Şimdi Ara

ROMEDE L78 FULL STR GLAVİER COLD(İZMİR)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
629
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Slmlar.bi kere daha ilan vermiştim ama önceki ilanı silemdiğim için özür.çarın İSMİ Mr_ibo.74 lvl no name köpek vardır.romede,herkesin 70+ olmadığı serverda.heuksel farmda oldunduğu için 69 a çekilmiştir.Vereceğim fiyat piyasanın altında olacaktır.ne olursunuz sadece ciddi alıcılar msni eklesin.takas istemiyorum.elden teslim edilecektir.izmir karşıyakada bulunuyorum. resimlerde herşey gözükmektedir.bi takımda armor +3 set vardır ama blue değildir.kasa elx,elment,tablet vs.. ile dolurudur.tşkelr.MSN ADRESİM: buzdevri1986@hotmail.com

http://www.resimupload.com/ds860462666_takım.html
    http://www.resimupload.com/ds126377577_ben.html
    http://www.resimupload.com/ds441256087_skiller.html

• light 58 de kalmıs el yakma bitmemis fire bitmemis ayrıca sen force yada ok ta da uplamısın cunku master nerdeyse dolmus 90 lwl yani heuksalı geri yukseltemezsin satmadan once force veya ok u kapatıp light ı up layıp fire ve cold u da tamamlarsan daha yuksek fiyat edebilir
  • elktirk str çarda ne kadar gerklidir bilen bilir.boşuna farm yapmıoz firede max sayılır.bu tür dahiyane fikirlerinizi kendinize saklarsanız ve ya kendinize bi çar açıp kendi çarınızda uygulrsanız güzel olur.rome serverındayım ben.herkesin 70+ olup taklamakan uptadesi gelene kadar bekleyip farm yaptığı serverlarda deil!bu ilanı şusu eksik busu eksik diye yorum yap die vermedim her çarın olduğu gibi bu çarında eksiği var.ama senin allandıra pullandıra anlatığın kadar deil!alacak olan kişide senin bildilkerinin aynısını biliodur bundan emin ol.
    quote:

Orjinalden alıntı: crazy_tosbik

light 58 de kalmıs el yakma bitmemis fire bitmemis ayrıca sen force yada ok ta da uplamısın cunku master nerdeyse dolmus 90 lwl yani heuksalı geri yukseltemezsin satmadan once force veya ok u kapatıp light ı up layıp fire ve cold u da tamamlarsan daha yuksek fiyat edebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi captainzodiac -- 18 Şubat 2007; 17:15:18 >

• sitenn üstündeki kızlara bakmaktan char a bakamadım ki

ne biçim upload sitesi bu bea ...

• valla ben yapmadım
    quote:

Orjinalden alıntı: umbaba

sitenn üstündeki kızlara bakmaktan char a bakamadım ki

ne biçim upload sitesi bu bea ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi captainzodiac -- 18 Şubat 2007; 17:26:10 >

• kocaeli olsa alırdım walla
  • valla yaw kızlara bakmaktan
  • seni çok gördüm serverda ibo char fena sayılmaz yine de bow ve lightingfazla kasmışın
  • bow kasmadım bicheon lvl 15 ki kapatması 4 saat sürmez.forcede 20 de.ama oyunda skill edit denilen bi yöntem geliştirmişler süs diye değil kullanalıım die:)
    quote:

Orjinalden alıntı: badblood1903

seni çok gördüm serverda ibo char fena sayılmaz yine de bow ve lightingfazla kasmışın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi captainzodiac -- 18 Şubat 2007; 23:57:35 >
  • ayrıca arkadaşlar lütfen kızları değil ürünü ön plana çıkaralım
  • ben ekledim msn ama ben ist oturuorum ama fiyat vermemişsin verseydin daha ii olurdu..
  • fiyat vermek yasakmışşşş ne alakaysa
    quote:

Orjinalden alıntı: pyschoboy

ben ekledim msn ama ben ist oturuorum ama fiyat vermemişsin verseydin daha ii olurdu..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.