Şimdi Ara

Rocket League [ANA KONU] (18. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
883
Cevap
21
Favori
38.545
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bize de asist falan verseler fena olmaz
  • Beyler sizin mesajlarla alakasız ama en son mesaj atanlar siz olduğunuz için size sormayı uygun gördüm. Gamepad almayı düşünüyorum ucuza bir şey alırsam oyunun okumaması veya emülatörün okumaması gibi bir durum olur mu? Siz ne kullanıyorsunuz? Logitech F710 almaya değer mi? Yoksa sizin önerebileceğiniz kablosuz ucuza gamepad var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OMéR -- 9 Ocak 2017; 19:30:15 >
  • OMéR kullanıcısına yanıt
    Hiç bilmiyorum hocam. DS4 var bende takır takır çalışıyor valla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OMéR

Beyler sizin mesajlarla alakasız ama en son mesaj atanlar siz olduğunuz için size sormayı uygun gördüm. Gamepad almayı düşünüyorum ucuza bir şey alırsam oyunun okumaması veya emülatörün okumaması gibi bir durum olur mu? Siz ne kullanıyorsunuz? Logitech F710 almaya değer mi? Yoksa sizin önerebileceğiniz kablosuz ucuza gamepad var mı?

Xbox One gamepad i kullanıyorum.

Xbox 360 gamepad i öneririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hazreti Nathan Drake

quote:

Orijinalden alıntı: OMéR

Beyler sizin mesajlarla alakasız ama en son mesaj atanlar siz olduğunuz için size sormayı uygun gördüm. Gamepad almayı düşünüyorum ucuza bir şey alırsam oyunun okumaması veya emülatörün okumaması gibi bir durum olur mu? Siz ne kullanıyorsunuz? Logitech F710 almaya değer mi? Yoksa sizin önerebileceğiniz kablosuz ucuza gamepad var mı?

Xbox One gamepad i kullanıyorum.

Xbox 360 gamepad i öneririm.

Hocam daha ucuz olanlardan önerebileceğiniz var mı?
    30-40 TL olanlar hatasız olarak uyumlu oluyor mu oyunla?

• OMéR kullanıcısına yanıt
    bende 2 tane f710 var hiç bir oyunda sıkıntı yaşamıyorum. nano alıcılar sayesinde kablo karmaşası da yok. ama bir xbox 360 kolu kadar yumuşak da değil. ayrıca rocket league oyununda gayet iyi çalışıyor hiç düşünmeden alabilirsiniz...
  • bu oyun ne bela oyun ya,şuan bitirilmeyi bekleyen bir ton oyun var ki bunlarda has oyunlardan yani witcher 3,shadow of mordor,mafia 3,batman arkham serisi falan ama yok bir el rocket atıyım diyorum bir giriyorum saatlerce oynuyorum
  • 1 vs 3 sardım şu aralar deli etti yenemiyorum son oyunumda Wasteland haritasında uzatmalarda direkten döndü top bir koydular boş kaleye uzaktan 6-5 oldu kaybettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zebercet

1 vs 3 sardım şu aralar deli etti yenemiyorum son oyunumda Wasteland haritasında uzatmalarda direkten döndü top bir koydular boş kaleye uzaktan 6-5 oldu kaybettim.

botlarla mı oynuyorsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sazansavar

quote:

Orijinalden alıntı: Zebercet

1 vs 3 sardım şu aralar deli etti yenemiyorum son oyunumda Wasteland haritasında uzatmalarda direkten döndü top bir koydular boş kaleye uzaktan 6-5 oldu kaybettim.

botlarla mı oynuyorsun

Bot. 1 vs 3 online maç mı var.Hedefim 1 vs 4 ama önce şu üçünü yenmem lazım.

• beyler 47 level master ım tabi şanıma yakışır oynamıyorum çünkü okul bitiricez diye ara zamanlarda oynadığım ancak 35 level düzeyinde iyi bir oyuncu sayılırım ama kesinlikle aptal noob değilim forumdan arkadaşlar mahmuttkrc olarak steam den ekleyiniz birlikte oynayalım çoluk çocuk bıktırdı valla challenger 1 im şu an
  • Cancer league.....

• jynxmonroe kullanıcısına yanıt
    Aynen bu aralar bi sıkıntı var

• sunucularda yine bir problem var sanırım sebebi nedir bilen var mı ?
  • İki yeni Hot Wheels araçları geliyor
    Rocket League® - Hot Wheels Trailer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 9 Şubat 2017; 20:48:3 >
  • Beyler aşırı eğlendik, muhtemelen kendinizi göreceksiniz. Çok aşırı profesyonel değiliz ama, aşırı eğlendik. İyi seyirler

• PS4'te takım kurmak, takıma adam bulmak isteyen ekleyebilir. Yaş 31 - Master - Challenger 2'yim. Genelde random 2v2 oynuyorum ama takım varsa 3v3'e de girebilirim.
    psn id: onurselcukakin
  • Pc de oynuyordum fakat ultra low da ps4üme almaya karar verdim fakat kol ile oynamak zor olur diye korkuyorum bi yol gısterin çok zor olur mu?

• Şu saçma haritaları hala kaldırmadılar mı ? En son akvaryum geldi kasıyordu sinirlenip silmiştim.
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.