Şimdi Ara

ROGUE' UN YANINDA NE ACMALIYIM ? -BARD (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
0
Favori
13.103
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Hypocrites

quote:

Orjinalden alıntı: artistgs

quote:

Orjinalden alıntı: Se®can

bu noise skili kervan bineklerinide koruyormu yoksa sadece bizimi korur?

npc thief lere karşı ne seni nede hayvanını koruyor ama diğer canavarlara karşı koruyor(ör:Niya Shamanlar ve mageler çok sık olduğu için noisea ihtiyaç duyar avrupalılar)

Allah allah

Ben yanlış gördüm ozaman. Ama Noise leveli Npc Thieflerden yüksek olur ise korur diye biliyorum. Ben o şekilde yapan Bir Trader görmüştüm ama yanlış gördüm herhalde. Avrupali charlarimdan hiçbiri Trader degil. Maalesef tam cevap veremem. En yisi deneyip öğrenmek

bende yanlış biliyo olabilirim

• rogue hakkında soracak soru bırakmamıssınız xD

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seser60 -- 28 Kasım 2007; 19:11:04 >
  • Peki ben diyelimki(ki zaten öyle)Xbox+Daggerım daggerın attack skillerini falan açtım 20 de açılanı da açtım.Bard açabilirmiyim sp yetermi ?

Edit:İMLA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kokolojik2 -- 28 Kasım 2007; 19:10:49 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: kokolojik2

Peki ben diyelimki(ki zaten öyle)Xbox+Daggerım daggerın attack skillerini falan açtım 20 de açılanı da açtım.Bard açabilirmiyim sp yetermi ?

Edit:İMLA

Saçma bi soru olmuş.. Bır insanin sanirim hangi skillin kaç sp istediğini hatirlamasi imkansiz Kasmana bagli degişir. Ama bard 20 Lvelde pek gerekli degil kanimca. 10 Level açilip Moving March açilabilir. Bardi herzaman 10 Level arkadan getirin. Zaten 10 Levelde bir Uplaniyor o Skill

• Ok ozaman bardı 10 lvl yapıyım
  • paylaşım için teşekkürler
  • eline sağlık güzel olmus emeğe saygı
  • beyler ßen crOssbOw. um bless spell skil ini açsaM nasıL olur.. hIZ ßenim için önemli deil dayanııklılık lazım ßana bi yardim edermisiniz ( öldükten sonra ne kadar hızlı koşarsam koşim bi FaydASi yhoq..)
  • saol
  • İşime yaradı saolasın
  • Wizard açtım, warlock + cleric açtım ama ben int kasamıyorum tekrar rogue+bard kasıp kasıcam birde rogue'deki zehirleri fln açmam gerekli mi ?
  • Hypocrites eline sağlık hacım
  • quote:

Orjinalden alıntı: Bloodmon

Wizard açtım, warlock + cleric açtım ama ben int kasamıyorum tekrar rogue+bard kasıp kasıcam birde rogue'deki zehirleri fln açmam gerekli mi ?

Aç aç. Şifa niyetine

Poison bir nevi Imbue gibi. Açman tavsiye edilir
  • a bende de var noise ile kastığım bi char aa champion lar ve giant lar bana dalabiliyo anlamadım ben bu işi
    ben onlar saldırmasın diye açmıştım ama sonra böyle olunca vazgeçtim chardan
    quote:

quote:

Senin olan herşeyi korur diye biliyorum.

edit:teşekkür etmeyi unuttum
    eline sağlık klavyen dert görmesin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mas89 -- 2 Aralık 2007; 19:59:46 >

• quote:

Orjinalden alıntı: mas89

a bende de var noise ile kastığım bi char aa champion lar ve giant lar bana dalabiliyo anlamadım ben bu işi
    quote:

quote:

giant ve championlar ne olursa olsun dalar şu npc thief işini şimdi denicem sonucu yazacam buraya

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: mas89

a bende de var noise ile kastığım bi char aa champion lar ve giant lar bana dalabiliyo anlamadım ben bu işi
    quote:

quote:

giant ve championlar ne olursa olsun dalar şu npc thief işini şimdi denicem sonucu yazacam buraya

İyi olur. Rehberede yazarim senin buldugunu ;)

• yaw benim bi sorum olucak
    benim 40 lvl rogue m var
    arkadaşım 40 lvl yapmış rogue yi iyi güzel
    fakat rogue de sadece dagger ın skilleri açmış.crossbow 0 yan skil olarak warrior u 10 lvlda bırakmış , bard 7 lvl
    şimdi ben çok büyük sp sıkıntısı çekiyorum crossboww a dönmek istiyorum
    gerekli olan sp yi nerden bulabilirim farm ı nası ne şekil de yapmalıyım yardımcı olursan sevinirm bard yerine warrior açmayı düşünüyorum şu sıralar dual axe çok hoşuma gidiyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: FeteLin0

yaw benim bi sorum olucak
    benim 40 lvl rogue m var
    fakat rogue de sadece dagger ın skilleri açmış.crossbow 0 yan skil olarak warrior u 10 lvlda bırakmış , bard 7 lvl
    gerekli olan sp yi nerden bulabilirim farm ı nası ne şekil de yapmalıyım yardımcı olursan sevinirm bard yerine warrior açmayı düşünüyorum şu sıralar dual axe çok hoşuma gidiyor

kardesim simdi

TIKLAA!!!!!!!!!!

buraya giriyorusun orda sende olan tum skilleri belirliyosun(sol tarafa)

sonra sag tarafda kendi skillerini yapiyosun sonra acmak isitedigin skilleri sağ tarafa yapiyosun sonra sağdaki butona basiyoruz sagda ne kdr sp gerektigi yaziyo

• quote:

Orjinalden alıntı: FeteLin0

yaw benim bi sorum olucak
    benim 40 lvl rogue m var

Warrior sıfırla.

Arada 3-4 gaplar bırakarak Crossbow açabilirsin. Emin ol yeticektir. Olmazsa sp ticket kullan

• quote:

İyi olur. Rehberede yazarim senin buldugunu ;)

thieflerde bir işe yaramıyor fakat atınızıda etraftaki moblardan koruyor kısaca size ait herşeyi koruyor npc thiefler hariç.

Lanet olası eath ghostlardan bu skill sayesinde kurtuldum ayrıca bu resimleri çekerken arkamda thief savaşı oluyordu bu lagda zor kurtuldum

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.