Şimdi Ara

Roronoa Zoro vs Zaraki Kenpachi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • birbirlerini bulamayacakları için hiçbir zaman kapışamazlar. kılıç ustalıklarının yanında, ikiside kaybolma ustasıdır.
  • Arkadaşlar birşey sormak istiyorum yeri ve konusu değil ama ben bleach ı baştan sona izlemiştim(ya da öyle sanıyorum) en son şu şekilde bitmişti
    bizimki içindekiyle savaşıp kazanıyor hatta şekli falan değişiyor çöl gibi bir yerde gidip asıl düşmanı yeniyordu ondan sonra devam etti mi çünkü bir kaç bölümü izledim ve hatırlayamadım çok seneler geçtiği için anca bu kadar anlatabildim kusura bakmayın

Eğer bu dediğim bölüm final değilse kaçıncı bölümdü bari ordan devam edeyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Grozny -- 7 Ocak 2016; 3:54:18 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Grozny

Arkadaşlar birşey sormak istiyorum yeri ve konusu değil ama ben bleach ı baştan sona izlemiştim(ya da öyle sanıyorum) en son şu şekilde bitmişti
    bizimki içindekiyle savaşıp kazanıyor hatta şekli falan değişiyor çöl gibi bir yerde gidip asıl düşmanı yeniyordu ondan sonra devam etti mi çünkü bir kaç bölümü izledim ve hatırlayamadım çok seneler geçtiği için anca bu kadar anlatabildim kusura bakmayın

Eğer bu dediğim bölüm final değilse kaçıncı bölümdü bari ordan devam edeyim

308'den başla.

• Farklı animeleri karşılaştırmayı hiçbir zaman doğru bulmamışımdır.Özellikle de Bleach gibi farklı evrenleri işleyen serileri.Normal şartlar altında Zoro Kenpachi'yi göremez.Haki'nin kapasitesi ruhani saldırıları hissetmeye kadirmidir?O konuda da birşey söyleyemem.

Ama eşit şartlar altında "Teknik" farkıyla Zoro alır derim.
  • Zoro nun tam kapasitesini henuz gormedik..
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.