Şimdi Ara

Rome Total War

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • mrb arkadaşlar bende rtw hileleri var ancak nasl uygulayacam bilmiom msn den yardım edermisiniz??????????

matrix_alemi@hotmail.com

• hilesiz oyna bence ...cok daha zevkli
  • tşk ederim ilgilendiğin için ama finans prob.var nasıl kull. sölerseniz daha çok makbule geçer
  • tşk ederim hileler bende de var ama arada boşluk filan bırakıp bırakmıycamızı örenmek istiodum
  • Emin değilim ama bir hileyi uyguladıktan sonra başka hile yapamıyorsun galiba. Konsolu açıp hile yazdığın zaman kabul ediyor, sonra yazdığın hileleri uygulamıyor. Finans problemi varsa bir kaç şehri kuşat ve al, tüm halkı katlet. Ama "bunu yapabilecek ordum yok" diyorsan, bilemem.
  • quote:

Orjinalden alıntı: composer

Emin değilim ama bir hileyi uyguladıktan sonra başka hile yapamıyorsun galiba. Konsolu açıp hile yazdığın zaman kabul ediyor, sonra yazdığın hileleri uygulamıyor. Finans problemi varsa bir kaç şehri kuşat ve al, tüm halkı katlet. Ama "bunu yapabilecek ordum yok" diyorsan, bilemem.

zaten benim şehirlerde hep isyan çıkıo halkı yakıom :d ama yine finans eksilerde
  • quote:

tşk ederim ilgilendiğin için ama finans prob.var nasıl kull. sölerseniz daha çok makbule geçer

kardes bi yere saldırmadan once saldıracagın sehrin gelişmişlik seviyesine bak..amacın para kazanmaksa gelişmiş sehirleri almaya bak once alıncada halkı kılıctan gecir...en cok parayı o sekilde kazanırsın...basit gelişmemiş sehirlerle fazla ugrasma alsan bile fazla para kazanamassın...hee bide yol yapımına ticaretine onem ver...bag bahce de yapmayı unutmaki ticaretten cok para kazanasın....ayrıca liman ticareti için para ayırabilirsen liman yap yada upgare et
  • limanı nasıl yapacaz veya upgare edecez o neyse
  • quote:

Orjinalden alıntı: kaptancortis

limanı nasıl yapacaz veya upgare edecez o neyse

oyunda bişey yaptıgın zaman belli bir populasyn artısından sonra o yaptıgın yeriin aynısı ama daha gelişmiş bi sekilde olanı gelir sehir menulerine..yanii oyle hemen upgrade edemessin...ornek olarak bi tarla yaptın oyun basında bi sehre ....bu tarladan daha buyuk daha cok para kazandıracak tarlayı ancak yenii populasyon seviyesi 6000 kişiyi gecince yapabilirsin yani oyle hemen daha geniş bir tarla yapamazzsın
  • teşekkür ederim yardımların için
  • quote:

Orjinalden alıntı: kaptancortis

teşekkür ederim yardımların için

biz tesekkur ederiz
  • cidden şifresiz daha güzel oluyo

acayip stres yapıyo başlarda ama

ben bir günde 27 kez baştan başladım

gece 3e kadar oynadım

ama kesinlikle şifresiz daha güsel
  • abı zaten stratejı oyunlarında hıle yapınca oyunun bı zevkı olmuyokı
    ben en cok sıfırdan baslayıp onune cıkanı sılıp supuren bır ordu olusturmasından zevk alıyorum
  • rome yi kurdum sonrada sırasıyla
    1.2 yi kurdum ---- 5.2 yi kurdum ---- 5.3 ü kurdum ---- 5.4 ü kurdum ---- 5.4.1 i kurdum.

şimdi oyunu ilk açtığımda çıkan prologue yi de geçtim beni imparator yaptı.
    şimdi mavi renkli roma ailesi ile başlamaya kalktım oyunu başlatmadı.
    diğer renkte ailelerle denedim olmadı.
    roma dışındakiler zaten açık değil. şimdi benim ne yapmam lazım.

bazı hileleri vardı.
    prologue yi oynamadan başlamak ---------- bu neydi
    bütün ülkeleri açıp başlamak ---------------bu neydi

niye bende başlatmıyor ne yapmam lazım

barbarian invasiyon internettemi çıktı öyleyse nerden çekilir
    barbarian invasiyon cd olarak piyasayada çıktımı ----------- not: ben istanbuldayım burda nerde var
  • hilelerwww.trgamer.com da war
  • abi müthiş bi oyun hiç şifreli denemedim
  • barbaron invasion nette var ben deneyeyim sanada haber veririm
  • barbarian invasion piyasaya çıkmış. ben dün aldım bile.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.