Şimdi Ara

Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU] (840. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
56.066
Cevap
1.321
Favori
2.233.461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
217 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 838839840841842
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Şuan Trendyol'da S5 Max 4250 TL. Distribütör garantili. Bu fiyata alınır mı yoksa alabileceğim başka yer tavsiyeniz var mı? @Hepsirobot Bir de viomi v3 var aklımda ama. Kararsız kaldım.

• duayen2 D kullanıcısına yanıt

Merhaba

Bir önceki sayfada Ali abi Viomi ailesi için şu yorumda bulundu;

''Forumu takip ediyorsanız Viomi grubunda son zamanlarda sıkıntılar olduğunu okumuşsunuzdur. Xiaomi ekosisteminde ürünü sattıktan sonra destek çok sıkıntılı, ülkemizdeki ana ithalatçılar da cep telefoncusu - yani henüz konuda bihaberler.

Viomi son yılda daha kaliteli ürünler çıkarmaya çaılşsa da en zayıf ayağı yazılım ve güncellemelerdeki sorunları bir çok makineyi kilitliyor. Bunu yılbaşında Xiaomi 1C modelinde yaşamıştık, şimdi bir kısım Viomi V2 modelinde var.

Risk size ait, benim gözlemimde Viomi veya Xiaomi aynı değerde. SE zaten V2 platformunun kozmetik olarak değiştirilmiş halidir.''

Distribütör garantili demişsiniz hangi firma ?

• Hepsirobot kullanıcısına yanıt
    Herbokolok terimini size yakistiramadim ali abi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

9 eylül de h.burada dan aynı modeli 4700 tl ye almıştım , bence fiyat çok uygun , ürüne gelince muhteşem kesinlikle tavsiyem olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi captanico -- 23 Ekim 2020; 11:2:7 >
  • ShadowOfSpirit kullanıcısına yanıt

Uyarı için teşekkürler, saygı duyarım.

Not: gerekli değişiklik yapılmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hepsirobot -- 23 Ekim 2020; 10:44:32 >
  • Az önce s5max mop bezi icin roborock.com.tr sitesini aradım onlardada orjinal mop bezi onlardada yokmuş ama mop bezinin kalıbı ve incesi 2 çeşit varmış kalınından sipariş vericem geldiğinde tekrardan paylaşırım alacak olan arkadaşlara yardımcı olmuş olurum ama ekaydan kesinlikle mop bezi almayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coucc -- 23 Ekim 2020; 10:46:55 >

bir kaç gün önce amazon.tr satıcılı amazon garantili s5 max için 4300 gibi fiyatlar konuşuldu detaylı olarak forumda. Amazonun satış sonrası memnuniyeti vurgulandı, oraya da bir göz atın isterseniz. (sadece fikir olsun amaçlı yazdım, ordan alın ama şurdan almayın gibi algılanmasın)

Saygılar

• coucc C kullanıcısına yanıt

360 s9' un mop bezi ve alt yapısı s5 max ile aynı gibi gördüm(video ve fotoğraflardan) ileride bizim distribütör yedek parçada sorun çıkarır ya da getirdiği mop bezinden memnun kalmazsam diye sizin gelecek yeni mop bezleri ile ilgili takipte olacağım.

Bilgiler için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mali_bu16 -- 23 Ekim 2020; 10:55:1 >
  • Kusura bakmayın bilmediğimden soruyorum. Bazı ürünler için de ithalatçı garantili deniyor. İthalatçı garantisi ile distribütör garantisi arasında ne fark var? Bir de Roborock yetkili servisi yok mu ülkemizde?

• coucc C kullanıcısına yanıt
    Ekaydan aldığınız yedek mop bezinde ne gibi bir sorun yaşadınız? Mümkünse aldığınız linli atabillir misiz? Öm ile de olur.

• burmir kullanıcısına yanıt
    Çok ince kalitesiz orjineline göre ekayonline dan almıştım siteye girerseniz görürsünüz

işin uzmanları çok daha teknik ve detay bilgi verirler ama özetle;

İthalatçı garantisi : abi garantisi benim relax, sorun yok, kargola bize biz hallederiz

Yetkili servis : daha kurumsal, hak hukuk arayabilceğiniz, size beyfendi-hanımefendi diye hitap eden yapılanmalar (ülkemizde yetkili servislerin ithatlaçı gibi davranan çok çok örnekleri de var!)

hocam kusura bakmayın ben yanlış yazmışım çalışırken biaşka şeylele ilginince böyle oluyor işe.distribütör garantili demek yetkili satışını ve yedek servisini yapan anlamında oluyor.eğer almaya niyetiniz varsa bence fiyat uygun ve yetkili satıcıdan garantili almış oluyorsunuz.önceki yazım için kusura bakmayın

Bende oradan almayı çok düşündüm ama satıcıyı Google da araştırınca vazgeçtim.

• fenersel kullanıcısına yanıt

Mimarket diye bir satıcı buldum. 4.400 TL gibi bir fiyatı var. Türkiye Xiaomi garantili diyor. Bu satıcı hakkında bir fikriniz var mı? Doğru mudur?

• mali_bu16 kullanıcısına yanıt
    Delta İthalatci garantiliymis fakat stoklarda kalmamis urun malesef. Fiyat bana iyi gelmisti aslinda.

• anlkseee kullanıcısına yanıt

stokta kalmamış olmasına üzüldüm, ama herşeyde bir hayır vardır derlerya ona yorun bence.

Saygılar.

• mali_bu16 kullanıcısına yanıt
    Erken davranip esime yarin sana bir suprizim var demistim, simdi ne yapacaguk. Supriz bulmak lazim :D

• anlkseee kullanıcısına yanıt

eyvahhh 

valla ben bu toplara çok girmiyorum, ama çikolata zafiyetlerinden yürüseniz biraz zaman kazandırmaz mı size ?

• https://www.trendyol.com/roborock/s5-max-siyah-robot-supurge-vacuum-cleaner-p-41693256 distrübitör garantili var ama siyah renk satıcı hakkında bilgim yok

• 
Sayfa: önceki 838839840841842
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.