Şimdi Ara

Rosacea Yardım ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
313
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • roactune kullandım 1 ay ama sonra kan değerlerim arttığı için doktor bıraktı.Rosacea hastalığı var bende.Neyse işte son gittiğimde biyerleri düzeltirken diğer yerleri yıkmayalım dedi ve bıraktı roactuneyi.Bana tetra 500 benzalin topikal jel ve nadixa kremini verdi üstelik daha önce tetradox azitro kullandığımı söylememe rağmen bunlar işe yarıcak dedi.Ama benim içime bi kurt düştü madem bunlar işe yarardı roac'a neden başladık ufacıkda olsa görüşlerinizi alırsam sevinirim Birde unutmadan tetra500 kullanırken protein tozu ve süt ürünleri kullanabilirmiyim ?

• evet yok mu yardımcı olucak
  • ARkadaşlar yaklaşık bir yıldır bu hastalıkla uğraşıyorum. BÇok krem denedim ama hiçbiri fayda etmedi maalesef hatta daha da artırdı. Hele hele kortizonlu krem asla kullanmayın. Bunlardan fayda göremeuince ben de Kantaron yağıyla beraber bir tedavi kullanmaya başladım Sonuç çok olumlu. Kızarıklar azaldı baya baya 3-4 günde. Ev yapımı olacak ama kantaron yağı. Bir de yememe içmeme dikkat ediyorum baya baya azaldı. İnşallah faydası olur.detay iserseniz burada yazamayacağım için erolk1903
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.