Şimdi Ara

| Gearbest Türkiye | (2608. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
52.782
Cevap
803
Favori
4.101.248
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
158 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26062607260826092610
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İrtibatta olduğum kişi şu an izin kullanıyor, haftaya görüşebiliriz ancak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkay956

Gelen olumsuz yorumlara istinaden yazmak istedim;

19.06 sipariş verdim, 24.06 da iptal ettim, 26.06 da iade geldi. Yiğidi öldürürüm ama hakkını da veririm.

Neden iptal ettiniz?

• - KAMPANYA ve İndirim kodları YALNIZCA LİNKTEKİ ÜRÜNLER için GEÇERLİDİR. "Farklı bir depo, model veya renk için kullanılamaz".

- İndirim kodları ve flaş indirimler; süre ve stoklarla sınırlıdır, alacaklarınızı lütfen ertelemeyiniz.

- Viomi V2 Pro ve Viomi V3 için Almanya deposunu aktif ettirmiş bulunmaktayız. Sipariş vermek isteyenler hem "daha az vergi ödeyecek" hem de kargo maliyeti daha az olacak.

- Bu arada sizden ricam; destek olmak açısından sepetinizdeki ürünü silip, tekrar forum üzerindeki "satın almak için tıklayınız" kısmındaki linklerden sepete ekleyip öyle satın almanız ya da alacağınız ürünü konuda/mesajda paylaşıp, oradan tıklayarak, sepete ekleyerek alışveriş yapmanız yönünde. Hassasiyetiniz için şimdiden teşekkür ederim.

roborock S5 Max - Lazer Navigasyonlu Akıllı Robot Süpürge - Beyaz

VERGİ + KARGO DAHİL

- KAMPANYA YALNIZCA LİNKTEKİ ÜRÜN için GEÇERLİDİR. "Farklı bir depo, model veya renk için kullanılamaz".

Toplam Maliyet: 599.99 $

Satın Almak İçin Tıklayınız

Xiaomi Mijia STYJ02YM PRO LDS Sensör 2 in 1 Islak ve Kuru Akıllı Robot Süpürge

VERGİ + KARGO DAHİL

İndirim kodu: X4CC3603DDDEB001

Toplam Maliyet: 459.99 $

Xiaomi VIOMI V2 Pro LDS Sensör 2 in 1 Islak ve Kuru Akıllı Robot Süpürge

İndirim kodu: I4AEC262F61EB000

İndirimli fiyat: 361.99 $

Xiaomi VIOMI V3 LDS Lazer Navigasyonlu Akıllı Robot Süpürge

İndirim kodu: Q4B6B31C4C627001

İndirimli fiyat: 484.99 $

• GearBest.com kullanıcısına yanıt
    459.99$ dan çin deposundan sipariş ettim.
  • berkay956 B kullanıcısına yanıt
    Anladım, inşallah sorun çıkmaz.

• Bergi dahil kampanyasından s5 max siparişi verip te kargolanan var mı arkadaşlar ben ayın 18 inde sipariş verdim ama bi hareket yok daha
    Satıcıya yazıyorum ama cevap verme zahmetine girmiyolar bende siparişi iptal etme eşiğine geldim
    Sn gearbest.com siz satıcı ile irtibat kurabilir misiniz kargoya verme zamanı ile ilgili bir bilgi alabilir miyiz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • vergi dahil kampanyasını ben anlayamadım. vergi dahil 600 dolar diyor. sitede ödeme aşamasına geldiğimde 3660 öğe ara maliyeti + 732 gönderim maliyeti totalde 4393 tl diyor. bu vergilendirilmiş fiyat mıdır? üstelik 600 doları geçiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MeLanChoLic

vergi dahil kampanyasını ben anlayamadım. vergi dahil 600 dolar diyor. sitede ödeme aşamasına geldiğimde 3660 öğe ara maliyeti + 732 gönderim maliyeti totalde 4393 tl diyor. bu vergilendirilmiş fiyat mıdır? üstelik 600 doları geçiyor.
    dolar olarak ödeme yapın TL ye çevirmeden.
  • Xiaomi VIOMI V3 LDS Akıllı Robot Süpürge / İndirim kodu: E49E0C32365EB000 / 469.99 $ - [Satın Almak İçin Tıklayınız] kupon süresi expire olmuş. Birde bu ürünü aldığımızda 189tl olan ücret sadece kargo mu? içinde gümrük ücreti dahil mi?
  • iburkan2 İ kullanıcısına yanıt
    Mağazayla iletişim kuramam ama mesai başladığında ileteceğim.
  • MeLanChoLic M kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Sitede kur yüksek alınıyor. Ödeme seçeneğini dolar olarak değiştirip ilerlerseniz 4120 civarında toplam maliyeti olacaktır.
  • zaf3r89 Z kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Yeni satış fiyatı 484.99 $.

İndirim kodu: Q4B6B31C4C627001

Bu üründe vergiler dahil satış yapılmıyor, TR'ye giriş yaptığında gümrük harcı eklenir.
  • Commander kullanıcısına yanıt
    keşke bu konuyu sipariş vermeden önce görseydim. 1 hafta oldu kargoya veren yok, güya 4 gün önce kargoya verilecekti. korkarım ki ben de aynı sorunu yaşayacağım. hadi ürün geldi diyelim, vergi problemi çıkacakmış gibi geliyor bu sefer de, hiç tekin gelmedi bu iş bana.
  • poopxyz P kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Pazartesi ilgileneceğim siparişelerle. Yalnız vergi konusunda sorun çıkacağını sanmıyorum, direkt teslimat ile satış yapılıyor rekabetten dolayı.

• poopxyz P kullanıcısına yanıt
    Aynı endişeleri paylaşıyorum malesef
    Sipariş verip İçi rahat olan da yoktur sanırım temmuz 1 ine kadar bekleyebilcem sonrası iade süreci olur

• 459$ a aldığım s5max için satıcıyla irtibat kurdum vergi dahil dedi.

| Gearbest Türkiye |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkay956 -- 27 Haziran 2020; 16:52:57 >
  • berkay956 B kullanıcısına yanıt
    İnşallah öyledir, bana bildirilen her şey dahil fiyat 599.99$.

Çin üzerinden sevkiyat yapılan ürünelere yüzde 20'si ÖTV olmak üzere, toplam "yüzde 40'' gümrük harcı kesiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GearBest.com -- 27 Haziran 2020; 18:25:38 >
  • Forumda gearbest için çok olumsuz yorum okuyunca cesaret edemedim 3700’e trendyoldan vacum mop pro aldım
  • İthalatta 400'ün üzerinde eşya için eylül sonuna kadar değişen oranlarda yüzde 20'ye kadar ilave gümrük vergisi uygulanacak.

https://www.ntv.com.tr/ekonomi/400den-fazla-urune-ilave-gumruk-vergisi,BIFhwN2kyk63HZoTdA_aFw

Şimdi bakalım siparişler ne olacak

• n0y4n N kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun.

• 
Sayfa: önceki 26062607260826092610
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.