Şimdi Ara

Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU] (1915. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
56.070
Cevap
1.322
Favori
2.234.325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
217 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19131914191519161917
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yani açıkçası ilk cihazda da bu sesten vardı, aynı tarif ettiğiniz gibi düz yerde ilerlerken hızlı bir şekilde gitmek için ses çıkarıyor. Kafamı kurcalayan durum aynı üründen başka bir arkadaşımın da var ve onda böyle bir ses yok. Tek ilginç olan nokta bu, akşam eve geçtiğimde daha detaylı ve sessiz bir ortamda video yüklemeye çalışacağım. Belki o zaman daha iyi anlaşılır. Belki tamamen normal bir durumdur, kuruntu yapıyorda olabilirim :)) @cerci46

• kececihalil K kullanıcısına yanıt

Arkadaşın dediği gibi bir sorun varsa bizimkilerde de var demektir. Bende kenarları süpür seçeneği yok ama ilk kenarlardan başlıyor zaten ve o ses gelmiyor rolantide hareket ediyormuş gibi. İlk aldığımda benimde dikkatimi çekmişti sonra normal olduğunu düşündüm.

• Hepsirobot kullanıcısına yanıt
    Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Sanıyorum Roborock S5Max benim için en mantıklısı S7 güzel ürün halıya gelince mopu kaldırması en büyük artısı fakat mopu sık sık yıkamak gerekiyor robotlar bunu yapana kadar moplu ürünlerin çok kullanışlı olacağını düşünmüyorum. Ecovacs ilk başta düşündüğüm üründü ama haritalaması hakkında çok olumsuz yorum var riske girmek istemedim. Roborock S5max için satıcı veya şu servis garantili tavsiye verebileceğiniz firma var mı?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Merhaba,
    Osmo 950 ürününü amazon de’ye iade eden oldu mu?

Batarya yüzde 1’den yukarı çıkmıyor iade işlemi başlatacağım nasıl bir yol izlemem gerekiyor?

Sanırım bir arkadaş iade etmişti buradan.

• black-eagle B kullanıcısına yanıt

Mopunu yıkayan robotlar var, bütçe meselesi.

Ben satıcı tavsiye etmiyorum, garanti edebileceğim tek servis de kendi servisim efendim.

Tamamdır teşekkür ederim.

Ali Bey kanunda satıcının kım olması seklınde bır ıbare yok.

Posta ve Kargo yoluyla gelen esyalar konusunda Gumruk kanunu acıktır. Urun nereden gelırse gelsın, satıcı kım olursa olsun devlet sadece esyanın kıme geldıgıne ve de yasaklı urun olup olmadıgına bakar. Gerısı bostur.

N11, Hepsıburada gıbı butun sıteler yurt dısından urun getırır. Aynı sekılde yurt dısından bır cok sıte gumruk anlasmalı Turkıye’ye gonderım yapar.

• quote:

Orijinalden alıntı: mbkaynar

Merhaba,
    Osmo 950 ürününü amazon de’ye iade eden oldu mu?

Batarya yüzde 1’den yukarı çıkmıyor iade işlemi başlatacağım nasıl bir yol izlemem gerekiyor?

Sanırım bir arkadaş iade etmişti buradan.

Benim gibi iade eden kişiler var. Müşteri hizmetleri ile iletişime geçin ilk önce. Sizi yönlendiriyor onlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @Hepsirobot hocam hepimiz gibi robot süpürgeleri araştırırken irobot üzerine yogunlaşmış iken i3 veya e5 ki evim 3+1 110m2 civarı eşimin özellikle mop ve haritalama isteği üzerine yurtdışından ecovacs n8pro 2021 getirem şansım var(4000tl ye malolacak).En önemli konu garanti ve uzun kullanış süresi ve parça temini kolaylığı düşününce karşıma Arçelik Rs9034HM /Beko Rs8034HM /Grundig Vcr9031 hepsi aynı cihaz sanırım kağıt üstünde özellikleri güzel gözüküyor yazılımsal veya kullanışlılık konusunda deneyimleme fırsatınız oldu mu ?Yoksa hepsini bırak Roborock s5 Max al geç mi dersiniz?

• kamehame kullanıcısına yanıt

Merhaba,

Arçelik robotunu dün bayisinde inceleme fırsatı buldum, sabit CHM var yani MopPro/V2 ayarında bir cihaz. O parayı etmez, en fazla 2500-3000 aralığında olmalı.

Roborock diye bir iddiam yok, ben olsam iLife A10s veya 360 S9 da düşünürdüm. Doğrudur kendi üretmese bile Arçelik'in yedek parça sorunu olmayacaktır ama yapısal kalite olarak bir Roborock etmez. Ecovacs ile aynı cümlede geçmemelidir bile. Sonuçta çin'deki orta kalite bir üreticinin (Bona) Arçelik için fason marka vurduğu bir robot.

N8Pro başka bir alem... iRobot kalitesinde bir süpürme performansı istiyorsanız T9 bakabilirsiniz.

Saygılarımla

• Musty86 M kullanıcısına yanıt

merhaba hocam öneri için teşekkürler son olarak

Xiaomi Trouver Finder Lds Sensörlü Vakum Mop Robot Süpürge (2427 TL -LDS sensörü açısından tercih edilebilir mi)

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Beyaz - Akıllı Robot Süpürge (hepsi burada 2682 TL . bütçeyi zorlarsam. LDS sensör var)

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential 2 in 1 Robot Süpürge ve Paspas (2237 TL)

Dreame Vacuum Mop F9 Robot Süpürge (Genpa Garantili) (hepsi burada 2549 TL)

ve sizin önerdiğiniz

Xiaomi Mi Vacuum Mop 1C 2 in 1 Robot Süpürge (2307 TL)

bu modeller arasından hangisi daha mantıklı sizce hocam. tekrar yardımcı olabilir misin hocam.

• mrascal kullanıcısına yanıt
    Dostum Musty dönecektir ben de önden ekleme yapiyim. Aceleniz yoksa şuan satışını görmediğim ama 2500 bandında satılan 360 S7-S7 Pro da listenizde olsun kriterinize uyuyor acelem var derseniz bu listede 1. Mop Pro 2. F9-1C tercihiniz olsun.
    Mop Pro lidarlı F9 ve 1C kameralıdır bunu da bilerek tercih edin lütfen.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Merhaba, konuyu baştan sona okumaya çalıştım ama kafam karıştı, hem süpürme hem de mop yapan 2500 - 3500 TL arasında hangi modeli önerirsiniz? (Ev 100 m2) Aklımda Xiaomi Mi Robot Pro modeli vardı etrafımdaki kişiler de öneriyordu ama bu konudaki yorumlardan sonra bi tereddütte kaldım. Biraz uzun oldu ama yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

• kececihalil K kullanıcısına yanıt

Hocam benimde kafama takılan arkadaşında olmaması. Aynı cihazsa bu normal değil tabi. Ama benimde böyleydi gerçi şimdi serviste :)

• mrascal kullanıcısına yanıt

Merhaba. Yazdığın Hiç bir modelde tecrubem yok onu belirteyim. Essential alacağına 1c al derim. Haritası ve programı var. Xiaomi Trouver Finder Lds Sensörlü Vakum Mop Robot Süpürge bu modeli ilk defa duydum. Lidarlı olursa 10cm yükseklik kurtarmaz. 15cm olmalı ayaklar. Bunun tecrubesini yaşadım. F9 ď güzel cihaz genpa garantili yazmışsın, ithalatçı garantisinden iyidir. Ayakları yükseltirim dersen en iyi seçenek mop pro derim. 100 200 e bakılmaz bu yazdıklarında. Mop pro derken 360 s7 de bir alternatif. Garantisi önemli bir faktör bunu göz ardı etme derim.

• oqi kullanıcısına yanıt

Hocam merhaba. Cevabını görmeden bende cevap yazdım arkadaşımıza. Kimse cevap yazmayınca ben yazayım diyorum bazen. Sen malibu ve ali hocam hep aynı sorulara cevap vermek zor tabi. Neyse aynı şeyleri yazmışız nerdeyse. Tabi sizin tecrubelerinizi dile getiriyoruz bizde. Yoksa yaşadığımızdan değil. Maksat soranlara yardımcı olmak. Saygılar :)

• GebreSelassie G kullanıcısına yanıt
    Merhaba, benim sana onerim, 1 aydan fazla bir suredir kullandigim 360 S9. Sifir sorunlu harika bir makina. Muthis otesi memnunum ben.

• Musty86 M kullanıcısına yanıt
    Hocam yardimlariniz için teşekkür ederim.
    Xiaomi Trouver finder lds yi sormanın sebebi forumdan lidar sensörlü cihazların bunların kameralı cihazlardan daha iyi olduğu söylendiği için. 9.5 cm oluyor sensör olunca en azindan 2 - 3 cm yükselmesi lazım ayakların. Ama kameralı modelde sıkıntı olmaz derseniz ayak yükseltmekle uğraşmam. Yazdığım bütün cihazları hepsi burada dan baktim. Kusura bakmayin çok soru sordum aynı şeyleri. @oqi ve @Musty86 hocam

• Olur mu dostum çok iyi yaptın farklı kişilerin önerileri bazen çok daha değerli oluyor, iyi ki varsınız.

Bu arada @mrascal 10 cm kısıtınızı görmemiştim S7 10 cm giremez direkt eleyin tabi Mop Pro da sınırdan girer önünde halı varsa misal giremez vs vs bu sebeple 1 cm keçeyle yada farklı çözümlerle yükseltmeniz gerekebilir yok giremem o işlere derseniz nokta atış F9-1C alacaksınız.

• oqi kullanıcısına yanıt
    Tavsiyelerinize dikkate alarak karar vereceğim hocam. son olarak bunları Hepsiburada dan alsam garanti konusunda sıkıntı olur mu. Satıcı hepsiburada olmayan satıcılardan alınca sıkıntı olur mu. Veya fiyat olarak daha uygun bi yer var mi. Aslinda bütçe 2000 TL düşünmüştüm ama o fiyatlara aradığımız ürün olmayınca sınırları zorlayacaz.

• 
Sayfa: önceki 19131914191519161917
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.