Şimdi Ara

Röportaj: ASUS NX90, Tasarımıyla Fark yaratan Dizüstü Bilgisayar (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
14.379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Mechatronik

quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

nereden satın alabilirim?

http://www.vatanbilgisayar.com/asus-nx90jq-yz092v-nx90jq-core-i7-740qm--1.73ghz-8gb--1tb-18.4-dvdrwbr-1024mb-gt335m-cam-bt-w7pre/productdetails.aspx?I_ID=50904

3.886 TL

zam gelmiş 4.126 TL Monster mı alıyoruz asus mu anlamadım

• Bora bey sanattan zevk alıyorum, fakat Nx90 modelinize 4126 TL vermeyecek kadarda mantık mekanizmam çalışıyor.

Bu ürünün edeceği en fazla fiyat 2000 TL civarıdır. Artık tüketici bilinçli yalnızca ses ile ön plana çıkan bir dizüstüne kimse bu paraları vermez.
  • harbiden o mikrofon neya
  • Ürünü test ettim Vatan'da.. Böyle uzaktan konuşmayın bence arkadaşlar. Hem ses, hem görüntü hem de müthiş özellikler ile şuanda apple'ı bile geride bırakabilir durumda bu NX90
  • Fiyatı çok uçmuş birisi onu durdursun ((; ayrıca çizilmeye müsaitse cep telefonu gibi kılıflamamız mı gerek olacak o kadar para verdikten sonra üzerini göremicez aman çizilmesin diye ya :D
  • yaklasık 10 ay önce aldım.servis yetersiz kaldı.
    halen serviste
  • asil tipli bir laptop
  • apple fark atar bizzat ben kendim kullanıyorum full hd ve muhtesem bir ses sistemine sahiptir tasarım acısındanda cok guzel kafelerdetakılabılırısnız apple ıle kıyaslanamaz bıle
  • Arkadaşkar bu pc yi kullananlardan yorum istiyorum benım için i7 18.4 olması onemli ama eksileride var diğğer modelelrden daha ağır kasası evet banada çizilesi gibi geliyor pili nasıl?kaç saat gidiyor ben tasarımcıyım tasarım yapmak için kullanıcam birde o mouse pad lere rahat alışabiliyormusunuz?? :))Fiyatı bazı yerlerd düştü çünki..
  • türkiyeden kesinlikle almayın sistemden kaafalrına gore parça çıkartıyorlar ben kendım dubaiden aldım anten takıp free tv ızlnebılıyor ses adına hıc bır pc yanından gecemez performans ise muhteşem

• nx90sn kullanıyorum. Arkadaşlar cihaz ağır ve büyük ev veya ofis kullanımı için ideal , multimedia olarak ön plana çıkıyor tek başına tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek güçte , yenilikçi ve üst seviye işçilikli tasarıma sahip , ekran yazılanların aksine full hd dir. Benim aldığım modelde tv kartı yok. Ekran kartı geforce gt 540m 2gb + intel gma HD , hdd 750+750 7200rpm toplam 1,5 tb. , 8 gb ram (12 gb kadar yüksebilir ), bluray okuyucu ve dvd yazıcı combo , çok üst düzeyde kaliteli ses veren ses sistemi , touch pad e alışmak biraz zaman alıyor . Zaten bu ürün special olduğu için diğer standart dizüstü modellerinden farklı , yanınızda bir çantayla taşımak çok zor , alüminyum kaplamalar çok çabuk lekeleniyor , pili söküp takamıyorsunuz çünkü kasanın içine yerleştirilmiş , ekran kalitesine diyecek yok mükemmel , hdmi çıkışından 3d görüntüleme yapabilirsiniz , fan çok sessiz bazen arızalımı diye düşündürebiliyor , herhangi bir sorun yaşamadım , almayı düşünen arkadaşlara tavsiye ederim , masaüstüne alternetif üst seviye dizüstü olarak düşünebilirsiniz. Yanınızda taşımayı düşünüyorsanız ilk başlarda ağır gelecektir , zamanla alışıyorsunuz. Ben qosmio düşünürken bunu aldım , pişmanda olmadım.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.