Şimdi Ara

Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU] (844. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
56.066
Cevap
1.321
Favori
2.233.463
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
217 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 842843844845846
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tahmin etmiştim.
    Hayırlısı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hepsirobot kullanıcısına yanıt

Hocam öyle diyip içime kurt düşürmeyin şimdi   Amazon.com.tr sonuçta satıcısı kaçak göçek veya kullanılmış bir ürün geleceğini sanmıyorum. Yüksek adetli alım ile belki bir şekilde fiyatı kurtarıyor olabilir veya az zarar ile bunu reklam bütçesinden de karşılıyor olabilir. Sonuçta burada şuan Amazon'u konuşturtuyor bize diye düşünüyorum ama...

Sizin çekinceniz nedir ?

Ali bey siyah olması acaba daha az tercih edilen bir renk diye mi fiyatı daha ucuz oluyor? Malum siyah tozu gösterir.

• mali_bu16 kullanıcısına yanıt
    Haklısınız. Yanlı olmadığımı belirtmek için şunu da ekleyeyim. Ben alırken bu fiyata olsaydı ben de risk alıp amazondan alırdım. Alanlar bence kesinlikle doğruyu yapıyorlar. Sadece biraz riskli. Ama riske değer gibi.

• Jlozde kullanıcısına yanıt

Ben s9' u almamış olsaydım ve bu gün robot süpürge alacak olsaydım, her şeye rağmen s5 max' i alırdım muhtemelen. Biz varsayımlarda bulunuyor, haklı olarak bir şeylerin altını eşeliyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hepsirobot

Tahmin etmiştim.
    Hayırlısı.

Niye öyle dediniz ki hocam? Bir bildiğiniz varsa iptal edelim siparişi.

• aliboduroglu kullanıcısına yanıt

aynı anda, benzer yorumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mali_bu16 -- 23 Ekim 2020; 18:30:27 >
    Son iki haftadır tamire gelen siyah S5Max’lerin çokluğu!

Önceki sayfalarda anlattım, bu ürünün yasal yollarla bu fiyata satılmasına imkan yok. Amazon ithalatçı değil ve bu işin satış sonrası hizmet maliyeti de var.

Matematik yanılmaz.

Elektronik şans işidir, 5500 liraya alsanız da arıza yapabilir. İyi günlerde kullanınız.

Örneğin ben. İndirimli 5300’e beyaz aldım ama kısa sürede arızalandı. Nakliye süresi dahil 6 gün içinde onarılması ile verdiğim farkın boşa olmadığını deneyimleyerek anladım.

Not: bu mesajla da teğmen oldum 🎖

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aliboduroglu -- 23 Ekim 2020; 18:41:36 >
  • aliboduroglu kullanıcısına yanıt
    Taraflı olmamak adına yorum yapmaya çekiniyorum.

Amazon tabii ki ürünü koşulsuz alacağı için bir istisna olabilir ancak ucuza satılan binlerce robotun arızalandığında muhatap bulamayacaklarını görmek zor değil.

Amazon üzerinde dahi her gün yeni bir satıcı çıkıyor, bu hayatın normal akışına aykırı.
    Hele en büyük Xiaomi ve Roborock ithalatçılarından birisinin İstanbul Bilişim ailesinden olduğu düşünülünce...

Tadını kaçırmayalım indirimin, arıza da bir istatistiktir sonuçta.

Saygılarımla

Dun gunduz vakitleri beyazi 4300 e indi onda da sikinti mi var şimdi? Ben de 4300 e siyahi aldim.

Ali hocam.yarin 4600 e aldigim beyazi iadeye gonderiyorum bakın eldekinden olmayalim....siyahlarda cikan sorunlar neler acaba?

Hocam İstanbul Bilişim ailesinden olan ithalatçının adı nedir ? Hemen araştıralım bu ürün nereden geliyor.

• ShadowOfSpirit kullanıcısına yanıt
    Farklı arızalar, genelleme yapmak anlamsız.
    2-3 tanesi lidar, bazıları fan, iki tanesi kutudan anakart hatası...

Hukuki sorun yaşarız dostum, belgesiz ithama girer.

• Evet bugun ilk haritalama ve temizlik yapıldı, oldukça başarılı bir haritalama çkardı, tek şarz ile 65% harcayarak 137 dakikada 123 m2 süpürülebilr alanı bitirdi ( ev normalde 198 m2net)...iki tane sorun ve dikkat edilmesi gereken nokta var, naçi,zane başka kullanıcıların dikkat etmesi için

1- normalde çok zor girebilecegi için önlem almaya gerek duymadıgımız bir yatagın altına ısrarla girmeye çalıştı , hatta araya engel koymamıza rağmen inat edip bekledi, ve ve bir şekilde girdi, ve doğal olarak yatagın altında kaldı , manual olarak yataı kaldırıp robotu çıkarmak durumunda kaldık lidar a zarar gelmesin diye..sonrasında kaldıgı yerden devam edip haritaşamayı bitirdi ( umarım sensor veya lidara bir zarar gelmemiştir). dolayısı ile ilk haritalamada ve sonrasında inatçı bir robotla karşılaştıgımızdan emin olup ona göre bir çare bakmak lazım

2- gövdesinin bir yere kadar girebileceği ama tepesindeki lidarın giremeyeceği bir engel oldugunda , ısrarla girmeye çalıştıgı için lidarı yavaş da olsa vura vura ilerliyor..dikkat edilmesi gerekebilir

Teşekkürler

• Merhabalar, S5 max n11 hepsiburada gibi yerlerde 4500 TL civarlarında var gözüküyor, son mesajlarda amazondan 4500 lere alındığından bahsedilmiş ama neden amazon tercih ediliyor acaba fiyatlar yaklaşık aynı gibi. Veya n11 hepsiburada garantisiz mi? İnceledim ama pek bir şey de yazmıyor bu konuda. Ya da 4500 e n11'den s5max sipariş edilir mi, ne dersiniz?

• bjQ7 B kullanıcısına yanıt
    Amazonun musteri memnuniyet garantisi var ondan..Ha ali beyin dedigi gibi bozulunca servis bulamayabilir fakat direk parasini iade eder.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hepsirobot

Hukuki sorun yaşarız dostum, belgesiz ithama girer.

Ali Bey, Mop Pro'nun wifi ağı telefondaki kaydedilmiş ağlarda "viaomi-vacuum-V8" olarak görünüyor. Viaomi ile Xiaomi robotları ortak üretim midir? Sadece meraktan soruyorum.

Farklı bir soru sorayım o zaman hocam, Roborock S5 Maxı Türkiye'ye getiren firmalar hangileri ? Bildiklerinizi yazar mısınız ?

• 
Sayfa: önceki 842843844845846
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.