Teğmen
08 Haziran 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
43 üye
Görüntülenme
Toplam: 102 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhabalar.

Yeni TV arayışı içindeyiz. 8 bin TL bütçemiz var. Canlı olarak TV görme şansımız çok sınırlı.İnternetten almamız gerekecek. Tv standı ölçüsünden dolayı minumum 65 inç maksimum 70 inç TV bakınıyoruz. Evde ailecek TV ve tarayıcıdan film izleyecez. Tavsiyelerinizi bekliyoruz.
Silinebilir...
Beyler bende hp w222h 22" lcd monitör kullanmaktayım.şöyle bir sorunum var...monitör kapanır kapanmaz sinek vızıltısı gibi ses geliyor..ta ki Monitörün fişini çekene kadar..Monitör açıkken hiç ses çıkarmıyor ...şu anahtarlı 3 lü prizlerden aldım ..monütörün güç kablosunu ona bağladım.her kapattığımda pc yi komple güç anahtarından kapatıyorum...trafosu sorunluymuş...fakat burdaki elektronikçilerde mevcut değil aradığım parça..Birde kesin olarak o parçamı ondan da tam olarak emin değiliz..sizinde yorumlarınızı bekliyorum..bahsettiğim trafonun üzerinde şu kodlar yazıyordu...yorum ver yardımlarınız için şididen saolun...
SHP-079
E140167
LSE-B3 0818F3
Beyler ekran kartı seçme konusunda yardmlarınızı bekliyorum...aşağıda vereceğim 3 tane asus ekran kartları arasında fiyatına bakılmaksızın performans olarak hangisinin önde olduğunu ve de ekran kartı alırken önceliğimizin hangi değer olmasını öğrenmek istiyorum..misal 570 daha iyi çünkü gb ve biti yüksek gibi...örneğin 560 900 MHz... 570 742 MHz burda eğer mhz onemli ise 560 alır ama bit ve gb ı yükseltemiyoruz sanırım bu durumda 570 in mhz sini oc ile yükseltebiliriz..buna karşın fakat 560 ın bit ve gb ını değiştiremeyiz herhalde..bu konuda yardımlarınızı bekliyorum herkese iyi forumlar...

http://www.asus.com/Graphics_Cards/NVIDIA_Series/ENGTX570_DCII2DIS1280MD5/#specifications

http://www.asus.com/Graphics_Cards/NVIDIA_Series/ENGTX560_Ti_DCII_TOP2DI1GD5/#specifications

http://www.asus.com/Graphics_Cards/AMD_Series/EAH6950_DCII2DI4S2GD5/
Beyler ASUS HD6950 DirectCU II GDDR5 2GB 256Bit ekran kartımı test etmek istiyorum...Fakat kullancağım programlar hangisi..hangi program da hangi sonuç iyi ...ekran kartımın sıcaklık durumu ...programlarda küçük ayarlarla performans artışı nasıl yapılır...vs ..yani kısacası ekran kartımı testen geçirmek istiyorum .Fakat bunu nasıl yapacağımı bilmiyorum...yardımlarınızı bekliyorum..herkese iyi formlar...
Hakkında
Meslek: Serbest
Forum İmzası:
█ █ Gigabyte GA-EP45-UD3LR // Intel® Core�2 Quad Q6600 //4 Gb Corsair Dominator //ASUS HD6950 DirectCU II GDDR5 2GB 256Bit //Ocz Fatality 550 w //Cooler Master RC 690-II Advance Nvidia Edition //Sunbeam Core Contac Freezer //
Seagate 1TB 7200RPM 32MB //Philips Dvd RW
█ █
Forum İkinci El İmzası:
<<
_______________Sorunsuz Alışverişerlim______________
__hiickimse__tobepeople__azimbilgisayar__mrxpsp3__motherannorthe __Emynation__kontendoo__aykut123__kefaret__geek90__TimeBoy__kamaka__cod635__RidIey__Endeksor__ibrahim_ozbilek__linux34__superminator__
TheAnnatar___Fena__yunus_70__OverD@Se__erdenx__Winch__
Obsessive*__garu__şoray uzun yolda____anadolulu1__hknylmz__ __superms____
Nessarien __djemo31__white_power__funjel0__HorgaN__TheRevolutionist58____judas
Hakkımda:

Her şey üstüne gelip, seni dayanamayacağın bir noktaya getirdiğinde, sakın vazgeçme! Çünkü orası gidişatın değişeceği yerdir.

ÜZÜLME DER MEVLANA...!
İSTEDİGİN BİRŞEY OLMUYORSA YA DAHA İYİ OLACAGI İÇİN YADA GERÇEKTEN OLMAMASI GEREKTİGİN İÇİNDİR

Aldığımız nefesi bile geri veriyorsak, Hiçbir şey bizim değil..

Farkında olmalı insan...Bir damlacık sudan yaratıldığını farketmeli.Anne karnına sığarken dünyaya neden sığamadığını ve sonunda bir metrekarelik yere sığmak zorunda kalacağını farketmeli.Henüz bebekken "dünya benim" dercesine avuçlarını sımsıkı kapalı olduğun, ölürkende aynı avuçların "herşeyi bırakıp gidiyorum işte" dercesine apaçık olduğunu farketmeli...
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen hafta
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 964
İkinci El Bölümü Mesajları: 713
Konularının görüntülenme sayısı: 81.028 (Bu ay: 135)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.