Şimdi Ara

roborock S5 Max Robot Süpürge[Vergi+Kargo Dahil] - 599.99$ | Gearbest Türkiye

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: esatunal3402 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 9 Misafir (6 Mobil) - 3 Masaüstü7 Mobil1 iOS
52.383
Cevap
1.009
Favori
3.544.849
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Yurt Dışı Alışveriş Fırsatları >> roborock S5 Max Robot Süpürge[Vergi+Kargo Dahil] - 599.99$ | Gearbest Türkiye
Giriş
    199 Mesaj

Özel mesaj gönderiyorum fakat sıkıntı var galiba gitmiyor gözüküyor? Geldimi acaba?
    |
    |
    Bahsedilenler: GearBest.com

Kodu uygulamaya çalışınca 'hatalı, bu ürün için değil' diyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Kredi Kartının ödemesi gelmiş. bunun için bir kod yada indirim var mıdır?
    |
    |
    Eski Kullanıcı Adı:
    ertemli

quote:

Orijinalden alıntı: ybektas55

quote:

Orijinalden alıntı: zaomss

Ne bandrolü arkadaş. Tv mi aldıkta bandrol çıksın. Yasaya bakar öyle bişi yoksa ortalığı kaldırırım ayağa.

Ben DHL in aramasını bekliyorm hocam. Tam olarak hangi belgeleri istediler?

Onların araması gecikebilir. MH 444 00 40 arayıp tel. mail kaydı yaptırın işlemleri başlatın hemen.

https://gumruk.dhl.com.tr/dhl_express_tr_ithalat_kat3_evrakseti.pdf

Buradaki 2. sayfayı çıktı alıp doldurup tekrar taratın.
    Nufus cüzdan fotokopisi.
    Ürünün Sipariş ekran görüntüsü.
    Kredi kartı harcama ekran görüntüsü.

Degerli musterimiz,adiniza gelen 11111111111 konsimento numarali gonderi gumruklu islem gormustur.Gumruk bildirimini size iletebilmemiz icin,iletisim bilgilerinizi (faks veya e-mail) konsimento numarasi ile birlikte ihbar@dhl.com e-mail adresimize bildirmenizi onemle rica ederiz. Gumruk islemleri ile ilgili soru ve talepleriniz icin 444 00 40 nolu telefonumuzdan arayabilirsiniz.

B002

|
    |

• Onbaşı
    18 Mesaj

Varsa öyle bir kod bende istiyorum, bendeki satırlar daha fazla
    |
    |
    NetteTek kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Merhaba bu ürün için bir kampanya olacak mı? 30$ seviyesine gelirse 2 adet almayı düşünüyorum.

https://gearbest.app.link/H5iKEjcIMI

Gearbest:Original Xiaomi Mi WiFi Router 3G

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

veya bunahttps://m.gearbest.com/digital-antenna/pp_452930.html

güzel bir kupon gelirmi acaba. Veya daha üstün özellikli bir hdmi dongle da olabilir fiyatı çok yüksek olmayacak şekilde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uzunca961 -- 11 Aralık 2017; 11:27:47 >
    |
    |

aramex değil mng bu hocam , şuradan takip edebilirsinizhttp://tms.alljoylogistics.com/default/index/track
    |
    |
    Fiyaka1903 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

hocam şuradan takip edebilirsinizhttp://tms.alljoylogistics.com/default/index/track
    |
    |
    dogubaba28 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Goods in Original Departure Warehouse, Ready for Customs Declaration yazıyor ingilizcem zayıf

[ Aktif olma tarih ve saatleri, ürün isimlerinin yanında yer almaktadır - Global indirimler olduğu için, stoklar hızla tükenmektedir ]

Xiaomi Headphones Relaxed Version [ 11 Aralık 2017 - 12.00 ] / İndirim Kodu: XIAOMIKH / 30$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

* Güncel Flaş İndirimli ve İndirim Kuponlu Ürünler(sıralama en üstten en altadır) *

Ne Alırsan 1$ Kampanyası(Promosyon)-(Mobil Siteyi Deneyiniz) / Geçerli İndirim Kodları Ürünlerin Üstünde Yazmaktadır / 1$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Somic G941 7.1 Oyuncu Kulaklığı / İndirim Kodu: G941HN / 28$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi Hızlı Araç Şarj Cihazı[Metal] / İndirim Kodu: GMXMCC1211 / 6$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Superlux HD668B Profesyonel Stüdyo Kulaklığı / İndirim Kodu: HD668BK / 23$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

KZ ZS6 Hybrid HiFi Kulaklık / İndirim Kodu: ZS6KL / 22$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Chuwi SurBook 2 in 1 Tablet PC[6GB RAM + 128GB ROM] / İndirim Kodu: SurBookGB / 420$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Cube iPlay 8 Tablet PC / İndirim Kodu: BFTAB11 / 60$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

599 Parça Lego Uçak Tamir İstasyonu / Flaş İndirimli / 40$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Lenovo Legion R720 Oyuncu Laptop[15.6 inç / 8GB RAM + 128G SSD + 1TB HDD / GTX1050 TI 4GB] / Flaş İndirimli / 950$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Elephone REXSO Explorer K 4K Aksiyon Kamerası / Flaş İndirimli / 90$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi 17L/15.6 inç Laptop ve Sırt Çantası / İndirim Kodu: xiaomibag05 / 20$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

LED Işıklı Musluk Başlığı / İndirim Kodu: RCF01 / 1$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

5M Mikro LED Işık / İndirim Kodu: GB11GIFT / 1$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

HawKeye Firefly 8S 4K Aksiyon Kamerası / İndirim Kodu: HW8S1211 / 96$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Quelima SQ12 Mini 1080P FHD Araç Kamerası / İndirim Kodu: QMSQ12MN / 9.6$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Quelima SQ12 Mini 1080P FHD Araç Kamerası Koruyucu Kap / İndirim Kodu: SQ12WP1211 / 3$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi Mi PRO Air Notebook [ 8GB DDR4 RAM + 256GB SSD / Intel i5 İşlemci ] / İndirim Kodu: GBTPC14 / 860$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi Air 13.3 Laptop - 8GB + 256GB / İndirim Kodu:BFridayGB18 / 750$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Junsun 7.0 inç Ekranlı ve Geri Görüş Kameralı Oto Teyp / Flaş İndirimli / 128$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi Mi Notebook PRO[16GB RAM + 256GB SSD / Intel Core i7-8550U İşlemci] / İndirim Kodu: MIPro16G / 1160$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

H96 MAX - H1 Android 7.1 TV Box[4GB RAM + 32GB ROM] / İndirim Kodu: GBH96H1 / 56$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

TZ P9 Air Mouse / Flaş İndirimli / 8$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi Akıllı Termos / İndirim Kodu: CMTR120502 / 32$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

QCY Q29 PRO Bluetooth Kulaklık / İndirim Kodu: CMTR120408 / 23$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Jumper EZpad 6 2 in 1 Tablet PC / İndirim Kodu: CMTR120812 / 140$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi ROIDMI Gümüş 360 Derece Araç Tutucu / İndirim Kodu: CMTR121001 / 5$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

H96 Max TV Box[4GB RAM + 32GB ROM] / İndirim Kodu: CMTR121005 / 100$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi dafang 1080P IP Kamera / İndirim Kodu: CMTR121004 / 19$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Xiaomi Mi5 Nilkin Kılıf / İndirim Kodu: Xmas100 / 4$ -> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

• Yarbay
    2745 Mesaj

peki, sigorta seçmesem bir problem olur mu hocam ?
    |
    |
    GearBest.com kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Intel 8700K @5.1 GHz || Gigabyte Z370 AORUS Gaming 7 || Gigabyte AORUS GTX 1080 Ti Xtreme Edition || G.Skill Trident Z RGB 2x8GB 3200mhz CL14 || Corsair H100i v2 Liquid CPU Cooler || ACER Predator 27" XB271HUA || Samsung 250GB 960 Evo NVMe M.2 SSD || SanDisk Ultra 3D 500GB SSD || Seagate BarraCuda 3TB HDD || Corsair Graphite 780t Full Tower Case || Logitech G710+ || Logitech G903 LightSpeed Wireless Gaming Mouse || Logitech PowerPlay Wireless Charging Gaming Mouse Pad || Creative Sound Blaster Z Sound Card || Logitech Z623 Speaker || Logitech G933 Artemis Spectrum 7.1 headset || TP-Link Archer VR600 v2 VDSL2 Modem || Seasonic Prime 750W Titanium PSU || Schneider APC BX1400U-GR 1400VA UPS
  • Yarbay
    10820 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ybektas55

quote:

Orijinalden alıntı: yunuss.10

Ya arkadaşlar bu yepo laptop ne zaman kargoya verilecek. Resmen dolandırıcılık işi gibi. Ürünün satış sayfasında ki kargoya veriliş zamanı sürekli değişiyor ileri tarih oluyor. Ben BF de aldım şimdiye çoktan gelmesi gerekiyordu.

Şu dolandırılmak cümlesini görünce kızıyorum ve cevap yazma gereği duyuyorum.
    Dünde yazdım 11.11' ben ve birkaç arkadaş daha var konuda Ezbook pro 3 aldık. Sipariş verirken ileri bir tarihte gönderileceği belliydi.
    Stokların yetişmemesinden dolayı gönderme tarihi dahada ötelendi ve nihayetinde ürünler siparişten 1 ay sonra geldi.
    Şimdi gümrük işlemlerinden sonra 1-2 gün içinde teslim edilecek inşallah.
    Aldığımız fiyata başka yerden alma ihtimalimiz yok denecek kadar az, üstüne gümrük masrafının yarısını Gearbest ödeyecek.

Bu durumda ben dolandırıldımmı? Aksine ben Gearbesti dolandırmış gibi hissediyorum kendimi

Herkese hayırlı günler, hayırlı alışverişler dilerim.

Kardeşim ben gearbestten 3 yıldır alışveriş yapıyorum. Bir malı satarken ne zaman teslim edeceğini taahhüt ediyorsan o tarihte teslim edeceksin. Ben alırken 10 gün sonraya kargoya veriliş tarihi yazıyordu. Ne zaman ürüne baksam kargoya veriliş tarihi değişiyor. Bu demek oluyor ki benden 10 gün sonra alan kişiler de aynı mağduriyeti yaşıyor. Elinde ürün yoksa satmayacaksın. Ben evet başka yerden bu paraya alamazdım ama bu ürün bana çok acil lazımsa ne olacak? DHL seçtim ki 7 günde gelsin diye! Anlaşılan o ki 70 günde gelecek.

Apple iPhone X 64 GB GOLD | SONY MDR-X650BT
    PENTAX K-5 &amp; K-10D Grand Prix
    Apple MacBook Pro
    Lancia Delta 1.6 otm

• Yüzbaşı
    801 Mesaj

hocam ürünler daha çinde diyor. Bu kargo ile aldığım ürünler bana genelde 15-20 gün içinde geldi. Kargoya verildiği günden sonra 15-20 gün sonra gelecek şekilde hesaplayın hocam.
    |
    |
    dogubaba28 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Biliyorsunuz daha önce h96max (56$ olanı) alıp yanlış kargolama seçeneğini seçtiğim için, gümrüğe takılır ve vergi öderim diye iptal etmiştim. Param sorunsuz iade olmuş.

Şimdi ben bu ürünü tekrar sipariş etmek istiyorum ve hiç bir şekilde, gümrük takılma sorunu yaşamak ve ek ücretler ödemek istemiyorum.

Sipariş verirken hangi seçenekleri seçmeliyim ? Ürünün gelme süresi benim için hiç önemli değil isterse 2 ay da gelebilir yeter ki uğraştırmasın beni.

Tek istediğim ali express de olduğu gibi kolinin üzerine düşük bir miktar yazılıp china post registered gibi güvenli ve sorunsuz gelmesi. Şimdiye kadar hep Ae. den aynı seçeneği seçerek 100$ a kadar sipariş verdim ve sıkıntısız elime ulaştı.

Sizden ricam bana yardımcı olmanız. İlk siparişim olacak ve tecrübe eksikliğim var.

Saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi demoprazol -- 11 Aralık 2017; 11:54:59 >
    |
    |
    GearBest.com kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Gearbestin stoksuz olduğu halde satması yada tam olarak ne zaman stoka gireceğini bilmemesi baya saçmalık. O konuda haklısınız. Sonuçta koskoca uluslararası ticaret sitesi. Mahalledeki esnaf değil ki abi yarın öbür gün gelir desin. Tedarikçiyle anlaşıp kesin söylemler yapması gerekiyor.

Ama müşteriye her zaman açık kapı bırakıyorlar. 70 gün beklemek istemiyorsanız 7 gün içerisinde iadenizi alıp başka yerden alabilirsiniz kimse zorla tutmuyor ki. Ama öyle uygun fiyatı başka yerde bulamayacağınızı bildiğiniz için bunu istemiyorsunuz. Unutmayın siz tek değilsiniz aynı siparişi geçen belki 5-6 bin kişi daha var. O yüzden saldırgan tavırda olmanız saçma. İstediğiniz an iptal geçebilirsiniz tercih hakkı sizde

|
    |
    yunuss.10 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Apple iPhone 7 & 7 Plus Kullanıcı Kulübü
    iPhone 7 Plus / 32GB Mat Siyah
  • Er
    10 Mesaj
    Arkadaşlar sizce hangisi daha iyi ? kalite açısından ?

mi brand 2 ?
    y2 plus ?
    Lenovo hw01 ?
    quote:

Orijinalden alıntı: Setirekli

Hocam çok sağol gerçekten 6-7 $ satılan ürünleri 0.99 $ aldım sayende.3 MT ugreen 2,1 kablo 0.99 dolar gerçekten harika.
    Tek sepette sipariş vermeme rağmen hemen 2 ye ayırdılar gümrük sıkıntısı olmasın diye.Bakalım birde kargo takipli yollarsa on numara.
    Bu arada onada al,bunada al derken toplamda 13 parça aldım

Kablo ihtiyacı olan arkadaşlar Buraya mutlaka bakın.
    https://www.joybuy.com/category/875061539-875061551-3.html

Hayirli olsun hocam, bende bir bakip cikayim demiştim 15 günde 40 dolarlik kablo, aparat, dönüştürücü vs. Aldim; 20 ayri paket şeklinde kargoladilar

İsinize yaramasina sevindim. Kablo icin favori sitem oldu.3 metre Ugreen Kabloyu kim 1 dolara verir ki

Merak etmeyin hocam, PostNL ile gönderiyorlar

Dediginiz gibi en güzeli pc üzerinden bakmak. Ugreen markasini aratmak icinde, Green yazip aratmak gerekli, arattiktan sonra Fiyat araligi da koyabilmeniz cok iyi.

Reklamlar
Sohbet
Canlı Tv izle
Media Sözlük
kolayoto.com
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.