Şimdi Ara

Router tavsiyesi NETGEAR Nighthawk x10

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
740
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba , kaliteli bir Router almak istiyorum şu Router lordan hangisini tavsiye edersiniz ,Türkçe sitelerde inceleme bulamadım İngilizcem yok inceleyen veya bileğisin olan varsa yardım ederseniz memnun olurum şimdiden teşekkürler.

Nighthawk x10 ad7200
    Linksys ea9500
    Asus rt ac5300
    Tp link talon ad7200 başka tavsiye olabilir

Bunlara gerek yok derseniz

Linksys wrt32x ac3200
    Synology rt2600
    Asus rt ac88u

Birde şu bu Router Çardan birini aldığımda modemin kalitesinin performansa katkısı nedir TTNET in verdiği modem yeterlimi şimdiden teşekkürlerler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amuse -- 24 Ekim 2017; 17:12:14 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Yardımcı olucak kimse yokmu

• hepside üst seviye cihazlar pişman etmez
    siz kendi kendi ihtiyaçlarınızı göz önüne alarak tercih yapın derim
  • Cevap için teşekkürler ihtiyacım aslında almışken iyi birşey almak istiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: amuse

Cevap için teşekkürler ihtiyacım aslında almışken iyi birşey almak istiyorum.

Siz yinede yabancı forumlara bakin derim

Cipsetler ve yazılımlar onemli sonuçta

Markaya takılmamak gerek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Netgear r7000 kullanıyorum muhteşem bir cihaz çok memnunum. Bu cihazıda listene ekle istersen

• Teşekkürler

• bence r7800 size yetecektir diğer cihazlar çok uçuk fiyatlara sahip ve bu dedigim router hertürlü sizin işinizi görecektir
  • https://www.smallnetbuilder.com/tools/rankers/router/view burdaki router listesinden bakabılırsınız ve ad routerlar hala yaygın degıl bence şimdilik onlardan uzak durun
  • Netgear R7800 ile Synology RT2600ac aynı chipset'e sahipler.

Aradaki tek fark R7800'de ROM (RAM değil) 256 veya 512 MB olması lazım, RT2600ac'de ise 4 GB.

En önemli fark ise yazılım farkı. İkisine de bakın, hangisi hoşunuza giderse onunla devam edin.

Amerika fiyatları arasında 10-20 dolar vardır yoktur diye hatırlıyorum. Türkiye'de R7800 var mı bilmiyorum. RT2600ac resmi distribütör aracılığı ile geliyor.
  • Ne aldınız, ben de aynı modellere bakıyorum suan.
    Ben de EA9500 , Netgear R7800 ve R8000P modelleri arasında kaldım.
  • tergunt T kullanıcısına yanıt
    Dostum bende almak için araştırıyorum nasipse üni sınavından sonra alıcam şuan r7800 en iyisi burdan bakabilirsiniz sıralamalarınahttps://www.smallnetbuilder.com/tools/rankers/router/view
  • quote:

Orijinalden alıntı: AirJET

Dostum bende almak için araştırıyorum nasipse üni sınavından sonra alıcam şuan r7800 en iyisi burdan bakabilirsiniz sıralamalarınahttps://www.smallnetbuilder.com/tools/rankers/router/view

Evet ben de cok arastirdim. Bugün Amazon Almanya’dan aldim. 186 Euro ya toplam. Piyasada en iyi bu fiyata buldum.

Yanina Ex-7500 extender alacağım. Aralik sonunda çıkacak bu ürün.

• Merhaba arkadaşlar,

3 dizüstü bilgisayarı olan basit bir ofiste (sadece wireless kullanım)

1- VDSL Özelliği olan
    2- İleriye dönük çıkacak açıklar için güncelleme alabilecek
    3- Tercihen modem & router tek cihaz konfigürasyonu önerebilirmisiniz?

Şimdiden teşekkürler.
  • netinial N kullanıcısına yanıt
    DSL-AC88U sanırım işinizi görecektir kullanan arkadaşlar varsa onlar daha iyi bilirler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.