Şimdi Ara

~~Ronark Takas~~

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • +7 2h giga verip +8 raptor 10gb para alacam kabul ediyiyimmi????

eğer yoğun ilgi olursa ss koycam

• durman hata raptor +8 ve 10 gb 10gb büyük nimet ronarkta
  • hemen
  • ronarkdaysa 1 saniye bile düşünme.
  • takas ettm ss gelio beklein
  • Beklioruz
  • süper takas anında alcaksın tabiki ronark gibi bir serverde +8 raptorla ap cok yüqsek olur buda tabiki senin coq işine yarayacak ii yapmışsın almakla
  • ark.alr bi site vardı ordan upload ediodun siteyi o siteyi verirmisiniz?
  • ReSiM UPLoaD SiTeSi http://www.imageshack.us/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __By_CiN_oO__ -- 9 Ağustos 2007; 14:46:12 >
  • eee +8 olduqunu Nerden Anlıcaz raptoru we parayı qostersen daha ii olur kanımca

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zi0n -- 9 Ağustos 2007; 14:49:42 >
  • +8 kac str ıstıo bnce 224str ıstemıo +8 bence +7 o gostermen lasım +8 oldugunu
  • üff yanlıs fotoyu upload ettm gelio bi sn

sorrrrry
  • ben fazla inanmıyorum ama hadi bakalım.
  • yha ark.lar herkesden özür dilerim şimdi ilk başda adamla konusduk okk dedi sonra üstüne para istedi 10 gb vermem dedi bende size karsı yalancı durumuna düşmemek için olmadı o iş böle bi tanımadığım bi adamın fotosunu koydm k. bakmayın

anlayışla karşılarsanız sevinrm
  • quote:

Orjinalden alıntı: Albeni...

yha ark.lar herkesden özür dilerim şimdi ilk başda adamla konusduk okk dedi sonra üstüne para istedi 10 gb vermem dedi bende size karsı yalancı durumuna düşmemek için olmadı o iş böle bi tanımadığım bi adamın fotosunu koydm k. bakmayın

anlayışla karşılarsanız sevinrm

hocam kusra bakma ama birazcık az at resim geliyo diyosun baskasısın bi resmini koyuyosun hadi neyse raptorunda resmini gostermiyosun ama olesine bi konu acıyosun . madem o resimdeki senin nickin giganında resmini koy hocam biraz daha durust ve dogru sozlu olalım raptoru verdi ss geliyo. . ama adam kabul etmedi noldu sende raptoru geri verdin. giga ve paranı verdi falan filan yazmıyacam daha dikkatli ol

• ayrıca surdan anlasılır diyorsunki takas ettim ss geliyo bekleyin . tüh yanlıs ss gelmis . sorada tekrar geliyo ss ama adam kabul etmedi . beni anlayan biri cıkar sanırım
  • onu kıvırmak için öle dedm
  • quote:

Orjinalden alıntı: Albeni...

onu kıvırmak için öle dedm

tamam az daha yavas kıvır: D ss geliyo demede bari oyalama milleti ^^
  • gigayı göster o zmn ...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.