Şimdi Ara

RONARK | DonanimHaber Clanı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
771
Cevap
1
Favori
16.711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Clanda artık neredeyse yer kalmadı. Bundan sonra gelecek kişiler yaşlarını, clana geliş amaçlarını falan biraz tanıtsınlar konuda kendilerini, en azından yola kimlerle devam edeceğimizi biliriz.

Önceki başlığımız "Server Toplanması ( ANA KONU)" idi ve clan ismimiz BornThisWay'di.
    Önceki konuda çıkan bazı sorunlar ve gelişi güzel clan alımlarımız yüzünden konudaki ve oyun içindeki huzurumuz bir hayli bozulmuştu. Bu sebeple yeni konu ve clan kurduk.
    Yeni konumuz budur ve yeni clan ismimiz DonanimHaber'dir.
    ÖNCELİKLE "BEN BU SERVERDAYIM, GELİN SİZİ KASAYIM" TÜRÜNDEN VE BENZERİ MESAJ ATMAYINIZ KONUYA.

Clana alma ve clandan çıkarma işleri oylama ile yapılacaktır. Çünkü ne tür bir kriter belirlersek yalan olur. Forum clanı olduğu için her geleni alalım diyoruz ama aldığımız zaman clan içinde huzurumuz bozuluyor. Clana yine genellikle herkesi alırız fakat huzuru bozan kişiler clan yöneticileri tarafından oy birliğiyle atılacaktır. Neden böyle bir şey yaptığımızı 1 aydır bizimle takılan arkadaşlar biliyorlar.

Şu an clanda olan, veya clana girecek olan arkadaşlardan bir ricam var. Her türlü elimizden geldiğince yardımcı oluyoruz, oluruz da fakat lütfen oyunun sunduğu görevlere öncelik verin. Bu görevleri yaparsanız çok rahat level kasarsınız. Sonuçta ne kadar yardımlaşsak da bu bir base clan ve bir an önce çabalarımızla 69 olmaya çalışıyoruz.

CLAN ÜYE LİSTEMİZ AŞAĞIDAKİ GİBİDİR: "Forum Nick - Karakter İsmi (Job)" formatındadır.

• irFanLiNe - FeMaLePR (Priest) - Xmp (Rogue)
    • iade - FlyToStayAlive (Mage) - TheFame (Mage)
    • ultraslanharun - FlyToKillEnemy (Mage) - JanissaryWarrior (Warrior)
    • Gurcellonline - Karthus (Mage)
    • mctig3r - Gumuskaplan (Rogue)
    • D.B CoopeR - BySchizofren (Rogue)
    • ChuckSchuldinerRIP - xXTestamenTXx (Mage)
    • ulvi.69 - JrPharaoh (Mage) KheanJaii (Warior)
    • BecHo-minaTor - SakinOlSampuan (Mage)
    • Yaheyya - Yaheyya (Rogue)
    • MrsSp4m - MrsSp4m (Priest)
    • Dr. James Wilson - Undead Soldier (Rogue)

#### NOTİCE: Eski rengi ve eski simgesiyle pelerinimizi aldık. Clanımız tekrar Grade 2. ####

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İrfan -- 22 Temmuz 2011; 10:43:12 >

• 11 Temmuz 2011 Toplantısı sonucunda;

ALINAN KARARLAR:
    1-Küfür yasaklanmıştır, bu kural hakkındaki ayrıntılar ve uygulanma biçimi aşağıdadır;
    a) Şahsa hakaret veya ağır bir küfür eden kişiye yaptığından dolayı ilk seferde uyarı, ikinci seferde ise o kişinin gidip gitmemesi hakkında kurulca karar verilecektir.
    b) Kısaltmalar ve hafif sayılabilecek küfürler eden kişi 2m para cezası.
    UYGULANMASI:
    a) Uyarıların geçerlilik süresi 1 ay olacaktır, 1 ay sonunda ikinci bir büyük hata yapmazsa uyarı silinecektir.
    b) Uyarılar ve para cezaları clan notice altında yayımlanacaktır.
    c) Para cezalarından dolayı elde edilen her 100m clan üyeleri arasında dağıtılacak.
    d) Edilen küfürleri clandaki 3 asist takip edecek.
    e) Alınan 2m'lik cezanın ödeme süresi 48 saattir. 48 saatten sonraki her gün 1m artacaktır ceza.

2-Foruma yeni üye olanlar clana alınmayacak. Bir kişi hakkında ciddi şikayetler gelirse o kişinin gidip gitmemesi hakkında kurulca karar verilecektir.

Gündemimiz yukarıdaki bu iki maddeden oluşuyordu, yukarıdaki hiçbir kararı ben kendim almadım, o an oyunda bulunan 7 kişi birlikte aldık.
    O an oyunda bulunmayanların elbette ki itiraz hakkı bulunmaktadırlar, itiraz etmek isteyenler bu mesajı alıntılayıp gerekçelerini yazabilirler.

Gündem dışında 2 şey konuşuldu, birilerinden borç isteme ve "xxxxx online." yazısından hemen sonra xxxxx'in "exp party var mı?" demesi.
    Yuvarlarsak bu konularda şunlar konuşulmuştu, bilginize;

"Kimse kendisine güvendiğinden emin olmadığı birinden borç istemesin, verilmediği zaman da trip yapmasın."
    "Şu bahsettiğimiz xxxxx mümkünse her 15 dakikada bir "exp party var mı?" demesin."

Varsa yazım hatalarım, affola.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İrfan -- 11 Temmuz 2011; 22:23:39 >

• Ksc ve Videolari bu mesajda toplayalim o zaman.
  • İrfan ben xXTestamenTXx ama ben mageyim :) yanlış eklemişsin. Bu arada tatildeyim arkadaşlar 1 hafta kadar pek online olamıyorum ama 1 hafta sonra 7/24 akıcaz ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChuckSchuldinerRIP -- 7 Temmuz 2011; 16:17:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChuckSchuldinerRIP

irfan ben xXTestamenTXx ama ben mageyim :) yanlış eklemişsin. Buarada tatildeyim arkadaşlar 1 hafta kadar pek online olamıyorum ama 1 hafta sonra 7/24 akıcaz ;)

Tahmin etmiştim, düzeltiyorum :)
  • RhondoloJM - JrPharaoh (Mage) KheanJaii (Warior) olarak ekleyebilirmisin (rhondolojm adındaki üyeliğim ban yedi fakat onun ismi geçsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: iade

Ksc ve Videolari bu mesajda toplayalim o zaman.

:D

• quote:

Orijinalden alıntı: ulvi.69

RhondoloJM - JrPharaoh (Mage) KheanJaii (Warior) olarak ekleyebilirmisin (rhondolojm adındaki üyeliğim ban yedi fakat onun ismi geçsin

İlerideki sayfalarda seni ulvi.69 isminle görenler eski sınırsız banlanan kullanıcı adını bilemezler ki
    ulvi.69 isminle kaydettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gurcellonline

quote:

Orijinalden alıntı: iade

Ksc ve Videolari bu mesajda toplayalim o zaman.

:D

14 tane +1 Fabric Coat dan sadece 1 tane +5 cikarabilmistim. O ss olsaydi elimde. Bunlar ne ki?

• Itina ile basilir :D
  • quote:

Itina ile basilir :D

Ben daha +4 e rogue plate kolluk yakmaya devam edeyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: irFaNLiNe

quote:

Itina ile basilir :D

Ben daha +4 e rogue plate kolluk yakmaya devam edeyim

Ben en fazla +5 item basarim ( o da trina ile ). Hell Blood +8 olduktan sonra sans kalmadi :D
  • Bak iyi hatirlattin BenHel Blood umu basmak icin biraz hazirlik yapayim. Serverda cogalmis Hell Blood +8 ler. Bu arada hafifden yapilanmaya basladi benim gariban.
    IN, Glass Belt, LKP ler filan +0, FR leri +1 yapayim diyorum. Biraz lvl kasayimda Moradonun o puslu havasindan kurtulmus olurum belki. Cikamadim 1 haftadir oradan :D
  • Ben ben ??
  • Hayırlısı olsun uzun vadeli forumu tam anlamıyla temsil eden bir clan olursunuz umarım
  • Yaheyya - Assassin
  • bu da 1 hafta oldu sanırım. basladığımdan beri yaptığım pazar hasılatım :d başlangıçta 3-4gb lik item vardı eski karakterden kalma. onun dışında gb çekmedim hiç

http://imageshack.us/photo/my-images/594/pazar.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yaheyya -- 7 Temmuz 2011; 17:05:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BecHo-minaTor

Ben ben ??

Ekledim
    Ama senin de hangi job olduğunu unuttum
  • Bu arada ben 62 oldum. 63 yolunda ilerliyorum. Çok yavaşsınız kızlar
  • Umarım yeni clan hayırlı olur.İyi kasmalar , başarılar herkese. :)

InmortalSoldado.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.