Şimdi Ara

Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU] (1084. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
56.059
Cevap
1.320
Favori
2.232.941
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
217 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10821083108410851086
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hiç emek olmadan demeyelimde, çok az emekler (robotun belli bir süre ya da kullanıma bağlı olarak; ana fırça, yan fırça, hepa filtre temizliği gibi )

• mali_bu16 kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rig3L kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun, güzel günlerde kullanın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hepsirobot

Xiaom ve Roborock grubunda temizlik performansı değişmez, hepsi benzer altyapıyı kullanıyorlar.

Farkları ömür, dayanıklılık ve yazılımdır.

peki hangisi daha bu konuda iyidir

• Robot süpürge almayı düşünüyorum.
    Roborock S6 MaxV düşünüyorum.

Ne dersiniz arkadaşlar. Bu cuma alacağım. Firma olarak EOS satıyor. Ne dersiniz.
    Ya da S6 MaxV alma şunu al diyeceğiniz robot var mı?

Türkiye'den alacağım. Yurtdışından kargo geldi gelmedi bozuldu riskine girme istemiyorum.

Şimdiden teşekkürler...
  • sekobaba kullanıcısına yanıt

Roborock premium ürün yapar, Xiaomi daha ucuz ve orta kalitedir.

• xsileah X kullanıcısına yanıt

Satıcının veya servisin S6MAXV teknolojisini tamir edebilecek bilgi ve donanıma sahip olup olmadığını sorgulayın bence.

Çok özellikli ve hassas bir cihazdır.

• Hepsirobot kullanıcısına yanıt
    Ya almadan servisini bozulduktan sonrasını planlamak maalesef moral bozucu ama Türkiye'de hangi firmayı hangi servisi hangi markayı şikayetimvar da aratsan kötü şeyler görüyorsun maalesef. EOS deneyimi olan varsa yazsa çok memnun olacağım. Ya da biri şuradan al dese...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ShadowOfSpirit

Bütün ozellikleri derken? Bataryasina baktiniz mi s7 nin yada s5 max in?yada mop su hazne genisligine?yada su pompasi hangisinde var yok...lutfen yanlis bilginendirmeyelim herkesi,burada çok anlamayanlar da var.Duyup inanabilirler...F/p olarak çok guzel cihaz bence de

Hocam şöyle bakalım

https://smartrobotreviews.com/g/rv/compare/roborock-s5-max-vs.-360-s7-comparison-chart.html/

gürültü seviyesi : s7 360

temizleme alanı : roborock

toz haznesi kapasitesi : s7 360

elektrik kontrollü su boşaltma : roborock

su tankı haznesi kapasitesi : roborock

pil kapasitesi : roborock

google asistant : roborock

kutu içeriğinde gelen ekler : s7 360

diğer tüm özellikler aynı

roborock'ın bana göre kayda değer üstün yanı elektrik kontrollü su boşaltma haznesi ve su tankı haznesinin büyük olması gözüküyor

fiyat farkı ise %33 daha ucuz s7 360

bu arada s7 360 yurt dışında da epey popüler gözüküyor : https://www.youtube.com/results?search_query=s7+360&sp=CAI%253D

yükleme tarihine göre sıraladım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SECourses -- 26 Kasım 2020; 16:40:42 >

Teşekkür ederim. Siz de aynı şekilde.

• Tamam işte sen de listelemissin roborock un s7 yi geçtiğini.s9 rakibi roborock un.dogrudir..alma arefesindeyim s7..roborock fani oldugumdan soylemiyorum bunlari
  • ShadowOfSpirit kullanıcısına yanıt
    bjQ7 B kullanıcısına yanıt

Bir roborock fanı daha mutluluğa doğru ilerliyor :) @bjQ7

• Amazonun roborocklarının kullanılmış olma ihtimalleri aklımı kurcalıyor bugün kargom geldi daha önce bahsedildiği gibi kenarları koli bandıyla kapatılmış, bunu açıp iyice incelemeden anlayamayacağız sanırım bu durumdaki arkadaşlar ne yaptı?

Roborock bir başkadır ilk göz ağrımızdır yeri dolmaz onun :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rase1302

Amazonun roborocklarının kullanılmış olma ihtimalleri aklımı kurcalıyor bugün kargom geldi daha önce bahsedildiği gibi kenarları koli bandıyla kapatılmış, bunu açıp iyice incelemeden anlayamayacağız sanırım bu durumdaki arkadaşlar ne yaptı?

kutunun fotoğrafını atsanıza ben de koli bandıyla kapatmıştım iade ederken haahah

• Merhaba arkadaşlar, herkese değerli yorumları için teşekkür ederim. Başta Ali Bey in hakkını vereyim özel teşekkür, yorumlarını tek tek okumaya çalşıtım. faydalandım,kendim de yerli yabancı inceledim.

Roborock S6 Pure ile olaya giriş yaptım, elektronik marka bağımsız şans işi biraz ama Roborock markası ile bu riski almak istedim.

12 yıldır emek veren Philips Marathon artık iyice sorun çıkarıyordu, daha fazla kıyamadık emekliye ayırdık. Philips'in hakkını verelim aldığımız tüm ev aletleri bu yaşları gördü bizde ..

Amazon öğleden sonra verdiğim siparişi ertesi gün öğlen teslim etti. Kutu vs gayet güzel , açılmamış şekilde idi..

Dyson V8 de yaşadığımız şarın hemen bitmesi sorun ile ilgili oluşan endişe sebebi ile Amazon tercihim oldu (ek bilgi Dyson bugün arayıp ithalıtçısı başka bir firma olmasına rağmen ürünün arkasında durdu ve batarya değişimi yaptı bu arada, ama US malı EU dışı diyip, yetkili firma ithalatı vs. değil diyip yapmayabilirlerdi, bir teşekkürde Dyson TR'ye) . Yani bu süreçte pazar yerinin bizlik değil tutumu vs beni rahatsız etti. Amazon'un müşteri desteği konusunda birkaç adım önde olduğunu düşünüyorum. TR de distribütorü olmayan bir marka alıyorsam en azından pazar yerine güvenmem lazım diye düşündüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DuncanIdaho -- 26 Kasım 2020; 17:51:50 >

• bjQ7 B kullanıcısına yanıt

Bir gün ALLAH nasip ederse 2.el vs alacağım o cihazı bir şekilde evimde bir süre test edeceğim abi  

Bu işin sonu "zaman Renault'u haklı çıkartır" söylemine benzemesin de...

• DuncanIdaho D kullanıcısına yanıt

Dyson distribütörü HAKMAN firması bir efsanedir satış sonrası destekte, her daim takdir ederim.

Çok pahalı servis verir, parçası da öyledir ama evladiyelik bakar ürünlerine.

• Arkadaşlar bana 2 bin mertebesine kadar tavsiye verebilir misiniz? Ev90 m2 gibi. mop'a çok ta gerek yok. Zaten mopu nasıl yapıyo onuda anlamadım. Halı üzerine mop çekmiyor değil mi

• 
Sayfa: önceki 10821083108410851086
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.