Şimdi Ara

Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU] (712. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
56.082
Cevap
1.323
Favori
2.234.937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
217 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
71. Sırada  bugün en iyi #27
Sayfa: önceki 710711712713714
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam ne ara vergiler uzatildi eylul sonu bitiyordu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ShadowOfSpirit kullanıcısına yanıt
    https://www.cumhuriyet.com.tr/haber/30-eylule-kadar-denmisti-binlerce-urun-icin-ek-vergi-suresi-uzatildi-1768380

gelen vergilerden hangisi kalkmış bu ülkede :)
  • S5Max için yeni güncelleme geldi.
    Artık oda isimlendirme var. Ancak bunun için bazı makinelerde donanım güncelleme gerekebiliyor.
    Güncelleme şimdilik sadece %10 robotta geçerli olacak, sorun gelmedikçe yayılacak.

• luckystar kullanıcısına yanıt
    hocam romanyada kuzenim var gelecek aliexpressten mi alsam yada önerebileceğiniz site var mı gelirken getirsin
  • szkrb S kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle yanılıyorsunuz 3 senedir kurutmalı çamaşır makinesi kullanıyorum ve çok çok memnunum . Tertemiz yıkayıp kupkuru yapıyor, üstelik aman aman bir marka da değil, hotpoint .
  • Bu ürünler hakkında bilgisi olan varmı bugün gördüm

• Merhaba,
    Roborock S5 Max için dock yerini değiştirmek istediğimde Reddit'ten şöyle bir kısayol buldum.Cihaz şarjdayken dock ve robotu beraber koyacağınız yeni yere taşıyorsunuz.Ardından oraya yakın yerlerde yaklaşık 1 metrekarelik zone cleaning başlatıyorsunuz.Robot başta relocating uyarısı veriyor.Birkaç saniye sonra kendisinin yerini ve dock'un yerini haritada buluyor.2 dakikada temizliği yapıp şarj olmaya dönüyor.
    Böylece tekrar harita çıkartmakla uğraşmadan 2 dakikada dock'un yerini değiştirebiliyoruz.
  • nagehan54 N kullanıcısına yanıt
    Zaco firmasının sahiplerini çok iyi tanıyorum Almanya’da.
    İLife ürünlerini satıyorlar, bazı değişiklikler ile.

• Hepsirobot kullanıcısına yanıt
    Zaco yu sayenizde öğrenmiştim a9s di isteğim hatta ama bu ürünü ilk kez gördüm çok açıklayıcı bir bilgi de bulamadım,diğer linklerdeki ürünler için de.forumda da denk gelmedim yeni mi?fiyat ve performans değerlendirmesi ne olur diye merak ettim,Teşekkürler

• nagehan54 N kullanıcısına yanıt
    Bildiğimiz iLife V4 efendim, kaynaklardan bulabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hepsirobot -- 25 Eylül 2020; 22:26:41 >
    Teşekkür ederim

Evet Ali Bey, benim cihaza geldi güncelleme. Oda isimlerini verdim. Şimdilik bir sorun yaşamadım. Bu arada cihaz Ekay’dan geldi. Detaylı servis raporu kutu içinden çıktı. Dezenfekte edildiği ile ilgili bir not da vardı. Test ettim, sorunu giderilmiş.

• serkandektas S kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    Denediniz mi?
    Önümüzdeki günlerde başka odaya alacaktım, kara kara düşünüyordum.
    Çok teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi szkrb -- 25 Eylül 2020; 22:8:52 >
  • aliboduroglu kullanıcısına yanıt
    Çok sevindim cihazın geri gelmesine.
    Firmayı da ayrıca tebrik ediyorum, servis raporu, dezenfeksiyon vs güzel iş.
    İyi günlerde kullanınız

• szkrb S kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    Dediğim şekilde yaptım.Robot dock’u temizlikten sonra kendi buldu ve şarj olmaya başladı.Dock ve robot haritada yeni yerlerinde doğru şekilde görünüyorlar.

• Merhabalar hepsirobot hocam sizin bir konu hakkinda fikrinizi almak istiyorumda.

Kendim s52 ve Sty serileri bizzat kullandim ve kullanmaktayim fakat kuzenimin evinde 3 adet kedisi var ve evi dublex 150m2 bir daire. Özellikle kedi tüylerine yönelik robot almak istiyor ve 5000,6000 TL toplam butcesi bulunmakta. Sty şuan için stabil değil güncelleme gelmesi gerekiyor, s52 ise rulosuna kedi tüyünün cok dolanacagini dusunuyorum. Bu yüzden baska bir model olarak bi önerinizi alabilirmiyim. Cok tesekkur ederim simdiden.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • robot süpürgelerin ortalama bir ömründen bahsedebilir miyiz? Sonuçta bunların pillerinin ve motorlarının yıpranma payları var. özellikle pillerin her yıl ortalama % 10 oranında güçlerinin düştüğü söylenir. yada pillerini değiştirdikten sonra uzun süre kullanılabilir mi? veya şöylede düşünebilir miyiz: telefonlar mesela belirli bir süreden sonra pil performansı düşüyor, yavaşlamaya başlıyorlar, pilini değiştirince yine de ilk zamanlardaki gibi performansları olmuyor sonuçta, aynısı robotlarda da başımıza gelebilir mi?
    Ali hocam fazla soru soruyorum size kusura bakmayın.
  • 
Sayfa: önceki 710711712713714
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.