Şimdi Ara

Router sorunu acil lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • TpLink model router aldım ve internet kopup duruyor, 15 dakikada bir gidiyor 4-5 saniyeliğine gidiyor bazen 1 dakika oluyor

''Router mı oluyor bilmiyorum salonda Wi-Fi var odamda çekmediği için almıştım. Access point diye geçiyor sanırım''

Bilen yardımcı olursa çok güzel olur

Teşekkürler

• butidontcare kullanıcısına yanıt
    1) modeli nedir?
    2) cihaz ile wifi ye bağlanıp wifi olarak mı dağıtıyorsunuz , kablo olarak mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lodos denizcisi

1) modeli nedir?
    2) cihaz ile wifi ye bağlanıp wifi olarak mı dağıtıyorsunuz , kablo olarak mı?

1) tl-wa801nd

2) cihazı bilgisayarıma bağladım kablo ile ancak telefondan da wifi olarak bağlanabiliyorum
    anladığım kadarıyla repeater modda kullanıyorsunuz cihazı. cihaz hem wifi ağa bağlanıp,hem de wifi yayını yapınca bir süre sonra bu kadar yükü kaldıramıyor, sapıtmalar başlıyor. çoğu cihazda bu oluyor. yazılımsal mı donanımsal mı bilemiyorum. güncel firmware i yüklemeyi deneyin. belki bir fark olur. bunun dışında yapacak pek birşey yok sanırım.

http://www.tp-link.com.tr/download/TL-WA801ND_V3.html#Firmware
  • lodos denizcisi kullanıcısına yanıt
    firmware dosyasını indiriyorum ama vlc formatında çıkıyor sürekli değiştiremiyorum da ve birlikte aç seçeneği de gelmiyor sağ tıklayınca.
    hocam doğru firmware dosyasını indirdiğinizden emin olun. cihazınız v1, v2 , v3 olabilir. hangisi olduğunu öğrenin. ona göre indirin. daha sonra arayüze girip. resimdeki bölümden indirdiğiniz dosyayı gözat a tıklayarak cihaza yükleyeceksiniz. sonra upgrade tıklayacaksınız. cihaz kurulumu kendi yapacak.

Router sorunu acil lütfen
    kullanıcı adımı ve şifremi unuttuğum için upgrade bölümüne erişemedim

ne ise, teşekkürler yardımlarınız için.
    eğer değiştirmediyseniz kullanıcı adı: admin şifre : admin 'dir. değiştirdiyseniz cihazın üzerinde bulunan reset tuşuna 10 saniye civarı basılı tutup, ayarları ilk aldığınız haline getirebilirsiniz.
    Değiştirmiştim de not almayı unutmuşum, o küçük tuşa basacağım şimdi teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.