184
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: frenzy

@ MeymunHusnu

Bu yeni klip mi.
    Güzel olmuş, çok daha iyileri olabilir. Görüntü kalitesi daha da geliştirilebilir sanki 90 lı yıllarda bir klip izliyormuşum gibi hissettim.
    Ben uzun zamandır oynamıyorum bu arada

Hocam işin aslını size özelden anlatırım isterseniz olay bambaşka

Sizle bi ara baya rol yapıyoduk rahipdiniz sanırım doğa sporları kuruculuğu yapıyodunuz?

• Evet, rahip karakterde vardı ondan öncede San Group adı altında rol yapıyordum.
  • quote:

Evet, rahip karakterde vardı ondan öncede San Group adı altında rol yapıyordum.

Ben dönücemde hala egoist admin ve oyuncular vardır diye hiç bulaşmak istemiyorum.20 ye yakın karakterim gitmiştir bu yüzden.Cycdland mı ne o adam kafa dengiydi RP'yi bana o öğretti diyebilirim.Diğerlerini salla gitsin

https://www.facebook.com/vendettagaming/posts/789570794401478

şu ilk yoruma bak.daha tüyü bitmemiş ergen bile diyemeyeceğimiz kardeşlerimizin oyunda bize ahkam kesmesi beni delirtiyodu Kalıbımı basarım RPG kadar insanı sinirden delirten başka oyun yoktur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MeymunHusnu -- 25 Mayıs 2014; 17:13:51 >

• quote:

Orijinalden alıntı: MeymunHusnu

Ben dönücemde hala egoist admin ve oyuncular vardır diye hiç bulaşmak istemiyorum.20 ye yakın karakterim gitmiştir bu yüzden.Cycdland mı ne o adam kafa dengiydi RP'yi bana o öğretti diyebilirim.Diğerlerini salla gitsin

https://www.facebook.com/vendettagaming/posts/789570794401478

şu ilk yoruma bak.daha tüyü bitmemiş ergen bile diyemeyeceğimiz kardeşlerimizin oyunda bize ahkam kesmesi beni delirtiyodu Kalıbımı basarım RPG kadar insanı sinirden delirten başka oyun yoktur.

Her platformda olduğu gibi rpgdede bahsettiğin karakterler var ne yazık ki.
    O konuda yapacak bir şey yok. Ben konsola geçtim artık oyunları konsolda oynuyorum tavsiye ederim.

• Yıl olmuş 2014 hala sa:mp oynayanlar var

the bomb has been planted

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mineral -- 25 Mayıs 2014; 21:08:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mineral

Yıl olmuş 2014 hala sa:mp oynayanlar var

the bomb has been planted

Kurmuşsun yine bombayı

• Mineral kullanıcısına yanıt
    adam haklı
  • Frenzy yöneticilige geri dönde rahatlayalım be hocam.

Birde şu son v4 döneminde neden bukadar troll arttı anlayamıyorum.2011 de başlamıştım hatta yorumlarım var bu konuda 2011 yılına ait.O zaman gözüme bukadar batmazdı rol bilgisi eksik olanlar.Ya benimde eksikti ondan anlamıyodum ya da bukadar çok yoktu.Şimdi o kadar çok var ki..

/me annesinden kalan kırmızı mendili çıkarır.
    /do tekvando siyah kuşak 5.dan'dır.

Bune la ?
  • quote:

Frenzy yöneticilige geri dönde rahatlayalım be hocam.

Birde şu son v4 döneminde neden bukadar troll arttı anlayamıyorum.2011 de başlamıştım hatta yorumlarım var bu konuda 2011 yılına ait.O zaman gözüme bukadar batmazdı rol bilgisi eksik olanlar.Ya benimde eksikti ondan anlamıyodum ya da bukadar çok yoktu.Şimdi o kadar çok var ki..

Bune la ?

Selam. Maalesef konsol dünyasına geçiş yaptım. Artık yeni nesil oynuyorum eski nesili rafa kaldırdım.
    Şaka bir yana her ne kadar özlesemde eski rollerin, eski ortamın, oyunun verdiği eski tadı bir daha alacağımı sanmıyorum. Bu yüzden dönemiyorum aslında.
    Anamın öcünü almaya geldim getağacıyım oyuncu profili ilk çıktığındada vardı şimdide devam ediyor demek. Oyuncuların belirli bir yüzdesi sunucuya rol için değil bu gibi durumlar yaratmak ve sizleri oyundan soğutmak için geliyorlar. Bu yüzden aldırmayın.

• quote:

quote:

Frenzy yöneticilige geri dönde rahatlayalım be hocam.

Bune la ?

Selam. Maalesef konsol dünyasına geçiş yaptım. Artık yeni nesil oynuyorum eski nesili rafa kaldırdım.
    Şaka bir yana her ne kadar özlesemde eski rollerin, eski ortamın, oyunun verdiği eski tadı bir daha alacağımı sanmıyorum. Bu yüzden dönemiyorum aslında.
    Anamın öcünü almaya geldim getağacıyım oyuncu profili ilk çıktığındada vardı şimdide devam ediyor demek. Oyuncuların belirli bir yüzdesi sunucuya rol için değil bu gibi durumlar yaratmak ve sizleri oyundan soğutmak için geliyorlar. Bu yüzden aldırmayın.

Kim ne derse desin alfred milnenin pizza dükkanı aldığı dönemler efsaneydi.o zaman başlamıştım hakkaten fena zevk alıyodum.

Geçen bir olay yaşadım.size sorayım sizce kim haklı.

Hem sistemsel hem rolsel olarak elimizde silah var.Bir bara giriyoruz burada kişi soruyor tekrardan /do ellerinde silah varmıdır?

biz olumlu diyoruz.sonra kişi durduk yere benimi vuracaksınız lanet zenciler vb diyip küfürler etmeye başlıyor.bardan çıkıyoruz arkadaşım elinde silahla arabaya biniyor.yani hem rolsel hem sistemsel silah hala elinde.

tam giderken bu adam yine küfür ediyor ve arkadaşım camdan sarkıp vuruyor.kişi role uymuyor admin çağırıyoruz.gelen admin'de onur türk adlı şahıs.Ruthless yani.Hatırlayacağın adıyla Brian Wight

geldi dedi emotesiz silahla vuramazsınız bilmem ne tak 45 dakika ceza.Dedim do dan belirttik elimizde olduğunu.Silah rolsel hemde sistemsel elimizdeyken /me belinden silahını çeker yazmak dahada saçma değil mi dedik.Tak rapor usluptan kick.

Sonra İlgilendiğiniz için teşekkür ederim.Hakkınızda destek bildirimi atacağım yazdım diye 500 dakika rapor uslup cezası verdi.

Kişinin admin power yaptığına dair kanıtları cycdland a yolladım fakat ilgilenmedi.Admin powerlık olay ise yakın arkadaşına beleşe bar vermişti.OOC tanıdığına yani.

her neyse.Böyle adminler olduğu sürece hiç bir zaman LS-RP gibi bir ortam olmayacaktır.O kadar oyuncu çekmeyecektir.

• Merhaba,

Yönetim içerisindeki işleyiş maalesef düşündüğünüz gibi olmuyor.

Bizim oyuncu kitlemizin durumu da maalesef ortada. Açık konuşmak gerekirse SAMP'da karşılaştığım oyuncu kitlesi ile başka bir oyunda karşılaşmadım. Çok değişik bir yapıya sahipler.

Geldiğimiz konuda da bence boş yer bu kitleyi tartışmayalım.

Bu arada bir aksilik çıkmazsa 1-2 hafta içerisinde Alfred Milne karakteriyle dönüş yapmayı planlıyorum. Bakalım eski atmosferi sağlayabilecek miyiz :)
  • Up
  • Ruthless admin mi
  • Hala aktifse ip alabilir miyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Caped Crusader

Hala aktifse ip alabilir miyim

SUNUCU BİLGİLERİ

IP : server.vendettarpg.com // 78.135.85.21:7777
    SA-MP Sürüm : 0.3z R1

DUYURU! Sunucu gece 03:40 itibariyle bakım moduna alınacaktır. Yapılan çalışmalar sonrası açılış bilgilendirmesi yapılacaktır.

• hala oynayan var mı ya la
  • ohoo bir biz oynamıyoruz
  • galiba öyle
  • Ooo oynamayan mı var.Okul başladı demeden yine 100'leri çekiyor sunucu maşallah.Çok güzel sunucudur, şuanda Türkiye'nin en iyisi.Arada sırada her sunucudaki trolleme olayları olsa da şimdilik durum iyi.
  • 250 gördük
  • 
Sayfa: önceki 180181182183184
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.