Şimdi Ara

Rocksmith (Electric Guitar Oyunu)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
1.498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Rocksmith gerçek gitarınızı kullanabildiğiniz bir müzik oyunu. Ben kendi Paul Reed Smith'imi kullanıyorum. Aldığım ses kendisi de zaten dijital olan transistörlü amfiler (1000 TL altındaki amfilerin %95'i) ile aynı gibi. Sadece Fender Mustang gibi analoga yakın ses veren transistörlülerin altında kalıyor. Ancak emin olun Marshall MG serisinden falan daha güzel ses alıyorum oyundan, processor kısmı muhteşem. İçinde sınırsız pedal bulunuyor ve farklı kombinasyonlar yapabiliyorsunuz. Oyunun en güzel özelliği hiç gitar çalmasını bilmeyene öğretebilmesi. Ayrıca oyun insanı sürekli daha iyi olmaya yönlendirdiğinden parçaları hatasız çalmaya çalışıyorsunuz. Mesela Rolling Stones'dan Satisfaction konusunda aştım şu an. Konsere çıksam sırıtmam.

Oyunun trailer'ı

Oyunun Epiphone gitar ile gelen pakedi de var ancak bende belirttiğim gibi PRS olduğundan (Epiphone'dan kat kat iyi bir marka, Gibson seviyesinde) sadece oyunu aldım. ABD'den kargo ile 100 dolara maloldu. Oyun şu anda sadece ABD'de satılıyor ve lisans problemleri nedeniyle Avrupa'da çıkıp çıkmayacağı belli değil. Ancak gitar çalan ya da çalmaya ilgi duyan herkes bence denemeli. Tavsiyem sadece oyunu alıp, Tünel'deki dükkanlardan ya da mydükkan vb. siteden uygun bir gitar edinmeniz. PS3'e bağlantıyı sağlayan 1/4 inc to USB kablosu oyunla birlikte geliyor.

• Gitarlarin synthesiasi.Cok rock band 3e benziyor onun yeni modundada var boyle bir mod gercek gitarla calinabiliyor.
  • bende ibanez grg170dx var uyar mı oyuna
  • Uyar, herhangi bir electric guitar olur. Klasik ve akustik olmaz ama.
  • Ben de merak ediyorum bu oyunu, kendi gitarımı bağlar çalarım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.