Şimdi Ara

Rolex Saat

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
1.309
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba,ben bu aralar kol saatlerine aşırı merak sardım.
    Rolexi inceledim ve muhteşem birşey bu.
    Rolex fiyatları ne kadar?
    300-500 arası Rolex saat bulabilir miyim?
    Benim aradığım model altın renginde metal,kadranı yani saatin içi siyah olacak.
    Bakır rengi de olabilir kordonu fakat kadranı mutlaka siyah olmalı.
    Dediğim gibi 300-500 TL arası bulabilir miyim rolexten bu modelde?

Olmazsa başka marka da olabilir önereceğiniz saat markası var mı dediğim şekilde saat?
    Metal,kordonu metal ve altın renginde (bakır daolabilirr) kadran i mutlaka siyah olacak.
    Yardımlarınızı goruslerinizi bekliyorum :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Riveen

Arkadaşlar merhaba,ben bu aralar kol saatlerine aşırı merak sardım.

Olmazsa başka marka da olabilir önereceğiniz saat markası var mı dediğim şekilde saat?
    Metal,kordonu metal ve altın renginde (bakır daolabilirr) kadran i mutlaka siyah olacak.

Üstadım 300-500 TL bırakın Rolex gibi 20-200 Bin Tl'lik saatleri normal bir saat markası için bile yetmeyebilir Rolex çok pahalı bir markadır.

• Peki dediğim şekilde model ve marka olarak en uygun nerede bulabilirim?
    Metal,altin kordon bakirda olabilir kadranı siyah hoş görünümlu bir saat?
    Fiyat aralığı 300 ila 500 arası?

• Selamlar öncelikle cevap bulan''Rolex'' sorusuna cevap vereyim, bırak sıfırını rolex 'in 2. elini 10.000 tl.'den aşağı bulamazsın, o satılanlarda replikası yani sahtesi/taklitti/kopyası....
    Esas soruna gelecek olursak 300-500 tl. fiyat aralığında saat markası çok, ancak Japon markaları hariç hiç biri değmez(mesela x marka moda bi saat 350 tl, ise en fazla 100-150 tl hakkıdır. Anlıcan hiç uğraşma git direk Seiko veya orient al ve şunu da unutma internetten sadece model beğen, mağazadan al. git koluna tak, incele ve pazarlık et.
    Ve son olarak orijinal kutu ve kesinlikle Garanti belgesi al.
    İyi günler,

Not: pardon ya unutmuşum, kızmasın kullanıcıları Casio da alınabilir, ve şaka bir yana bazı unuttuğum esaslı markalar olabilir.

ve ayrıca pahalı satan, ama çeşitti bol ve kaliteli bir saat satan firma adresi vereyim,http://www.konyalisaat.com.tr/?gclid=CNDjsMXgtM8CFU08GwodQZwDgQ
    google amcada arat saat satan çok firma bulabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi izmirden -- 29 Eylül 2016; 17:13:48 >

• Ben bursada oturuyorum,rolex in imitasyonunu yani sahtesini taklidini almak istiyorum
    Bursada nerede bulabilirim acaba AVM lerde saat mağazalarında var mıdır acaba?
    Bursa da oturanlar varsa yardımcı olabilir mi?

• Seiko al veya orient vs diyenler ben 3 ay saat araştırdım 20 yaşındayım ve 500 lira civarlarinda seiko saatin 70 yaşında dedenin kullanabileceği Modelleri var şimdi diyecek ki giyim markalarının saat mekanizmaları çok kötü seiko nun çok iyi diye ancak bilmedikleri şey saatin bir aksesuar olduğu ve mekanizmasının değil fiziğinin göründüğü.Ben geçen hafta istanbulda tommy nin bi ürünü indirimdeydi %50 sadece istanbul da tek ürün kalmıştı yaşadıgim şehre getirttim saat&saat den aldım kafam rahat saatin görünümü çok hoşuma gitti sanada tavsiyem güzel şık görünenı alman

• quote:

Arkadaşlar merhaba,ben bu aralar kol saatlerine aşırı merak sardım.

Hocam benim sana tavsiyem Hublot al, daha hos duruyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nuwanda20001 -- 7 Ekim 2016; 10:50:48 >

• Gücünüz neye yetiyorsa onu alin. Replica sacmaligina bulasmayin. Gercekten komik oluyor. Adamin kolunda 200.000tlik hublotun kopyasi, otobuste 1tlyle seyahet ediyor. Saate bas bas bagiriyor brn kopyayim diye.
    500tl diyorsaniz kesinlikle seikodan sasmayin.
    Hugo boss,armani gibi sacmaliklari almayiniz

• Swiss Military alınabilir, fiyatının ederidir..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Ben bursada oturuyorum,rolex in imitasyonunu yani sahtesini taklidini almak istiyorum
    Bursada nerede bulabilirim acaba AVM lerde saat mağazalarında var mıdır acaba?
    Bursa da oturanlar varsa yardımcı olabilir mi?

Geç cevap oldu biraz muhtemelen almışsındır da ben yine de başkalarını bilgilendirmek için yazayım. Avmlerde vs. Bulamazsın çarşıda esnaf dükkanlarında bulursun. Çünkü alacağın saat orijinal değil. Ayrıca internette de satışları var kapıda ödeme imkanıyla.

• http://www.zagorsaat.com/ Bu siteye bir bak dostum. Otomatik ve çelik rolex arıyorsan instagram: zagor_saat sayfasına bakabilirsin...
  • izmirden kullanıcısına yanıt
    https://www.instagram.com/markasaat2/

AUDEMARS PİGUET, ROLEX,HUBLOT,RİCHARD MİLLE,CARTİER,G-SHOCK ÇOK UCUZA

Rolex Saat

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.