Şimdi Ara

Rogue Yan Skill Bard mı olcak Clericmi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ilk olarak bana bard daha mantıklı geliyor çünkü hızlı koşmanın kralı var ve tabiki bi o kadarda yararlı noise skilli var. ama cleric de de yabana atılmıcak bless spell var. sizce hangisini seçmeliyim. sebebiyle beraber sölermisiniz

• Bence cleric nitekim benımde lvl 88 rogue charım var bnde cleric kullanıyorum cokta memnunum.Mesela pvp de filan dagger desperade skilliyle karsında char ne olrsa olsun cok rahat alabılıyosun ama tabi cok kolay yatıyosun desperade acıp arkasndan bless bastıgında defansında oldukca yukselıyo kolay kolay yatmıyosun tabi birde recovery skilli var oda avrupa char ının en buyuk sorunu olan 16 sanıyede hp basma sorununa katkıda bulunuyo belrlı aralklarca char ına hp basıyo . Bence cleric ama secım senın
  • Şİmdi Buna Kesin Bir Cevap Verilemez, Sana Kalmış Seri Kasmak, Hızlı Koşmak İstiyorsan Bard.Hem Biraz Olsun Daha Az Yatıyım Hem De Patylerde Yer Alıyım Diyorsan Cleric.

Benim Fikrimi Sorucak Olursan Bard; Çünkü STR Karakter Olduğun İçin İki Buff Basıyorsun Manan Bitiyor, Hem Bard=Hız.

Tabi Ki Son Karar Senin...
  • quote:

Orjinalden alıntı: a.candemir

Bence cleric nitekim benımde lvl 88 rogue charım var bnde cleric kullanıyorum cokta memnunum.Mesela pvp de filan dagger desperade skilliyle karsında char ne olrsa olsun cok rahat alabılıyosun ama tabi cok kolay yatıyosun desperade acıp arkasndan bless bastıgında defansında oldukca yukselıyo kolay kolay yatmıyosun tabi birde recovery skilli var oda avrupa char ının en buyuk sorunu olan 16 sanıyede hp basma sorununa katkıda bulunuyo belrlı aralklarca char ına hp basıyo . Bence cleric ama secım senın

Arkadaş Doğru Söylüyor Ama Ben Crossbowu Düşünerek Yazmıştım...

• bard gerçekden cleric kadar lazım olmaz
  • Bard sadece kasarken ve unique lerde ıse yarıyor pvp de hıcbır ıse yaramıyo.Pvp de ıyı olmayan bı char ıyı bı char deyıldır benım ıcın
  • beyler ben daha cok shaitan ve lord kasıcam.. yani o zaman bard acıorum?
  • Ben yinede cleric den yanayım sadece 2 skill için lvl 90 mastery kasmak bana biraz sacma gelıyo
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.