Şimdi Ara

ROG Swift PG278Q 1500 TL altına gelirse kesin alırım diyenler kulübü... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
87
Cevap
4
Favori
2.961
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    O da olabilir. Neyse bu şekilde oyun performansı açısından Asus çok daha iyi.
  • Takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zarkabul

Hocam benim için 2k önemli değil, zaten ona yetecek ekran kartı yok henüz piyasada.
    Benim için input lag ve 1080p@120 hz olması yeterli. Monitör yerine LG 3d TV kullanıyordum. Input lag sorunundan bıktığım için dün gittim aldım VG278HR yi.
    Hem input lag çok düşük, hem 1080p@120Hz ile 3d süper.
    Yalnız contrast ve renk kalitesi TV'nin kalitesinden uzak bayağı ama o kadarına da katlanacağız artık.
    Input lag olmasından daha iyi en azından şimdi.

merhaba, bu monitöre yetecek kadar ekran kartı olmadığını söylediniz ama ne demek istediğinizi anlamadım? Sorun yaşayacaksam hiç bu ürünle ilgilenmeyeyim diyorum. Biraz açar mısınız?
  • CursedPsychopath kullanıcısına yanıt
    780 yeterli bi kart sorun olmaz.
  • CursedPsychopath kullanıcısına yanıt
    Pardon ben 4k çözünürlüğü kastetmiştim 2k değil.
    Ama 2k için de en az 780Ti gibi üst seviye kartlar lazım. 1080p ye göre sisteme yaklaşık 2 kat yük bindiriyor.

Linkteki 2. videoda Titan SLI bile Crysis3 2k çözünürlükte zorlanmış.
    http://forum.donanimhaber.com/m_74847782/tm.htm
  • zarkabul kullanıcısına yanıt
    Haklısın GPU için yük artacak ancak akıcılık konusunda GSYNC iş görebilir belki dicem ama kendim deneyim etmeden güvenemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CodeMachine

780 yeterli bi kart sorun olmaz.

açıkçası ben de yeteceğini düşünüyorum, araştırayım bari zaten canım sıkılıyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zarkabul

Pardon ben 4k çözünürlüğü kastetmiştim 2k değil.
    Ama 2k için de en az 780Ti gibi üst seviye kartlar lazım. 1080p ye göre sisteme yaklaşık 2 kat yük bindiriyor.

Linkteki 2. videoda Titan SLI bile Crysis3 2k çözünürlükte zorlanmış.
    http://forum.donanimhaber.com/m_74847782/tm.htm

gtx 780 1440p videolarına baktım, crysis 3, bf4 v.b. oyunlarda 25-35 arası fps veriyor ki ultra ayarlarda ve bu çözünürlükte bence gayet normal. açıklamanız için teşekkür ederim. iyi geceler

• normal sartlarda nisan ve mayis ayinda gelecekmis..tamamen kusursuz ve eksiksiz bi urun icin son rütuslar dan dolayi gecikme oldu 1-2 aya kadar satisa sunulcakmis diye yazmis lar twitter sayfalarinda.tr ye ne zaman gelir bilemeyiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Necrosis443 -- 21 Nisan 2014; 17:35:03 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende bu ürünü 4 gözle bekliyorum lakin adam akıllı aklıma yatan ekran kartı yok ins yeni nvidia kartlarda cıkarda onla beraber süper bi ikili olur :)
  • Bu monitörü bekleyenlerdenim fakat fiyat olarak 2500 tl civarında bi fiyatla piyasada olur gibime geliyo ...
  • Gelene kadar...
  • CodeMachine C kullanıcısına yanıt
    "Konu başlığındaki 'bekleyenler' kelimesinin kaldırılması, monitörün burdaki fiyatının üzerindeki bizim açımızdan muhtemel olumsuz etkisini bir nebze de olsa kıracaktır." diye düşünüyorum. Çünkü ne zaman ki bir ürün gelmeden beklenmeye başlandıysa, onun fiyatı hep normalden/ederinden yüksek olmuştur.
  • bocekgrafik kullanıcısına yanıt
    ayar çektim biraz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: CodeMachine

ROG Swift PG278Q 1500 TL altına gelirse kesin alırım diyenler kulübü...

Böyle güzel olmuş.
  • bocekgrafik kullanıcısına yanıt
    1000 diyecektim ama fazla abartmayayım dedim
  • ben ekonomik kriz falan var sanıyordum oysa bu monitöre para verebilecek çok kişi olduğunu görüyorum. çok güzel monitör ancak sizde TR şartlarına göre biraz fazla değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ophion84

ben ekonomik kriz falan var sanıyordum oysa bu monitöre para verebilecek çok kişi olduğunu görüyorum. çok güzel monitör ancak sizde TR şartlarına göre biraz fazla değil mi?

İmzana bakılırsa bahsettikleri bu kriz sana da vurmamış
  • ophion84 kullanıcısına yanıt
    24 saatinin en az 10 saat gözlerini emanet ettiğin şeye para vermek garip mi? bu monitör sadece oyun amaçlı değil benim gibi yazılımla uğraşanlar için çok ideal.
  • yok abi sizle tartışmıyorum bu forum cidden bitmiş en ufacık bi muhalefet yapın hemen topun ağzındasınız. gidin alın kardeşim 2000-3000 liraya monitör hepiniz zaten para içinde yüzüyosunuz hatta ben üç beş tane alıp millete dağıtıcam hayrına bırakın ya millet 700 lira maaşla 5 çocuklu eve bakıyor daha da bişey yazmıyorum artık bu forumda.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.