Şimdi Ara

Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU] (846. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir (1 Mobil) - 9 Masaüstü1 Mobil
5 sn
56.070
Cevap
1.322
Favori
2.234.319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
217 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 844845846847848
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ali bey bende 360 s9 var. Memnunum bir arkadaşıma robot lazım. Bekleyelim mi. Yoksa şu modelleri tavsiye edermisiniz.

Stella-200: 4400₺ yerine 3690₺

Stella-100: 3750₺ yerine 2990₺

@Hepsirobot

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mali_bu16 kullanıcısına yanıt

Merhaba bende s5 var , bahsettiğiniz sorunları hiç yaşamadım, başka bir telefon ya da tablet üzerinden yeni yazılım kurarak denediniz mi? Bu bahsettiğiniz durumun uygulama ile ilgili olabileceğini düşünüyorum ?

• Hepsirobot kullanıcısına yanıt

Hocam bozulanları sıfırlayıp satmak adına sizi bulabiliyor madem, neden teknik servisleri olarak sizinle anlaşmaya gitmiyorlar ki?

Teknik servis maliyetine hiç bir türlü girmek istemiyorlar diye bir neticeye vardım kendimce.

• muhendizz M kullanıcısına yanıt
    Robogil Stella gayet başarılı model serileridir, arkasında da Robogil var. Firma servis kalitesi ile meşhur biliyorsunuz.
    Özellikleri beklentilerinize uyuyorsa sorun yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • szkrb S kullanıcısına yanıt
    Öyle zaten.
    Ciddi bir teknik servis kurmak oldukça yüksek bir yatırım, buna girişen babayiğitleri de biliyoruz zaten.

Saygılarımla

• skysoblue85 S kullanıcısına yanıt

Cevabınız için teşekkür ederim

En kötü bu pazar günü uygulamayı kaldırıp yeniden kuracağım bakalım. Umarım bana özel bir durumdur.

Bizde de ali abide baya bulunan s5 siyah var
    Oda oda su emis gucu vs belirlemedim hic ama oda siralamasini şaşırmadı eyvallah büyüksün dedik..Sonucta elimizi kaldirmadan paspas yapinca yapsin da böyle olsun modundayiz simdilik.Sizin kadar ileri gidemedik daha

• quote:

Orijinalden alıntı: Hepsirobot

Robogil Stella gayet başarılı model serileridir, arkasında da Robogil var. Firma servis kalitesi ile meşhur biliyorsunuz.
    Özellikleri beklentilerinize uyuyorsa sorun yok.

Kalite olarak sormuştum aslında. Stella 200 de kullanılan malzeme VS incsleme şansınız oldu mu

• muhendizz M kullanıcısına yanıt
    Üreticisini biliyorum, ürünü de inceledim. O fiyat bazındaki güzel cihazlardandır.

• ShadowOfSpirit kullanıcısına yanıt
    Yahu bende robot kalmaz, bir iki gün içinde tamir olur, sahibine geri döner.

Bu aralar sadece fazla gelip gidiyor siyah renkler ☺️

Hocam azıcık beyni çalışan bir insan sizin tarafgirlikle değil; bizleri bilgilendirmek adına yazdığınızı idrak edebilir.

Nihayetinde robot markalarına yabancıyız, herhangi bir satıcıdan almanın risklerinin farkında olamayabiliriz.

Sayenizde risk alıp almama kararı verebiliyoruz.

Kendi adıma risk almak benim fıtratıma uymadığı için servise yatırım yapmış müesseseyi seçtim.

Bir başkası şansına güvenir, ucuz olanı alır ama en azından riskleri bilerek alır, şansı yaver gitmezse de baştan risk aldığını bildiği için sürpriz olmaz.

Sizin ne maksatla yazdığınızı idrak edemeyen veya etmek istemeyen tek tüktür, onların ithamı olacak diye bizleri mahrum bırakmayın.

Onlar için de;

"İdrâk-ı maâli bu küçük akla gerekmez, zira bu terazi bu kadar sıkleti çekmez" diyelim.

• szkrb S kullanıcısına yanıt

Güzel cümleleriniz için çok teşekkürler.

Bir yere gittiğim yok, yolumun doğruluğunu biliyorum.

Bilgi paylaştıkça çoğalır.

Saygılarımla

• ShadowOfSpirit kullanıcısına yanıt

S5 max içimde kalmış bir cihaz... siz her ne kadar bu s5 max amazon, ucuz fiyat muhabbetine gönderme yapsanızda, ben kendi kullandığım cihazı bir çok kez eleştirdim ve gerekli olursa yeri geldikçe eleştireceğim. Kendim için değil potansiyel alıcılar neye para verip vermemelerini hesaba katsınlar diye tarafsız bir şekilde yazmaya devam edeceğim.

Oda sıralamasında her hangi bir sorun yok, sadece bazen bir oda için özel seçimlerde inat ettiği oluyor. Yazılımsal ve bana özel bir durum sanırım, o kadar dert edilecek ya da büyük bir sorun değil diye zaten yazmıştım, ama insan o kadar para verince karşılığını almak istiyor. Katılıyorum elimizi bile kaldırmadan süpürüyor pas pas yapıyor büyük rahatlık çok şükür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mali_bu16 -- 24 Ekim 2020; 0:2:11 >
  • Hocam selamlar,

çift süpürme fırçalı cihazlar nelerdir? Birde hergün veya haftada 3-4 gün çalışacak cihazın min. Kaç pa etmiş gücüne sahip olması gerekir?

S5 max pahalı geliyor o kadar para vermek istemediğimden Robogil Stella 200 e yoğunlaşmaya başladım. Çift süpürgeli fakat etmiş 1400-1800 pa korkutuyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

• 360 S7 Pro bunun hiçbir yerde stoğu yok. 11.11 de satış olur mu? Yada yerini hangi model aldı acaba? @Hepsirobot

Hiç bir cihaz içinizde kalmasın.

Mühim olan işinizi görmesi.

Daha gençsiniz, tabiatıyla daha çok robotunuz olacaktır inşallah.

Allah sağlık versin, ömür versin yeter ki, ötesi sorun değil.

İlk süpürgem Eufy 11'di , siz S9 gibi amiral katili bir cihaz ile robot hayatına girdiniz. Piyasada 8k'ya S9'un yarısı etmeyecek robot satıyorlar. Senelerce iphone kullandım 2 sene önce androide geçtim çok memnunum, robot süpürgelerde de aynı telefon pazarı gibi bir durum oluşmuş. Markaya değil ürüne para ödenmesi taraftarıyım, fanboyluğa gerek yok, S9 da buna dahil.

• @volkantipi Sherman ile ben ve bir kaç 360 marka robot kullanıcısı bir sebepten yaptığımız telefon görüşmelerinde genel olarak bir çok model ve yeni modellerin kasım ortası-sonu gibi stoklarda olacağı cevabını aldık. S7 pro yeni bir model zaten, sherman n11 de satış yapıyor mu bilgim yok hpsbrd ve trndyl da satış yapıyorlar.

Mi robot pro da var sanirim 3170 aldik. Yoksa yönlendirme farklı bireey mi... 5 bin liralık robot da 2 jin liralık robot da hemen hemen ayni özellikler var gibi aradaki fark neden kaynaklanıyor. Robotların en önemli özelliği.emis gücü değil mi

• ihsanone İ kullanıcısına yanıt

Emiş gücü değil, ana fırçanın halıyı dövüş gücü önem arz ediyor Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU] 

• 
Sayfa: önceki 844845846847848
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.