Şimdi Ara

[ROM]LG L70 Custom rom - CyanogenMod 11 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
2
Favori
4.982
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: f0rs4ky

Pilini çıkarıp 5-10 sn bekle geri tak sonra kabloyla pc ye bağla açmadan ondan sonra ses açma ve güç yap.

yok hocam yine aynı
  • quote:

Pilini çıkarıp 5-10 sn bekle geri tak sonra kabloyla pc ye bağla açmadan ondan sonra ses açma ve güç yap.

Ses açma tuşuna basıp telefona usb bağladığım zaman download mode açılıyor, orda yapsam olur
  • erhun1988 E kullanıcısına yanıt
    orası zaten
  • quote:

orası zaten

Teşekkürler yaptım. rom.u ve gapp.sı indirdim. ayrıca quick boot uygulamasını yükledim. Öncelikle romu ve gapp.sı hafıza kartına kaydedip daha sonra bu uygulama ile recovery seçeneğiyle telefonu başlatıp sdkarttan yükleme yapmam gerekiyor değil mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erhun1988 -- 2 Temmuz 2015; 16:29:43 >
    Aynen öyle
  • quote:

Aynen öyle

Mor bi ekranda hata alıyorum. Sanırım bi yerde yanlışlık yaptım. Pes etmek en iyisi

Yardımlarınız için teşekkür ederim
  • quote:

Ben 12.1-20150603 versiyonunu kullanıyorum daha güncellemedim bazen güncellemelerde böyle sıkıntılar çıkıyor belki o sürümde bi sıkıntı vardır. Burdan indir benim kullandığımı dene bidehttp://vasy.ru/CyanogenModOTA/builds/full/ w5 olanlardan indir.

Kullandığınız bu romda çift tıklama ile uyanma ve orta tuş çalışıyor mu?
    Orta tuş çalışmıyor. Sağdaki menu tuşu orta tuş gibi iş görüyor. Çift tıklama ile uyanma da sıkıntı yok.
  • ben ayarlarda tuşlardan ana ekran tuşu iki tıklama ile ekranı kapat seçtim pratik öneririm.
  • lg l70 kullanıyorum pek bilgim yok bende cyanogen mod isitorum whatsapp dan yardımcı olucak varsa yazsın lütfen 05393442045
  • cihaza hiç dokunmadım

güncel hangi program ile twrp rom vb atabilirim?
  • bunu yaptım

secure boot error veriyor
    recovery ye girmiyor
    mor ekran çıkıyo rne yapabilirim
  • D320tr cihaza cm13 veya linageos kuran var mı

Bizim cihaz tr için turkcell için olduğundan root rom twrp yüklemeyi beceremedim galiba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu telefondan bizde de var da nfc neden çalışmıyor acaba bilgisi olan var mı? Root yaparak çalıştrabilir miyiz
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.