Şimdi Ara

Robot Süpürgede Kazanan Alex (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
145
Cevap
4
Favori
11.211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kurulum nasıl peki kafa karıştırıyomu?

• Longg_Night L kullanıcısına yanıt

Yok baya kolay zaten inceleme videosu var youtubeda ordan bakarsın kafan karışırsa olmadı müşteri hizmetlerini ararsın zaten ürünü alınca memnuniyet için iletişim kuruyolar yeni ürün baya ilgililer o yüzden ben beğendim bu tutumu

• Ters İntegral T kullanıcısına yanıt

Süper ozaman şeklinden dolayı falan ilgili çekti baya zaten şans vericem ben de

• Longg_Night L kullanıcısına yanıt

Ben baya beğendim süpürgeyi kameralı olanın stoğu bitmiş yenilenince anneme de alıcam bi tane,hayat kalitesi artırıyo baya kadın ev süpürülürken dinlenir en azından zamandan ciddi tasarruf

• Son 6 günde toplasan 10mesaj yazılmamış konuya. Konu 1 aydır popüler kısmında en üstlerde nasıl oluyor anlamadım. 2-3 kişi zırvalamış ve gündem. O kadar popüler bir konuysa neden öne çıkarma butonuna 1 kişi basmış? Yapmayın etmeyin algı yönetmeyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • FullPerfromance F kullanıcısına yanıt

Merhaba bende bakıyorum bu süpürgeyede emiş gücü nasıl süpürgenin ?

• sultanneb S kullanıcısına yanıt

Gayet güzel zemin değiştiği zaman zemini algılayıp emiş gücünü ona göre ayarlıyo bu özellik bayaa hoşuma gitti benim harcadığı eforu zemine göre ayarlaması çok iyi düşünülmüş.

• Ters İntegral T kullanıcısına yanıt

Hmm bilmiyodum o özelliğini iyimiş,Türkçe olması da iyi olmuş baktım şimdi inceleme videosuna anneler için vs makinenin Türkçe konuşması ufak ama güzel özellik

• Evim iki katlı merdivenden falan düşer mi?

• CemALACA81 kullanıcısına yanıt

Düşmez sensörler algılıyor benim evde merdiven yok ama mutfak biraz yukarda kalıyo ordan pay biçerek söylüyorum orda aşağı düşmedi bende yükseklik algısı iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: FullPerfromance

Düşmez sensörler algılıyor benim evde merdiven yok ama mutfak biraz yukarda kalıyo ordan pay biçerek söylüyorum orda aşağı düşmedi bende yükseklik algısı iyi

Ordan düşmediyse merdivenden hiç düşmez heralde teşekkür ederim.

• CemALACA81 kullanıcısına yanıt

Yok bence de düşmez hocam sensörler algılar çarpmalarda bile duvarı vs algılayıp şiddetli çarpma yapmıyor

Mop özelliği nasıl homendin ıslaklık ayarı iyimi?

• meLek122 M kullanıcısına yanıt

Ben 1280h aldım mop iyi çalışıyo bence benim beklentimin üstünde açıkçası sulu bırakmıyor yeri evde halım yok çok fazla o yüzden benim için mükemmel bi süpürge oldu yüzey temizleyicide döküyorum çok ufak bi de mis gibi kokuyo

Koku koymak mantıklıymış benim ev cadde üstünde fena bi toz topluyo ev mop lazım bana robot süpürgede ondan sordum günlük kullanılır yani dimi benim evde halı var ama halının üstüne çıkmaz dimi

• meLek122 M kullanıcısına yanıt

Yok çıkmaz yüzeyi algılıyo halını gördüğünde yön değiştirir.

• Beklentileri karşılıyo benim için çalışması süresi evde çok eşya yoksa 80 dkya kadar gidiyo istasyonu bulmada sıkıntı yaşamadı alacak olanlarda evi 2 katlı olan varsa pro modelini alsın ama daha küçük evde yaşayanlar 1280hı alabilir ihtiyaçları karşılıyo yeterince

• konusancpu K kullanıcısına yanıt

Meraba 1280h da haritalama yok diye biliyorum kir sensörü sıkıntı yarattımı şuana kadar atladığı biyer oldumu yani

• Oktanzeynep O kullanıcısına yanıt

Ben kullandığım süreçte evi genelde hep temiz buldum evde yokken çalıştırıyorum o yüzden kaçırıyomu oturup izlemedim ama gözüme çarpan bişey olmadı

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.