Şimdi Ara

Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU] (1507. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: emrevrl , Daha Az
2 Kayıtlı Üye ve 10 Misafir - 12 Masaüstü
5 sn
56.069
Cevap
1.322
Favori
2.234.045
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
217 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15051506150715081509
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Peki teşekkür ederim. İyi forumlar. @SkiP_ @Volkan_Taner

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RikujouKourou -- 4 Mart 2021; 15:57:3 >
  • mali_bu16 kullanıcısına yanıt
    Ayrıca yanlış anlaşılmak istemem, marka temsilcisi olup burada reklam yapmak isteyebilirsiniz, bu benim için bir sorun değil. Sorun olan şey gereksiz tekrar.

Durduk yere sağa sola sataşan kişi olmak istemem, amacım üzüm yemek.
    Ama hakaret dolu ifadeler görünce de nezaketi korumak kolay olmuyor.

Derdimi anlamanızı isterim, bundan şikayet etmek normal.
  • salahaddin1 S kullanıcısına yanıt
    Hocam on küsur santim boşluk kurtarıyor ki lidarli cihazları zaten.

Ben bir video da izlemiştim silme geçiyor lidar koltuğun altını ama çalışmasında bir sorun çıkarmıyor böyle değecek kadar yakın geçmesi.
  • Csr_16 C kullanıcısına yanıt

360 = S9 (6.aydır sahibi olarak kullanıyorum) / C50 - S5 - S7 Pro demo olarak 1 aydan fazla dibine kadar kullandım

Robogil Luna 200 UV (sahibi oldum) 1 aydır dibine kadar kullanıyorum

Ecovacs N3 max (demo) 2.haftam dibine kadar kullanırum

Bu cihazları denediysem ve soranlara veya öneride bulunlmasını isteyen üyelere yorum yazmakta bir sakınca görmüyorum.

''herhangi bir şekilde bağınız yok ve kendi isteğinizle 4 günde 139 mesaj attınız öyle mi? (Buna net cevap verirseniz sevinirim) ''

bunları ben yazdım, zaman emek benden gitti kimi bağlar? başıma kimse silah dayamadı :)

''360 s7 s9 larla ilgili o kadar çok aynı şeyi yazdınız ki cümlelerinizi bir yere bakmadan yazabilecek hale geldim, yeter.''

O kadar çok soruluyor ki!!! Durduk yere mi yazdım? sorana tecribelerimi aktarmayıp tıpkı sadece şikayet etmek için foruma girenler gibi öğrendiklerimi, tecrübelerimi koynuma alıp bir kenaramı çekileyim?

''Sizin bu halinizden şikayet edilmesini başka markalarla ilişki içinde olunmasına bağlayarak kendinizi aklamış olmuyorsunuz.''

şikayetinizi forum yöneticilerine doğal bir hak olarak iletebilir veya beni engelleyebilirisiniz bu bir haktır. ama sırf bir kaç kişi kendince şikayetçi diyede yardım isteyelenre cevap verilemesin, gazete/dergi gibi interaktif olmayan bir paltform beklentisini forum gibi interaktif bir ortamda beyan edilmeside gülünesi...

''Ayrıca ben size böyle bir imada bulunmamıştım ama siz genelleme yapıyorsunuz.'' sizinle bir derdim, sorunum yok olmazda bir kaç üye çıkıp saygı çerçevesinde düşüncesini beyan etti aynı şekilde bende kendi düşüncemi beyan ettim... siz neden üzerinize aldınız veya rahatsız oldunuz onuda anlamış değilim.

Birkaç kişiyi ikna etmek için onca yorum ve sayfa boşuna forumda yer kaplıyor, katkı sağlamaya harcayacağınız zaman ve alanı şikayet ederek daha çok meşgul ediyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mali_bu16 -- 4 Mart 2021; 16:8:5 >

Son cevabım olacak size

PEKİRobot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU] 

daha fazla değerli zamanımı harcamak istemiyorum ve forumu meşgul etmek istemiyorum.

Hahah hastalıklı bir döngüye girdik :)
    Ben size gereksiz yazıp zamanımızı çalmayın diyorum siz de zamanım kıymetli diyorsunuz. Ne desem boş.
    Aynı şeyleri yazmaya devam edin. Ben sizleri engelleyerek kurtuluyorum.
    Hocam forum kuralları 1 üyeye göre şekillenmez. Siz görmeyin duymayın, ne yazacaksanız yazmaya devam edin. Kimse yokken siz vardınız buralarda sonuçta.
  • ''Hahah hastalıklı bir döngüye girdik :)

Ben size gereksiz yazıp zamanımızı çalmayın diyorum siz de zamanım kıymetli diyorsunuz. Ne desem boş.

Aynı şeyleri yazmaya devam edin. Ben sizleri engelleyerek kurtuluyorum.''

Teşekkür ederim çok naziksinizRobot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU] 

Zamanımın gerekli ya da gereksiz veya KİME göre kıymetli olduğunu analayamıyorsanız bu sizi bağlar.

@Hepsirobot Ali abi naçizane fikrimdir; ilk yorumunuzun altına bir yere ''Forumda yorumlarını okumak istemdiğiniz üyleri engelleme ve yorumlarını görmeme gibi bir özellik var'' yazmalısınız... Sene olmuş 2021 elon (musk) oğlu roketlere göbek taklası attırıyor, bizde oturmuşuz burda kişi engellemeyi öğretiyoruz, göbek çatlatarak... çok zor işimiz çok...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mali_bu16 -- 4 Mart 2021; 16:22:36 >

• Ya bu adam neden hala forumda ?

Zamanını çalmayacakmış kimse.

Yahu o zaman ne işin var burada kardeşim ?

Kim seni zorla forumda dahil edip zamanını çalmaya zorluyor ki ?
  • SkiP_ S kullanıcısına yanıt
    Moplama ile ilgili çekincelerim var, bahsi geçen orta üst seviyedeki robotların dahi çok da etkili olamayacağı önyargım var. Islak bezi hafifçe sürüklemek gibi geliyor bana. Bu noktada diğer robotlarla kıyas açısından değil de elle moplama ile kıyaslayınca robotlar çok da işe yaramazlar sanki. Yanılıyor muyum?
  • Forumun yüzlerce sayfasını okumuş biri olarak söylüyorum ;
    İlk defa ; robotların çok ta işe yaramayacağını söyleyen biri çıktı.

Ve kıyaslama olarak temizlikçi ablanın eliyle yaptığı paspasla, robotun moplaması kıyaslanıyor ayrıca.

"Ablalar kadar iyi paspas yapamaz, demek ki robotlar, işe yaramaz..."

Vay anasını yaa.
    Her geçen gün yeni bir şey öğreniyorum forumdan.

mop kousunda bende çok sıcak değildim halada değilim bana tamamen satış odaklı o işe girilmiş gibi geliyor ama geçen youtubeda s6vmax ve s7 nin(ikiside roborock) mop kıyaslamasına denk geldim şok oldum. Test ortamı tabiki ama genede performans etkileyiciydi modele kusurum olabiliri ecovacs n9 du sanırım çok farklı bir yaklaşımla mop olayını geliştirmiş anlaşılan 2020 den itibaren mop olayı "süs" olmaktan çıkmış.

Adam kullandığı test ettiği cihazi yaziyor ki kendinde de ekstrandan s9 var.sikinti mi var? Ben bile kullanmadigim ecovacsin burada kaybolma docku bulamama seyleri ile ilgili birsuru sey yazdim..Ecovacs a yakistiramadim filan diye..Hatta ali abi ecovacs düşmani ilan etti beni.
  • Volkan_Taner kullanıcısına yanıt
    Ayni dusuncedeyim roborock iyidir daş gibidir harbiden.benim dahi aklimda anama aldigim s5max tan sonra bana pompa mompa lazom değil çok pure mi alsam diyorum
  • Mop olayı bir kere dünya için önemli.Ne kadar az suyla dünya kadar yeri siliyor.Bizim hanım 3 kova su harcar robotun mopladigi yeri silmek için.Suyun önemi için bu cihazlar kullanılmalı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • montaj34 kullanıcısına yanıt
    En mantıklı ve duyarlı yorum bu oldu galiba moplama hakkında.
  • Arkadaşlar ben de mop pro cihazı satın aldım. Ancak haritayı bir türlü kaydettiremedim. Kenarları süpür ozelligini actim,haritayı animsa secenegi acık. Evin tum koselerini cok iyi gezdi ve sarj yerine gecip tamamladi.temizlik geçmişinde de evin tam haritası gorunuyor.Ama cihazın hafizada yok bir türlü. Yaptigim bir hata mi var, cozumu var mi bu işin yardimci olan olursa cok sevinirim.

Boşverin...Siz yaşanmışlıklarınız ve bildiklerinizle destek veriyorsunuz bizlere...Siz, Ogi ve Ali bey'lerin düsüncelerini dikkate alarak bir çok şey ögrendik ve ögreniyoruz..gerisi hikaye Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU] 

• Amazon Germany bizim Roomba 981 i göndermiş; gelsin bakalım. 😋

• quote:

Orijinalden alıntı: needacar

Amazon Germany bizim Roomba 981 i göndermiş; gelsin bakalım. 😋

Kaç liraya aldınız

• 
Sayfa: önceki 15051506150715081509
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.