Şimdi Ara

[ROM][4.2.2] Huawei Ideos X5 - CM 10.1 v6.0 (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.340
Cevap
23
Favori
59.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam ben şuan Çin işi romdayım. Format data/cache/system yapmama gerek varmı ? Yoksa Wipe data/cache/dalvik cache yetermi ?

Edit: Hocam ben romu kurdum. Ses tuşlarıyla uyandırmayı bulamadım. Bide arama tuşunu power tuşu olarak değiştirmek istiyorum nasıl yapabilirim ?
    Edit2: Hocam power olayını hallettim bide şu ses tuşlarıyla uyandırma olsaydı süper olurdu valla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LegenDrogba11 -- 1 Haziran 2013; 20:27:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: coldblue_

@cdemir

grafik ile ilgili güncellemeyi yayımlayabilirim. Bu arada dzo ile konuştum hocam bt ile ilgili sorunun nerede olduğu belli ama düzeltmek için zaman lazım ve şuan için zamanım yok malesef kendisi hallettiğinde beni bilgilendirecek zaten. (kesinlik belirtmiyorum)

Tamamdır hocam..

Bt benim için olmasa da olur..

wpa dosyasını merak ettim DZO nun sanırım wi-fi ile ilgili bir düzenleme yapmış. Onun linki elinin altındaysa verebilir misin ?
  • Arkadaşlar dzo ics up 20 kullanıyorum.Bu roma geçeceğim hangi adımları yapmalıyım.Adımlar gayet açık yazıyor aslında ama partition konusunu algılayamadım o nedir nerden bulup hangisini yüklemeleyim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: chrizs07

Arkadaşlar dzo ics up 20 kullanıyorum.Bu roma geçeceğim hangi adımları yapmalıyım.Adımlar gayet açık yazıyor aslında ama partition konusunu algılayamadım o nedir nerden bulup hangisini yüklemeleyim ?

Hocam buyrun indirmek istediğiniz dosyalar burdahttps://code.google.com/p/jellybean/downloads/list
  • teşekkür ederim
  • 2.1 kuran var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: batucan05bb

2.1 kuran var mı ?

kurdum şimdilik iyi gözüküyor
  • quote:

2.1 kuran var mı ?

Bende kurdum gayet güzel. Ses tuşlarıyla uyandırma olaydı bide iyi olurdu

• quote:

Orijinalden alıntı: xxCHExx

quote:

2.1 kuran var mı ?

Bende kurdum gayet güzel. Ses tuşlarıyla uyandırma olaydı bide iyi olurdu

Hocam kusura bakmayın yurtta net kısıtlı o yüzdem geri dönüş şansım yok bu sebeple dikkatli davranıyorum.mikrofonlu kulaklık takınca mikrofona geçiyomu bi denemenizi rica etsem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• orijinal partitionumu düzenlenmiş partitionumu indiricez
  • Geçiyo hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaffer53

orijinal partitionumu düzenlenmiş partitionumu indiricez

İkisinide indir bi sıkıntı olursa orjinal partitonu kurarsın.
  • arkadaşlar şu an ics kurulu ama nasıl becerdiysem root yetkisi kayboldu. bu romun üzerine direk kurabilirmiyim. ne yapmam gerekiyor bilgilendirirseniz sevinirim
  • yeni güncellemeyi kurdum oyun oynamıyorum onlardaki durumu bilmiyorum ama normal kullanımda animasyon akıcılığı artmış.
  • ses tuşlarıyla uyandırmanın yanında pdroid de ekliyebilir misin ?
  • coldblue_ hocam sen bu işi biliyorsun..

İlyaa nın 11 update ile yapamadığını, 2.1 update ile yaptın..

Bir sürü fix yaptım onu yaptım bunu düzelttim diye bir şeyler yazıyor. Yüklüyorsun bir bakıyorsun rom yine aynı
    Sen kısa ama öz yazıyorsun ama romda yaptığın düzeltmelerin etkisi anında hissediliyor..

Kurduğum diğer CM 10.1 ler en fazla 1 gün telefonda kalıyordu..
    Seninki epey duracak sanırım telefonda..

• quote:

Orijinalden alıntı: cdemir

coldblue_ hocam sen bu işi biliyorsun..

Bir sürü fix yaptım onu yaptım bunu düzelttim diye bir şeyler yazıyor. Yüklüyorsun bir bakıyorsun rom yine aynı
    Sen kısa ama öz yazıyorsun ama romda yaptığın düzeltmelerin etkisi anında hissediliyor..

Aynen ilyaa'nın romunda stabilite adına hiçbirşey yok hep hata kurup 2 saat durmadan kaldırıyor idim bu rom epey duracak gibi şu bluetoothda geldimi tadından yenmez bu arada ilyaa pacman adında yeni bi rom çıkaracak imiş şimdiki düzgünde bi o kaldı

• quote:

Orijinalden alıntı: Tek suçu kopya çekmek

Aynen ilyaa'nın romunda stabilite adına hiçbirşey yok hep hata kurup 2 saat durmadan kaldırıyor idim bu rom epey duracak gibi şu bluetoothda geldimi tadından yenmez bu arada ilyaa pacman adında yeni bi rom çıkaracak imiş şimdiki düzgünde bi o kaldı

Bakalım diğer romu nasıl olacak. Büyük ihtimalle denemek için bir kere kurar sonra 1-2 saat sonra backup tan coldblue hocamın roma dönerim sanırım..

Genele
    ------------------------------------------------------

Google Play de free ama güzel CM10.1 temaları var.

Bunları tavsiye ederim. Sense ve Touchwiz telefonu tanımayacak hale (iyi anlamda) getiriyorlar.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tmobile.theme.HTC.EleganceX&feature=search_result

HTC.Sense5.FREE CM10/CM10.1

CM10.1 TouchWiz 5.0 free theme

CM10.1 FREE SONY UXP THEME

• quote:

Hocam bir kullanıcı olarak sizlere detaylı yazmayı mantıklı bulmuyorum sadece genel hatlarıyla ne yaptığımı bilmeniz için yazıyorum . Ayrıca ilya'nın zaten pek bir şey yaptığı söylenemez. Çinden almış olduğu romu yandex'e upload ediyor. Zannediyor musunuz ki 4.2.1'den 4.2.2'ye güncellediğini . Sadece bir iki apk ekleyip fixed yazarak 200 mb'lık dosya yayımlamış oluyor. Yani update-script yazarak küçük paketler yayımlamaktan bile bihaber . BT ve ekrandaki yırtılmalar dosya ekle çıkar ile olacak şeyler değil, o yüzden şu ana kadar halledilemedi. Piyasadaki en sade en akıcı romun bu olduğu kullanıldıkça daha iyi anlaşılıyor. (Tabiki sizin takdirinize kalmış bir şey)

• quote:

Orijinalden alıntı: coldblue_

quote:

Hocam bir kullanıcı olarak sizlere detaylı yazmayı mantıklı bulmuyorum sadece genel hatlarıyla ne yaptığımı bilmeniz için yazıyorum . Ayrıca ilya'nın zaten pek bir şey yaptığı söylenemez. Çinden almış olduğu romu yandex'e upload ediyor. Zannediyor musunuz ki 4.2.1'den 4.2.2'ye güncellediğini . Sadece bir iki apk ekleyip fixed yazarak 200 mb'lık dosya yayımlamış oluyor. Yani update-script yazarak küçük paketler yayımlamaktan bile bihaber . BT ve ekrandaki yırtılmalar dosya ekle çıkar ile olacak şeyler değil, o yüzden şu ana kadar halledilemedi. Piyasadaki en sade en akıcı romun bu olduğu kullanıldıkça daha iyi anlaşılıyor. (Tabiki sizin takdirinize kalmış bir şey)

Sende koysana hocam xdaya millet rom görsün

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.