Şimdi Ara

Rolanti sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
3.402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba.97 Opel Vectra B GL sahibiyim.araç rolantide sarsıntılı çalışıyor.devir sabit durmuyor.forumlarda araşturdım.kimi carbon clear yaptır diyor...kimisi egr valfini temizlet diyor...servis uzun yolda düzelir dedi.ne yapmam gerek.araç 105.000 km de. carbon clear bu araçta sorun yaratırmı.bu rolanti olayını nasıl düzeltebiliriz...kırmızı ışıkta beklerken bazen istop ediyor...bujiler ve kabloları yeni değişti...yardımlarınızı bekliyorum

• merhaba bu sorun bende de vardı.Rolanti valfini ve kelebeği temizledikten sonra düzeldi ancak bir süre sonra yine eski haline döndü.Rolanti valfini değiştirdim olmadı.Daha sonra bujileri değiştirdim olmadı,buji kablolarını sağlam çalışan aynı modeldeki bir arabadan söküp benim arabaya taktım sonuç yine değişmedi.Yakıt deposuna enjeksiyon temizleyici koydum 2-3 depo böyle bitirdikten sonra sonuç yine aynıydı.Bu arada tüp de taktırınca sorun daha da büyümüştü rolanti daha fazla oynamaya başladı arada birde stop ediyordu.Birkaç ay böyle bindikten sonra kendiliğinden düzeldi.Şu anda çalışması çok güzel tüpte dahi rolanti yerinden oynamıyor.Ne yaptım bende bilmiyorum.Belki aldığımız yakıtlardan kaynaklanıyordur bilemiyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.