Şimdi Ara

Rock Zircon'u Nereden Alayım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
171
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar n11 semers'te 60 tl, aliexpress'te 42 tl. Acil ihtiyacım var kulaklığım kalmadı garantisi benim için çok önemli bozuldu mu sorunsuz yenisiyle değişebilmeliyim. Semers'te 2 yıl garanti varmış ama değiştirir mi bilmiyorum. Aliexpress'ten alsam garantisi olur mu bozuldu mu yenisini yollarlar mı? Garantisi olan bildiğiniz 50-60 tl civarı mikrofonlu başka model tavsiyelerine de açığım. Enstrümental,klasik, epik film müzikleri ve Rock ağırlıklı dinliyorum. Bass mı tiz mi anlamıyorum pek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Tavsiye etmiyorum kendime ve arkadaşıma aldım bir kaç ay sonra ikimizde de sağ taraftan ses gelmemeye başladı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sub-Zer0 kullanıcısına yanıt
    Garantiye verdiniz mi? Tamir etmediler mi yada değişim yapmadılar mı? Garanti çok önemli benim için mağdur edeceklerse almam hiç.

Bu arada sesi nasıldı memnun muydunuz sesinden?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lithium kullanıcısına yanıt
    Hocam garantisi falan yok adamlar çinden getirip satıyor.ses olarak basslar iyiydi fiyatına göre dengeli bir sesi var diyebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sub-Zer0 -- 5 Ekim 2017; 20:53:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sub-Zer0 kullanıcısına yanıt
    semers'in n11 ilanında 2 yıl garantisi var diye cevaplamışlar bir soruyu. Garantisi yoksa gider Çin'den alırım ne diye 18 tl fazla vereyimki. Peki başka önerdiğiniz model var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.