Şimdi Ara

Rocking Soccer (Online Futbol Menajer) / [ANA KONU] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
1
Favori
3.589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: muratonline

quote:

Orijinalden alıntı: Ferruccio Lamborghini

Başladım bakalım 4-5-1 şuan taktik.

Lig 4 Grup 2 Tekirdag BBSK

Hoş geldin hocam, bende 1. ligde MKE Ankaragücü takımındayım. 4-5-1 taktiğinde gol bulman çok zor ama yinede denersin

Hoş buldum.

Tek zor gelen yanı oyuncu özellikleri oldu.Tek tek özellikleri incelemek zor geldi biraz yıldızlara göre dizdim kadroyu.Boş bir zamanda uğraşıp düzenlerim.

Ayrıca bu biletler ne işe yarıyor onu çözemedim ben.Maça başlarken bilet mi alıyoruz izlemek için ?

• quote:

quote:

quote:

Hoş geldin hocam, bende 1. ligde MKE Ankaragücü takımındayım. 4-5-1 taktiğinde gol bulman çok zor ama yinede denersin

Hoş buldum.

Tek zor gelen yanı oyuncu özellikleri oldu.Tek tek özellikleri incelemek zor geldi biraz yıldızlara göre dizdim kadroyu.Boş bir zamanda uğraşıp düzenlerim.

Ayrıca bu biletler ne işe yarıyor onu çözemedim ben.Maça başlarken bilet mi alıyoruz izlemek için ?

Biletleri sattığında maça daha çok taraftar geliyor. Ayrıca sattığın biletler taraftarının artmasınada yarıyor. O yüzden her maç tüm biletleri satarsan senin için çok iyi olur. Forum kısmında bilet satma linki var oraya linki koyarsan daha çok satılır.

• quote:

Hoş geldiniz :D

Murat'ın da söylediği üzere tek forvetler eğer ki forvet inanılmaz etkili değilse çok işe yaramıyor.
  • Deplasman da 1 tane atıp kazanmışım bakalım neler olacak.FM 14'te bu taktikle oynuyorum burada da denemek istedim.

Antrenman sahasını yükselticem paramın yettiği kadar.Oyuncu gelişimi önemli gibi ön liberoya koyduklarımı geliştiriyorum defans açısından.
  • quote:

Deplasman da 1 tane atıp kazanmışım bakalım neler olacak.FM 14'te bu taktikle oynuyorum burada da denemek istedim.

Antrenman sahasını yükselticem paramın yettiği kadar.Oyuncu gelişimi önemli gibi ön liberoya koyduklarımı geliştiriyorum defans açısından.

Tesisler önemli :) Ama yaşlılar fazla gelişmez, 28+ oyunculardan kurtulup genç bir kadro kursan daha iyi olur senin için. Bunun için alt yapı ve antrenmanı yükseltmen lazım :)
  • Yarın lig 1.si ile maçım var muhtemelen yenileceğim.

Analize baktım görev vardı adamların aldığı maaş benim yarım kadar.Toplam değerleri 10.9m benim 3m.

Maaşları nasıl düşürebiliriz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maaslari dusurme imkani yok malesef. Ama genc oyuncularin maaslari daha dusuk oluyor.

• 100 kredilik oyuncu mu yaratayım yoksa bekleyeyim mi sizin önerileriniz nedir ?

• Yaratman lazim cunku oda gorevlerden biri. Hangi bolgen zayif ise o bolgeden yaratirsin. Senin icinde faydali olur :)

• Bende geçen gün başladım güzel oyun yapmışlar , takımımın ismi İçelico FC

http://rockingsoccer.com/tr/futbol/info/manager-37394

Arkadaş olarak eklerseniz sevinirim .

4.ligin son sıralarındayım düşme hattındayım . Neler yapmalıyım tavsiyelerinizi bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nymphetaminê

Bende geçen gün başladım güzel oyun yapmışlar , takımımın ismi İçelico FC

4.ligin son sıralarındayım düşme hattındayım . Neler yapmalıyım tavsiyelerinizi bekliyorum

Hoşgeldin hocam :) 442 savunma taktiğini deneyebilirsin. Düşersende sıkıntı yapma tesisleri yükseltip başka takıma gecme imkanın var :)

• Defans oyuncusu oluşturdum bir tane.

Kaleci doluydu takımda 3 kaleci 1-2 tane daha düşük yıldız genç kovdum takımdan.

Lig 1.si ile 1-1 berabere kaldım süper bir sonuç.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nymphetaminê

Bende geçen gün başladım güzel oyun yapmışlar , takımımın ismi İçelico FC

Benimle aynı gruptasın hocam.10. sıradayım ben.Sen play-offlara kalabilirsen düşmezsin büyük ihtimalle.oyunculari iyi diz kazanirsin mac merak etme.

• quote:

Defans oyuncusu oluşturdum bir tane.

Kaleci doluydu takımda 3 kaleci 1-2 tane daha düşük yıldız genç kovdum takımdan.

Genç kovacağına yaşlı kovsan daha iyi Yaşlılar gelişmiyorlar boşa masraf :D Bu arada izledim maçını fena değildin. Orta sahalar daha etkin olsa idi yenebilirdin. Yinede iyi sonuç tebrikler.

• quote:

quote:

Genç kovacağına yaşlı kovsan daha iyi Yaşlılar gelişmiyorlar boşa masraf :D Bu arada izledim maçını fena değildin. Orta sahalar daha etkin olsa idi yenebilirdin. Yinede iyi sonuç tebrikler.

Kaç yaşına kadar oynuyorlar ?

• quote:

quote:

quote:

Kaç yaşına kadar oynuyorlar ?

Kaleciler 38, Saha oyuncuları 36 olması lazım.

• Gençler sakin olun :)) ben 3.2 liginde Samsunspor FK nin sahibiyim :))
  • oyun süper

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uqurask -- 3 Mayıs 2014; 22:20:44 >
  • Ya bugün sonuncu takımla maçım vardı onlara bile yenildim şuan sonuncu sıradayım
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.