Şimdi Ara

Ronaldinho nasıl bu kupada olmaz :( (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Captain obvious

yav he he . boş boş konuşma , yorumun varsa alıntı yap.

bilgin yok fikrin var sadece.

anladık chelsea'yi tutuyorsun. orta sahanız leş.

Transferlerden birhaber oldugun belli. Oscar ilk brezilya macinda kotu oynadi diyen adam trolldur. Ben cekememezlikde diyebilirim buna.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben , Oscar willian ramires 'ten bahsediyorum. boşuna fabregas felan alınmadı , boşuna transfer yapılmadı o zaman.

turnuvadan önce balon dedim evet , çok yetenekli fakat sahaya yansıtamadıktan sonra boş dedim. ilk maçta Brezilya'nın orta sahası çok kötüydü fakat Oscar onlara göre iyiydi. beni şaşırttı dedim hatta. 2.maçta bi varlık gösteremedi.

neyini çekememezlik yapıcam ? ahahhahahah. willian'ı , ramires'i , Oscar'ı mı kıskanıcam ? neyse daha fazla yorum yapıcam. turnuva sonunda hangimiz haklı görmüşüz oluruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Captain obvious

ben , Oscar willian ramires 'ten bahsediyorum. boşuna fabregas felan alınmadı , boşuna transfer yapılmadı o zaman.

turnuvadan önce balon dedim evet , çok yetenekli fakat sahaya yansıtamadıktan sonra boş dedim. ilk maçta Brezilya'nın orta sahası çok kötüydü fakat Oscar onlara göre iyiydi. beni şaşırttı dedim hatta. 2.maçta bi varlık gösteremedi.

neyini çekememezlik yapıcam ? ahahhahahah. willian'ı , ramires'i , Oscar'ı mı kıskanıcam ? neyse daha fazla yorum yapıcam. turnuva sonunda hangimiz haklı görmüşüz oluruz.

Fabregas chelsea oyuncusu suan cocugum dogal olarak aktif kadroda kendisi mevcut. Kelime oyunu yapma bana transferden oncesi sonrasi diye. Matic-Fabregas-Ramires copse git sen tsubasa izle dunya kupasini birak. Oscar 22 yasinda cocuk daha. Gayetde yasina gore guzel oynuyor. 2 inci mac oscar degil tum brezilya kotu oynadi. Bu mantikta neymar da cop o zaman. Akilli yorum yapin biraz.

• konu karışmış ah be ronii
  • Kadro da yok cunku artik avrupa futbolu oynuyor brezilya, sistem oyuncusu lazim

• quote:

Orijinalden alıntı: WeirdelKrump

Kadro da yok cunku artik avrupa futbolu oynuyor brezilya, sistem oyuncusu lazim

avrupa fotbolu oynuyor ama oyuncuların çoğu brezilya liginden
  • valla ronaldinho niye yok bilmem de su bir gercek ki estetik acidan fakir bir dunya kupasi izliyoruz

eski dunya kupalarinda ne hareketler olurdu yildiz oyuncular falan neler yapardi, biz de hemen cikip sokakta onlarin uaptiklari hareketleri yapmaya calisirdik, ne biliyim ronaldo beckham bi sac modeli yapardi hemen gider onu yaptirirdik

bu dunya kupasinda izledigimiz ya ronaldonun artik baymis bilek hareketleri ya messi'nin topla gidemeyisi ya pas pas pas oyunu ya da at kanada kossun taktigi

zevksiz bir turnuva degil, aksine bol bol gol izliyoruz ama hep bir seyler eksik gibi.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.