Şimdi Ara

Robot Süpürgeler Hakkında [ANA KONU] (195. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: furkan_02 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
56.070
Cevap
1.322
Favori
2.234.147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
217 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 193194195196197
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Amazon çok istikrarsız bu konuda. Dün ben ABD'deki bir sorana Amazon'dan 280USD'ye Ozmo 920 aldırdım, Prime cs üyelik de değil üstelik. Bugün fiyat 599 USD yazıyor.
    Saçmalık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hepsirobot

Amazon çok istikrarsız bu konuda. Dün ben ABD'deki bir sorana Amazon'dan 280USD'ye Ozmo 920 aldırdım, Prime cs üyelik de değil üstelik. Bugün fiyat 599 USD yazıyor.
    Saçmalık.
    Olabilir. Bir tanıdığım var orada yaşıyor. Bu aralarda gitme durumu var ve Prime üyesi. Şu anda fiyat 350 $ olarak görünüyor nette. Onunla bir konuşup duruma göre bakacağım bende.
  • Reklammış

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bu kadar ozmo920 kullanıcısı olması güzel oldu. benim makine henüz gelmedi. kullanan arkadaşlar tecrübelerini paylaşırsa güzel olur :)
  • 950de var
  • ECOVACS DEEBOT OZMO 930 iyi midir ingiltereden gelecek olan arkadaşa sipariş vermek istiyorum 275 sterlin. Bu fiyat aralığında Önerecepiniz başka bir model var mıdır? Xiaomi modelleriyle kıyasla bu marka nasıldır?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dobermann kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Ecovacs marka olarak Xiaomi ile kapışır hatta geçer de, Ozmo 930 artık eskidi.
    Aynı pazarda 920 de var ve bu aralar çok ciddi indirimlere giriyor, hem de çok daha üztün bir model.
    Bence onu deneyin.

İyi alışverişler
  • quote:

Orijinalden alıntı: dobermann

ECOVACS DEEBOT OZMO 930 iyi midir ingiltereden gelecek olan arkadaşa sipariş vermek istiyorum 275 sterlin. Bu fiyat aralığında Önerecepiniz başka bir model var mıdır? Xiaomi modelleriyle kıyasla bu marka nasıldır?
    Hocam bende yukarda @Hepsirobot hocama sormuştum. 930 3 senelik bir teknoloji ve halı tanıma özelliği yok. 275 sterlin TL'ye çevirince 2050 TL civarı yapıyor. Biraz daha üstüne koyarsanız moplu istiyorsanız Mija STYJ02YM alabilirsiniz. Mopsuz istiyorsanız yine daha ucuza Xiaomi'nin var. Ama Ozmo 920 bulursanız benzer fiyata onu aldırın. O daha iyi belirttiğim modelden.
  • Shark kullanan pek kimse yok herhalde. Benim ürünüm haftaya pazartesi teslim edilecek gibi gözüküyor.

İncelemelerde görebildiğim kadarıyla haritalamada sorun yaşayan kullanıcılar var. Umarım yazılımla hallederler.
    Bu arada Shark'ın mobil uygulaması, İos için konuşacak olursam, Türkiye mağazasında yer almıyor.
    Bu yüzden ya hesabın bölgesini ABD yapmak gerekiyor ya da sıfırdan ABD hesabı açmak gerekiyor.
    Ben Apple Music abonesi de olduğum için mecburen sıfırdan hesap açacağım. Müzik aboneliğini sonlandırmadan bölge değişimi yaptırmıyor.
  • Hala düşme sensörlerini bantla kapatmayı düşünüyor musunuz?

https://twitter.com/OhYeah37577692/status/1201013287011287046

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hepsirobot -- 3 Aralık 2019; 15:34:19 >
  • Ali Tan bey, bu hafta seyahatim var boş valizle gidip shark iq planımı gerçekleştireceğim. Bu arada braava m6 hakkındaki fikrinizi rica ediyorum , wallmart fiyatı 399 usd ( n11 6000tl arada uçurum var ). Mutfağa koymak gibi bir fikrim var. Su fışkırtması iyi mi kötü mü çözemedim ( yani sadece su mu fışkırtıyor yoksa alttan damla artı su fışkırtma mı ), bir de çok yavaş gibi sanki. Çok teşekkür ederim.
  • Merhaba,

M6 aslında güzel bir cihaz ama kullanım alanı çok kısıtlı. Sadece mutfak için demişsiniz ama sanki Shark yerine Ecovacs 920 alsanız her iki işi de gayet güzel çözebilecek bir robota sahip olursunuz gibime geliyor.

M6 sadece su püskürterek çalışıyor, ileri geri hareketler ile altına taktığınız mopun sürtünmesi sayesinde temizlik yapıyor. M6 daha iyi temizlik yapıyordur ancak iki cihaza birden ödeme ve bakım yapmak konusu sizin tercihinizdir.

Ozmo 920 hakkında çok güzel yorumlar var, özellikle bastırarak ve dikey titreşerek silmesi konusunda. Halıları da tanıyor mop yaparken..
    Bir daha düşünün desem?

Saygılarımla
  • Hepsirobot kullanıcısına yanıt
    Benim mutfağa koymak istememin sebebi , iki robot yan yana olmasın diye düşünmüştüm, yoksa zaten tüm ev sert zemin ve her yeri silsin isterim. 920'nin titreşimli olduğunu hiç bilmiyordum açıkçası, A9s bu konuda tek sanıyordum, yine ufuk açtınız teşekkür ederim. İnceleyeceğim.
  • Yanlış bilgi vermeyeyim, A9s gibi sağa sola değil yukarı aşağı hafif bir titreşim yapıyor, ileri doğru da gittiği için hem zemine basınç hem de titreşim yapmış oluyor. Ilife patentinin çevresinden bu şekilde dolaşmışlar sanırım.

• sezarim kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam teşekkür ederim. Aslında bu ürünler konusunda biraz endişelerim var. Evde çocuk var o yüzden hiçbirşey yerli yerinde durmuyor sabit duran çok az şey var evde süpürgeyi çalıştırmak için önce Bi dağınıklığıecin dağınıklığını toplamak gerekecek. Ben işten gelene kadar temizlesin evi fikri çok güzek ama pratikte nasıl olur bilemiyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dobermann

Anladım hocam teşekkür ederim. Aslında bu ürünler konusunda biraz endişelerim var. Evde çocuk var o yüzden hiçbirşey yerli yerinde durmuyor sabit duran çok az şey var evde süpürgeyi çalıştırmak için önce Bi dağınıklığıecin dağınıklığını toplamak gerekecek. Ben işten gelene kadar temizlesin evi fikri çok güzek ama pratikte nasıl olur bilemiyorum
    Aynı durum bizde de var. Evde çocuk ve kedi var. Benim düşüncem ya sabah onlar uyurken ya da akşam bir yere giderken çalıştırmak yönünde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,
    Benim de daha önceden aklımda olan ancak ertelediğim süpürge alma fikrini bu forumda yazan değerli bilgilerden de faydalanarak almaya karar verdim.
    Aklımda Ecovacs 950 ve 920 modelleri var.
    Aynı markanın farklı modelleri arasındaki farklar diğerini elemeye değer midir?
    Sizin öneri ve yorumunuz nedir?
    Teşekkürler.

• veradrake V kullanıcısına yanıt
    Batarya kapasitesi dışında fark olmadığını söylüyor Hepsirobot bey, nette araştırmalarımda da aynısını okudum.

• veradrake V kullanıcısına yanıt
    Merhaba
    Biraz yoğundum, cevap veremedim, kusura bakmayın.

Ozmo 920 ve 950 arasındaki en önemli fark batarya kapasitesi. Eviniz çok büyük değilse 920 yeterli olur.

Saygılarımla

• Cevabınız için teşekkürler,
    Eğer batarya kapasitesi dışında fark yok ise amazon dubai’den arkadaş aracılığı ile alma imkanım olabilir ve şu anda(link eklemeyi beceremedim) 1.337 AED (2100 TL yapıyor)
    Çok kararsızım.
    İ7, S6 ve 950/920 arasında sıkıştım kaldım.
    Bu arada evim 110 metrekare (tek şarjla bitirsin istediğimden bataryası fazla olması avantaj)
    Sizin önerinize ihtiyacım olacak.
    Muhtemelen her gün süpürme ara sıra da mob için kullanırım( mobun çok başarılı olacağına inancım olmasa da teknolojiye güvenmek lazım)
    Tekrar teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 193194195196197
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.