Şimdi Ara

[ROM][4.2.2] Huawei Ideos X5 - CM 10.1 v6.0 (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.341
Cevap
23
Favori
59.025
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: coldblue_

Grafik sürücülerini güncelliyorum bu da performans olarak etkiliyor. Örnek verecek olursam subway surf ilk versiyonda 14-16 fps ile oyanırken şuanda 20-22 fps ile oynanabiliyor (rakamları temsili olarak yazdım) wifi ile sorun yaşayan arkadaşların wifi ayarlarını kontrol etmelerini rica ediyorum çünkü pil tasarrufu yapılması için rom wifi kapatabiliyor

helal olsun ilyaa'nın rom leş gibi bu on numara bide

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DriftRacer

quote:

Orijinalden alıntı: Hobar

quote:

quote:

beyler dzo nun verdiği wpa yı yüklemeyin wi-fi açılmıyor bende

Bende problem yok. Yanlış yere atmış olmayasın

yeniden başlattın mı

Romu kurmadan içine attım ben o dosyayı

ben sistem/bin içindeki ile değiştirdim böyle oldu

• Hocam paketin içine atmayla olur mu

• Rom gerçekten çok güzel akıcı olmuş emegine sağlık.
  • quote:

Hocam paketin içine atmayla olur mu

Olmuyor mu ? değiştirdim dosyaları ama demek ki yanlış biliyormuşum

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam v2'ye dzo'nun yeni düzenlediği wpa_supplicant'ı eklediniz mi ?

Yayınladığı bir güncelleme değil aslında kontrol ettim deneme aşamasında olduğu için eklemeyi gerek duymadım eğer yorumlar iyi yönde olursa eklerim. Birde kendisine mesaj attım bt ile ilgili dönüş yapmasını bekliyorum. Biraz testten sonra grafiklerle ilgili bir paket daha yayınlayabilirim şuan deniyorum olumlu sonuçlar veriyor gibi

sen bu işi biliyorsun dostum

Güle güle kullanın elimden geldiği kadar stabil ve hızlı yapmaya çalışıyorum romu umarım beğenirsiniz

grafiklerle ilgili tam olarak ne yapıyorsun. hw yi açınca grafiklerde yırtılmalar azalıyor ama tam olarak geçmiyor. bir de wi-fi kopuyor hala. dzo nun verdiği wpa yı yükledim test edip bilgi veririm.

Geliştirici seçeneklerinde bir yerlerde grafikler için sadece GPU kullan gibi bir şeçenek olacaktı.

Onu seçip dener misin hocam.. ( Bende yüklü değil

Ek:

Benim söylediğimde aynı yermiş :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cdemir -- 1 Haziran 2013; 14:15:06 >

• quote:

Grafik sürücülerini güncelliyorum bu da performans olarak etkiliyor. Örnek verecek olursam subway surf ilk versiyonda 14-16 fps ile oyanırken şuanda 20-22 fps ile oynanabiliyor (rakamları temsili olarak yazdım) wifi ile sorun yaşayan arkadaşların wifi ayarlarını kontrol etmelerini rica ediyorum çünkü pil tasarrufu yapılması için rom wifi kapatabiliyor

Onu cwm'den yuklenebilir zip halinde paylasabilir misiniz?Ics'de denemek istiyorum :)

• DZO nun wpa dosyasının linkini atabilir misiniz ?

Müsait bir zamanda bu romu yükleyip denemeyi düşünüyorum..
  • coldblue hocam öncelikle teşekkürler eline sağlık.

grafik işi tamam gibi.

Real racing de yırtılma ve takılma yok..

Most Wanted akıcı ve takılma yok..

İki oyunda da menü geçişleri vb akıcı. Takılma gibi sorunlar olmadı..

Hatta yarış içinde Most wanted ICS den daha akıcı ...

Sistemi fazla kullanmadım ama ilk izlenimlerime göre akıcı görünüyor. Ram ile ilgili yaptığın çalışmalar sistemi rahatlatmış gibi..

Küçük bir sorunum var. Ses tuşları ile uyandırmayı bulamadım..
  • Driftracer: Hocam izinlerin, çıkartılacağı yerin ayarlanması gerekiyor paketin içine atarsan sadece olmaz

Battle with the Enemy: Sürücü jb için, ics'de sorun çıkarabilir

Cdemir: Yeni grafik sürücüleri geliyor dünden beri test ettim sonuç olumlu fırsatım olduğu bi ara yayımlayacağım Sesle uyandırmayı unutmuştum onada şimdi bakarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coldblue_ -- 1 Haziran 2013; 15:28:28 >
  • Tamamdır hocam. Ses tuşları için acele etmene gerek yok. Müsait olduğun zaman bakarsın.

Hatta grafikle beraber ikisini aynı update içine koyarsın...
  • Cm10.1 linkinde partition var sorun yaratirmi acaba yoksa baskami kurayim

• @cdemir

grafik ile ilgili güncellemeyi yayımlayabilirim. Bu arada dzo ile konuştum hocam bt ile ilgili sorunun nerede olduğu belli ama düzeltmek için zaman lazım ve şuan için zamanım yok malesef kendisi hallettiğinde beni bilgilendirecek zaten. (kesinlik belirtmiyorum)

@oqlahoma

zaten o partition'un üzerine kurulum yapmanız daha sağlıklı geno'nun partitionudur
  • Romu yeni yükledim, güzel görünüyor akıcı, ancak dikkatimi çeken ilk şey işlemci telefonun boşta olduğu zamanlarda dahil sürekli sabit 1 ghz. de çalışıyor. işlemcinin durum seçeneği -ondemand- olduğu halde. Bu durum batarya performansını çok olumsuz etkilemezmi, sizde yaşıyormusunuz bu problemi bir çözümü varmı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kasif62

Romu yeni yükledim, güzel görünüyor akıcı, ancak dikkatimi çeken ilk şey işlemci telefonun boşta olduğu zamanlarda dahil sürekli sabit 1 ghz. de çalışıyor. işlemcinin durum seçeneği -ondemand- olduğu halde. Bu durum batarya performansını çok olumsuz etkilemezmi, sizde yaşıyormusunuz bu problemi bir çözümü varmı.

hocam ilk sayfada kurulum kısmında bilgilendirmeler sekmesini gözden geçiriniz
  • Evet haklısın bu kısmı gözden kaçırmışım, şimdi istediğim gibi oldu teşekkürler.
  • link ne zamana gelir

• quote:

Orijinalden alıntı: kasif62

Evet haklısın bu kısmı gözden kaçırmışım, şimdi istediğim gibi oldu teşekkürler.

Bu arada rom için emeği geçen arkadaşlara teşekkürler, stabil güzel bir roma benziyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tek suçu kopya çekmek

link ne zamana gelir

upload tamamlandı artık finallerden sonraya kadar güncelleme yapabileceğimi sanmıyorum arkadaşlar geri bildirimlerinizi değerlendireceğim. Güle güle kullanın
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Tek suçu kopya çekmek

link ne zamana gelir

upload tamamlandı artık finallerden sonraya kadar güncelleme yapabileceğimi sanmıyorum arkadaşlar geri bildirimlerinizi değerlendireceğim. Güle güle kullanın

yarım saat önce versen eve gitmeden yüklerdim. artık eve gidince
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.