Şimdi Ara

Rockstar önerinizi istiyor TR DİL DESTEĞİ EKLEMELERİ İÇİN ÖNERİDE BULUNALIM (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
1
Favori
2.910
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: TulparHAN

oyunu zaten bitirdik türkçe gelmesine gerek yok
    sen buralarda harcanıyorsun..
  • tropeus77 T kullanıcısına yanıt
    yapma ya harbiden mi
  • quote:

yapma ya harbiden mi
    Hangi siyasi partiye oy verdin?
    Ne alakası var demeyin, çok alakası var..
  • TulparHAN kullanıcısına yanıt

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Bu bilgiyi sizinle paylaşmak zorunda değilim ama gönlünüz kırılmasın

Rockstar önerinizi istiyor TR DİL DESTEĞİ EKLEMELERİ İÇİN ÖNERİDE BULUNALIM
  • quote:

Bu bilgiyi sizinle paylaşmak zorunda değilim ama gönlünüz kırılmasın

Anlıyorum utanıyorsun..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Sen kimsin ki gizli verdiğim oyu sana söyleyeyim ne sanıyorsun ki kendini
  • quote:

Sen kimsin ki gizli verdiğim oyu sana söyleyeyim ne sanıyorsun ki kendini

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yukarı. Öne çıkarılması gereken bir konu.

O kadar polemik oldu, 200-300 beğeni aldı.

Bakalım gerçekten anlamlı bir şey ne kadar oy alacak?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EmreDFace kullanıcısına yanıt
    "bir sıkıntı var sanki :D" "I want to you" değil de "I want you to add" :D seni istiyor eklemek değil senin eklemeni istiyorum demelisin
  • quote:

Orijinalden alıntı: aurosonic

bu arkadaş bitirmiş beyler mail atmayın
    tüh be biraz önce yazsaydı hiç değilse boşa eposta yazmakla zaman kaybetmezdik. neyse sildim gene de.
  • Şu oyununu oynayamadım gitti. Oyunda story kısmını tıklıyorum. Loading ekranında 10 saniye dönüyor sonra masa üstüne atıyor. Çözümü hala bulamadım. Oyunu Epicstore'dan aldım. Artık tek umudum. Yeni nesil konsollarda Epicstore, Steam , Origin gibi servisler eklenmesi. Konsollardan da steam, epicstore gibi hesaplarımızdaki oyunları oynayabilsek iyi olurdu. Nvidia'nın oyun sistemindeki gibi.
  • Ben de RDR online için yapacak bir şey koyun oyuna da oynayalım yazdım ön sipariş ile aldım birkaç yıl oynarım online takılırım dedim, 2 haftada yapacak bir şey kalmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mefrak -- 27 Temmuz 2020; 17:12:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mefrak

Ben de RDR online için yapacak bir şey koyun oyuna da oynayalım yazdım ön sipariş ile aldım birkaç yıl oynarım online takılırım dedim, 2 haftada yapacak bir şey kalmadı.
    Oyuncuların yaptığı yarışları vs. oyna.
  • HIGHER kullanıcısına yanıt
    Sıkıcı geliyor tüm oyunlar. Ben oyunu açık alanda online aktiviteler olacak diye aldım ama meslek görevleri hariç pek bir şey yok, bana kamp yağmalama insanların görevine köstek olma falan lazım :)
  • quote:

Sıkıcı geliyor tüm oyunlar. Ben oyunu açık alanda online aktiviteler olacak diye aldım ama meslek görevleri hariç pek bir şey yok, bana kamp yağmalama insanların görevine köstek olma falan lazım :)
    Aslında insanlara köstek olmak istiyorsanız millet trader yaparken konvoylarına saldırabilirsiniz.Gerçi aramak lazım.Bakalım yarın büyük bir güncelleme gelecek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Yav gta 5 ile karıştırmışım.
    RDR 2'nin online ı hakkında pek bilgim yok ama çok pahalı olduğunu gördüm Kirazoğlu'nun videosunda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EaGLe Power

Aslında insanlara köstek olmak istiyorsanız millet trader yaparken konvoylarına saldırabilirsiniz.Gerçi aramak lazım.Bakalım yarın büyük bir güncelleme gelecek.

Alıntıları Göster
    10 saat aralıksız oyna belki bir kere denk gelir şanslıysan 2 kere :) Onda da birkaç kere çalıp haritadaki işaretli yere götürdüm parası bile gelmedi sadece trading kısmındaki yüzdem arttı ne anladım ben o işten. Zaten tek etkileşim trade vagonuna çökme oyunda o da inanılmaz anlamsız :))

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.