Şimdi Ara

Robot Süpürgede Kazanan Alex (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
145
Cevap
4
Favori
11.211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evde kedim var 2 tane saç,tüy,kedilerin kılları vs fırçaya yapışıp performansı etkiler mi acaba homend alex proyu almayı düşünüyorum alanlar kullandığı kadarıyla cevap yazabilir mi?

• uluscebecicankaya U kullanıcısına yanıt

Ben aldım bi 15 gün oluyo kullanıyorum bende de bi tane kedi var ankara kedisi bide mevsim geçişindeyiz feci tüy döküyor bende böyle bi yapışma gibi bi durum olmadı makine herşeyi çekiyo süpürüyo performansın etkileniceğini sanmam emiş gücü sağlam zaten

• mavitonunda M kullanıcısına yanıt

Anladım peki kedi huzursuz oldu mu sende hocam sıkıntıya giriyor mu hayvan?

• uluscebecicankaya U kullanıcısına yanıt

Yok aksine oyun arkadaşı etti kendine süpürgeyi sesi zaten hayvanı ürkütücek kadar çıkmıyo

• mavitonunda M kullanıcısına yanıt

İyi ozaman evi temiz tutucaz derken kediyi strese sokmıyım dedim ikileme düşürüyodu o yüzden benide sesi yüksek değilse sıkıntı olmaz kurutma makinesinden falan da korkmuyor bundan da ürkmez ozaman,teşekkür ederim hocam aklımdaki soruları cevaplamış oldum.

• evliğimizin ilk yıllı bazi küçük ev gereçleri lazım işyerimizinde homend ile anlaşma yapmış %55 indirim ( yüzde yanlış olabilir ama ben böyle hatırlıyorum ) neyse aldık ürünler belli bir tutarı geçince de süpürge makinası hediye neyse sipariş ettik geldi ürünler kullanmaya başladık, 1 senenin sonuna doğru ürünler dökülmeye başladı garantiye göndersen geri gönderecekler sorun yok diye garanti bitti 25 ayda ilk fireleri verdik 3.senenin sonunda ise 1 ürün hariç tüm ürünler çöp oldu ( Kazanlı Ütü, Süpürge makinası caycı mutfak robotu, Tost makinası ) şuan sadece grill duruyor o da 7 sene de sadece 4-5 kere kullandığımızdan ( müstakil evde yaşayınca Barbeküyü kullanıyoruz daha çok ancak hava soğuk yağışlı olacak ) kısadan hisse bu laffı da çok sevemeye başladım, Ucuz alacak kadar zengin değilim... Ecovacs Ozmo 950 kullanıyorum.

• Neye göre kazanan ?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.