Şimdi Ara

ROOTSUZ UYGULAMA HAFIZASI BÜYÜTME (REPARTİTİON) - GENERAL MOBİLE DİSCOVERY (SADECE KİTKAT SÜRÜMÜNDE İŞE YARIYOR) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
207
Cevap
21
Favori
38.389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • cihazı garantiye yolladıktan sonra deneyelim, teşekkürler.
  • Arkadaşlar bunu yaptıktan sonra başka bir roma geçerken sıkıntı yaşar mıyım?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler bunu yaptım sonsuzca on numara oldu fakat
    altını ciziyorum özellikle başka şeylere mahal vermemek için özellikle
    telefonumun kamerası yok oldu sanırım bozulduğu için servisin yolu göründüğü için soruyorum acaba sıkıntı çıkarırlarmı serviste ?
    kamera kullanıcı hatasına girermi? ücret ne öderimki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi truckerdriver -- 8 Ocak 2015; 20:03:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: truckerdriver

beyler bunu yaptım sonsuzca on numara oldu fakat
    telefonumun kamerası yok oldu sanırım bozulduğu için servisin yolu göründüğü için soruyorum acaba sıkıntı çıkarırlarmı serviste ?

4GB telefonumun kamerasi menuden kayboldu. 2013 eylul de . kendim götürdum verdim yarim saat sonra teslim ettiler ucretsiz. Bir yil sonra yine kayboldu bu sefer şişli deki Profilo aliş veriş merkezindeki GM ye goturdum.48 tl istediler. Yuzume bak yuzume bisey yaziyormu burda dedim yok dedi. :))))) gecen yilda ayni hatadan getirdim ucretsiz yaptiniz aha kagidi dedim. biraz sert adamim zaten tamam beyefendi dediler ve ucretsiz tamir edip verdiler. Fakaaaaatt. Mecidiköye geldim bir baktimki cok dandik kamera takmislar. Sinirlendim geri donmedim.telefonu sattim.yeni 16GB discovery aldim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lee Blacksea

quote:

Orijinalden alıntı: truckerdriver

beyler bunu yaptım sonsuzca on numara oldu fakat

4GB telefonumun kamerasi menuden kayboldu. 2013 eylul de . kendim götürdum verdim yarim saat sonra teslim ettiler ucretsiz. Bir yil sonra yine kayboldu bu sefer şişli deki Profilo aliş veriş merkezindeki GM ye goturdum.48 tl istediler. Yuzume bak yuzume bisey yaziyormu burda dedim yok dedi. :))))) gecen yilda ayni hatadan getirdim ucretsiz yaptiniz aha kagidi dedim. biraz sert adamim zaten tamam beyefendi dediler ve ucretsiz tamir edip verdiler. Fakaaaaatt. Mecidiköye geldim bir baktimki cok dandik kamera takmislar. Sinirlendim geri donmedim.telefonu sattim.yeni 16GB discovery aldim.

teşekkürler yol göstermen için
    ilk nereye gitmiştin bende oraya götüreyim bari diğeriyle uğraşmayakım ordakilerle
    bu 2gb olayını kaldırıp mı götüreyim ? yoksa stok rom u tekrarmı yükleyim götürürken dikkat ediyorlarmı ki ? garnati dışı muhabbeti yapmasınlar

• furlaka kullanıcısına yanıt
    link ölmüş yenileyebilirmisiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgurbirgili

link ölmüş yenileyebilirmisiniz

• furlaka kullanıcısına yanıt
    çok teşekkür ederim yaptım oldu. 2gb oldu dahili bellek emeğine sağlık
  • 4 gb jelly bean yüklü cihazım var acaba bizim jb lerde sonuç alır mıyız..paylaşım için teşekkürler..
  • jb için deneyen var mı? kitkattan jbye geçmeyi düşünüyorum ama sırf bunun için geçmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zQrba -- 16 Ocak 2015; 0:42:18 >
  • İlk başta okudum heveslendim ama yarın güncelleme gelirse işin yok tekrar eski ebr dosyasını yükle uygulamalar komple silinsin
    tekrar bu ebr dosyasını yükle, uygulamaları yeniden indir sıkıntılı bir durum olmuş.
    Ebr dosyası değişince neden güncelleme almıyor cihaz?

• Bunu yapınca cihaz güncellme almıyor muymuş?
  • 42barış83 kullanıcısına yanıt
    Bunu yapınca cihaz güncellme almıyor muymuş?
  • Otg güncellemesi almıyor yazıyor ilk sayfada

• quote:

Orijinalden alıntı: furlaka

quote:

Orijinalden alıntı: Blackkan

Hocam merhaba. Benim telefonun kapasitesi de 4gb.

Sistem kapasitesi 2,57GB

Telefon hafıza kapasitesi 1,43GB

Sistem Boş Alan 391MB

Telefon hafızası boş alan 1,43GB

Yazıyor. Şimdi ben bu dediğiniz işlemi yapayımmı? Birde sistemin boş alanı 391 mb olması kötü değilmi? Üstelik neredeyse çok çok az uygulama yüklü. Şimdi şöyle; ben 8GB lik hafıza kartı kullanıyorum ayrıyettten. Bu Telefon hafızası 1,43GB yi de sistem hafızası yapabilir miyim? Yani 4GB'nin tamamını yada 4-5mb si hariç tamamını Sistem Kapasitesi olarak değiştirebilir miyim? Teşekkürler.

Tamamına yakın olan dosyaları denedim yeniden başlattığımda hep hata verdi sadece bu ebr dosyasıyla olumlu sonuç alabildim.Yani alternatif boyut imkânın yok.Bu işlemi yaparsan sistem boş alanı yazan yere 1gb daha eklenecek, yüklü uygulamalarının iki katını yükleyebileceksin..1.43gb olan hafızada 0.43gb(430mb) boyutuna düşecek..

Hocam bu uygulama sadece 4gb GM telefonu olanlar için mi geçerli acaba? Bende ayni problemi yaşıyorum. Sistem boş alan kapasitesi uygulamalar sebebiyle bayağı düşük durumda. Eğer ki bu bahsettiğiniz uygulama yöntemi 16gb GM için de geçerliyse bende hemen uygulamaya koyulacagım bu yöntemi. Cevabınızı bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: burkdincr

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Blackkan

Hocam merhaba. Benim telefonun kapasitesi de 4gb.

Sistem kapasitesi 2,57GB

Telefon hafıza kapasitesi 1,43GB

Sistem Boş Alan 391MB

Telefon hafızası boş alan 1,43GB

Yazıyor. Şimdi ben bu dediğiniz işlemi yapayımmı? Birde sistemin boş alanı 391 mb olması kötü değilmi? Üstelik neredeyse çok çok az uygulama yüklü. Şimdi şöyle; ben 8GB lik hafıza kartı kullanıyorum ayrıyettten. Bu Telefon hafızası 1,43GB yi de sistem hafızası yapabilir miyim? Yani 4GB'nin tamamını yada 4-5mb si hariç tamamını Sistem Kapasitesi olarak değiştirebilir miyim? Teşekkürler.

Tamamına yakın olan dosyaları denedim yeniden başlattığımda hep hata verdi sadece bu ebr dosyasıyla olumlu sonuç alabildim.Yani alternatif boyut imkânın yok.Bu işlemi yaparsan sistem boş alanı yazan yere 1gb daha eklenecek, yüklü uygulamalarının iki katını yükleyebileceksin..1.43gb olan hafızada 0.43gb(430mb) boyutuna düşecek..

Hocam bu uygulama sadece 4gb GM telefonu olanlar için mi geçerli acaba? Bende ayni problemi yaşıyorum. Sistem boş alan kapasitesi uygulamalar sebebiyle bayağı düşük durumda. Eğer ki bu bahsettiğiniz uygulama yöntemi 16gb GM için de geçerliyse bende hemen uygulamaya koyulacagım bu yöntemi. Cevabınızı bekliyorum.

16 GB için bir arkadaş denemişti ama olumlu sonuç alamadı..16 GB için olan modifiye edilmiş cbr dosyalarını bulman gerekiyor..

• quote:

Bu yöntem 16gb modelde işe yaramıyor arkadaşlar..İşe yarayan EBR dosyaları bulunana kadar sadece 4 GB olan telefonlara yükleyin..

Cevap burada varmış. Teşekkür ediyorum

• Allah razı olsun.Hafıza problemi yüzünden root arayışına girmiştim.Bu ilaç gibi geldi.Emeğinize sağlık.
  • Arkadaşlar facebook sayfasında bir arkadaş 16gb modelinde çalıştırmış...şimdi burdaki yorumlar çalışmıyor deniyor.

• şu hatayı alıyorum
    telefonum 4gb lık kitkat versiyon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgurkendir -- 19 Ocak 2015; 23:50:00 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.