Şimdi Ara

Road Redemption Sonunda Çıkıyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •   
        Kickstarter projesi ile hayat bulan Road Redemption, eskilerin oyunu olan Road Rash'in ruhani devam oyunu olarak yola çıkmıştı ve yolun sonuna geliyor. Bir süredir erken erişimde olan yapım artık tamamlanıyor.

4 Ekim tarihinde Erken Erişim'ini tamamlarak tam sürüme geçecek olan Road Redemption, tek kişilik senaryo modunda, aynı modu 4 kişiyle oynayabileceğiniz Multiplayer modunda ve Split screen Multiplayer'da pek çok RPG tarzı yetenek ağacı ile çeştili brütal silahları kullanmanıza izin verecek.

Oyun erken erişimde 100.000'den fazla kopya satmış o yüzden Multiplayer için oyuncu aramanıza gerek kalmayacak. 

• Red Dead Redemption sonunda çıkıyor diye okudum büyük tuvaletim geldi heyecandan.
  • Road Rush’ı Atari de oynadığım zamanları unutmadım çok zevkli bir oyundu hey gidi yıllar...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Project Scorpio

Road Rush’ı Atari de oynadığım zamanları unutmadım çok zevkli bir oyundu hey gidi yıllar...

Oynan artık konsolunda 6k da 98fps
  • Red Dead Redemption 2 Yeni Trailer 28 Eylül'de Yayınlanacak!!
  • Bir an için Red Dead Redemption sonunda çıkıyor diye okudum heyecandan kan basıncım yükseldi sonra gerçeği fark edince kan pırtılaşması oluştu.
  • Gene birileri tıp kazana abo bi dk.. Erken erişim oyunu tam sürüm mü olmuş? Şaka mı yapıyon gurban olduğum?
  • Keşke ekim yerine oyun kuraklığı olduğu zamanlarda çıksaymış. Merak ettim ama gelen oyunları düşününce buna öncelik vereceğimi sanmıyorum.
  • Oyunu uzun süre önce almıştım. Dün tekrar bir bakayım dedim (Review Copy update'i geldi diye). Çok eğlenceli olmuş. Hız hissiyatı olsun, kapışma mekanikleri olsun müthiş. Rogue-like dinamikleri hakim yani tek hakkınız var. Tecrübe kazandıkça karakterinizi geliştiriyorsunuz. Kafa dağıtmak için birebir.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Red Dead Redemption sandım heyecan yaptırdınız yav 😄

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Erken erişimde çok az deneyebilmiştim ve beğenmemiştim. Hele hele road rash veliahtti bir oyun zaten olamaz nerde o müzikler o çizimler bir defa o heyecanda yok yollar alabildiğine geniş ve macera havası eksik. Ben o road rash'daki ana menüyü o ara videoları filan görmek isterdim ama göremedim normal bir şiddet içerikli motor oyunu ama road rash çeyreği dahi değil.

Küçük bir örnek:https://www.youtube.com/watch?v=P_OXvsSNWCo Bu sahneler benim en çok zevk aldığım şeylerdi yenilsem de :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Erken erişimde çok az deneyebilmiştim ve beğenmemiştim. Hele hele road rash veliahtti bir oyun zaten olamaz nerde o müzikler o çizimler bir defa o heyecanda yok yollar alabildiğine geniş ve macera havası eksik. Ben o road rash'daki ana menüyü o ara videoları filan görmek isterdim ama göremedim normal bir şiddet içerikli motor oyunu ama road rash çeyreği dahi değil.

Küçük bir örnek: <a data-test="test" rel="nofollow" style="word-wrap: break-word; text-decoration: underline;" target="_blank" onclick="return dhExternalLinkRedirect(this)" href="/ExternalLinkRedirect?module=pgdcode&messageId=129051048&url=https://www.youtube.com/watch?v=P_OXvsSNWCo" data-href="https://www.youtube.com/watch?v=P_OXvsSNWCo">https://www.youtube.com/watch?v=P_OXvsSNWCo</a> Bu sahneler benim en çok zevk aldığım şeylerdi yenilsem de :)

Buna da şükür diyelim hocam :)

Road Rash'in tadını yakalamak çok zor. Ancak bu türün diyeyim yine karşımıza çıkması çok hoş.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >

• Red Dead Redemption diye okudum dedim noluyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.