Şimdi Ara

Roaccutane - Zoretanin Hakkında Herşey! (240. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
13 Misafir (5 Mobil) - 8 Masaüstü5 Mobil
5 sn
10.288
Cevap
103
Favori
2.355.388
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 238239240241242
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ThieF

hocam bir sorum olucak size. geçen gün arkadaslarla takıldık biraz. sabah aldım ilacı cıktım evden. günde 60 mg kullanıyorum. öğleyin ve akşamı yutmadım o gün. 50cl kadar bira aldım. bira ile ilaç birlikte yormasın karaciğeri diye o günkü kalan 40 mg almadım. bir sorun olr mu?

usta naptın sen, 50cl birada alkolmü varmış (:, ben sınır koydum kendime haftada bir gün cumartesi 75cl. malüm üniversite bitiyor nerde bulcaz bu ortamı bir şekilde uyuyoruz arkadaşlara. ha önermem tabi ama 1-2 bira faydalı bile olabilir (fıstıga fındıga çereze abanıp kolestrol yapmazsan) çok korkma derim. tabi yorum yapmak bana düşmez orası ayrı.
  • bu gün ilk ay bitti.. 67 kiloyum günde 40mg kullandım.

Gözlerde yanma kuruluk, dudakta kuruluk. diğer etkiler çok ciddi düzeyde değil. yüzümde şimdiden gayet iyi durumda.

spor konusunda şunu diyim, 1. ayın son günü bir halısaha maçı yaptım bildiğin sol kanat açık oynarım gider gelirim tüm maç koşarım. bu sefer sanki bir erken kesilme oldu gibi.

--------
    kir-pi hocam ;

buda test sonuçlarım, kullanmadıgım zamanki ilk test sonucuda sag tarafta, doktor yine 40 devam edecekti 50 yapıversek dedim, olur sen bilirsin dedi testin iyi dedi. ama malum devlet hastanesi, içerde 2dk bile durmadım belki sizin gözünüze anormal bir değer takılır. cevabınızı bekliyorum. birde göz için" tears naturale free " adlı ilacı aldım denedim hoşuma gitti kurulugu gideriyor. burdan önereyim arkadaslara.

Roaccutane - Zoretanin Hakkında Herşey! tıklayın resme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dOmi -- 25 Ocak 2011; 16:24:04 >
  • hocam , 4. ayın içindeyim yüzüm pürüzsüz oldu ama hala sivilce cıkıo anlamıorum.. bi de yüzümde çok kırmızı leke var geçmio hiç iyiye gitmio gibi.
  • 4. ayın içindeyim sivilce çıkmam oldu ancak elmacık kemıklerı ustundekı kırmızılıkların geçmesini bekliyorum.

Bu ilacın testesteron yani erkekliğe bir etkisi var mı arkadaşlar ?
  • hocam 3.şubatta 4.ayım dolacak.ancak merak ediyorum.şuan yüzümde hiç sivilce yok ama kırmızılıklar var.Ben bu ilacı(zoretanin) bıraksam ne olur ? yani tekrarlama riski çok yüksek midir ?
  • Hocam Son ayımın ilacını aldım il 2 ay 30 sonraki 4 ay 40 so nayda ilacımın erken bitmesini istiyorum 69-70 kilo arasındayım tatilde evdeyim...İlacımı 60 mg alsam günde sorun teşkil eder mi ? Erken bitmesini istiyorum...

NOT: 3 Tanede azitro hapı kullanıcam...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sacred36 -- 26 Ocak 2011; 16:01:43 >
  • augmentin antibiyotiği kullanmam gerekiyor.aynı zamanda zoretanin kullanıyorum.ikisini aynı anda kullanmak tehlike teşkil eder mi hocam ? zoretanin tedavisine ara vermem gerekir mi?
  • Mrb Hocam ben 35.günümdeyimde kan testinde kan yağ oranımı öyle birşeyim yüksek cıkmış bana çerez çkolata alkol fast food kızartma hamur işi yasakladı ben ne yiyeceğim allah için :) ekmek de hamur işine giriyormu bide hocam :) 1.78 73 kiloyum günde 60 mg kullanıyorum doktorum 6 ay dedi kaç ay kullanmam lazım sizce Çok Sağolun Hocam ..
  • sanırım şu anda tedaviyi yarılayan herkesin tek istediği kızarıkları geçmesi. hocam bunun için en garanti çözümler nelerdir ? diacneal gerçekten işe yarıyor mu? yoksa ilk peeling mi yaptırmak lazım? bunun hakkında bilgilendirin bizi kir-pi hocam
  • Hocam banada doktor acnegen ilacını yazdı 2 gündür 10 mg sabah 20 mg akşam olmak üzere 30 mg kullanıyorum.Bunun roaccutaneden falan bi farkı yok heralde bildiğim kadarıyla?
  • quote:

Orijinalden alıntı: uzunsaclıkeladam

augmentin antibiyotiği kullanmam gerekiyor.aynı zamanda zoretanin kullanıyorum.ikisini aynı anda kullanmak tehlike teşkil eder mi hocam ? zoretanin tedavisine ara vermem gerekir mi?

kir-pi hocam mrb, arkadaşla aynı şekilde olmak üzere benim de soğuk algınlığım var 2 gündür bu sabah doktora gittim ve augmentin verdi.doktora da söyledim roaccutane kullanıyorum hocam ona göre bilginiz olsun anlamında bikaç gün ara ver istersen dedi. yaşım 25, 65 kiloyum ve sadece 20mg alıyorum günde.bunların yanında alerji problemim de olduğu için 2 tane de alerji hapı kullanıyorum.sabah lordes akşamları crebros.ım-g değerim 884 çıktı :)
    bu dozlarda roaccutane'a ara veriyim mi yoksa herhangi bir etkileşim olmaz mı?
    bir de ben vücut geliştirme üzerine spor yapıyorum doktoruma söylediğimde yap hiçbişey olmaz bu hapı sporcular atletler de kullanıyo dedi. bu konudaki görüşleriniz nelerdir?
    tşk ederim.saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak_okan

quote:

augmentin antibiyotiği kullanmam gerekiyor.aynı zamanda zoretanin kullanıyorum.ikisini aynı anda kullanmak tehlike teşkil eder mi hocam ? zoretanin tedavisine ara vermem gerekir mi?

kir-pi hocam mrb, arkadaşla aynı şekilde olmak üzere benim de soğuk algınlığım var 2 gündür bu sabah doktora gittim ve augmentin verdi.doktora da söyledim roaccutane kullanıyorum hocam ona göre bilginiz olsun anlamında bikaç gün ara ver istersen dedi. yaşım 25, 65 kiloyum ve sadece 20mg alıyorum günde.bunların yanında alerji problemim de olduğu için 2 tane de alerji hapı kullanıyorum.sabah lordes akşamları crebros.ım-g değerim 884 çıktı :)
    bu dozlarda roaccutane'a ara veriyim mi yoksa herhangi bir etkileşim olmaz mı?
    bir de ben vücut geliştirme üzerine spor yapıyorum doktoruma söylediğimde yap hiçbişey olmaz bu hapı sporcular atletler de kullanıyo dedi. bu konudaki görüşleriniz nelerdir?
    tşk ederim.saygılar

Arkadaşım ben çarşambadan beri kullanıyorum augmentin.Doktorumu aradığımda herhangi bir sorun çıkmayacağını söyledi.yalnız augmentinin saatini geçirmemeye bak.sonuçta bu antibiyotik.12 saatte bir içilmesi gerekiyor.ben öyle içiyorum.
  • quote:

hocam bir sorum olucak size. geçen gün arkadaslarla takıldık biraz. sabah aldım ilacı cıktım evden. günde 60 mg kullanıyorum. öğleyin ve akşamı yutmadım o gün. 50cl kadar bira aldım. bira ile ilaç birlikte yormasın karaciğeri diye o günkü kalan 40 mg almadım. bir sorun olr mu?

herhangi bir sorun olmaz cevap geç kalmış olmasına rağmen başkasının işine yarayabilir en azından ayrıca levofloksadin ile birlikte alınmasında da bir saknca yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: dOmi

bu gün ilk ay bitti.. 67 kiloyum günde 40mg kullandım.

Gözlerde yanma kuruluk, dudakta kuruluk. diğer etkiler çok ciddi düzeyde değil. yüzümde şimdiden gayet iyi durumda.

spor konusunda şunu diyim, 1. ayın son günü bir halısaha maçı yaptım bildiğin sol kanat açık oynarım gider gelirim tüm maç koşarım. bu sefer sanki bir erken kesilme oldu gibi.

--------
    kir-pi hocam ;

buda test sonuçlarım, kullanmadıgım zamanki ilk test sonucuda sag tarafta, doktor yine 40 devam edecekti 50 yapıversek dedim, olur sen bilirsin dedi testin iyi dedi. ama malum devlet hastanesi, içerde 2dk bile durmadım belki sizin gözünüze anormal bir değer takılır. cevabınızı bekliyorum. birde göz için" tears naturale free " adlı ilacı aldım denedim hoşuma gitti kurulugu gideriyor. burdan önereyim arkadaslara.

Gerçekten de bir sorun yok rahatlıkla 50 mg kullanabilirisn
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeRHaTT__

hocam , 4. ayın içindeyim yüzüm pürüzsüz oldu ama hala sivilce cıkıo anlamıorum.. bi de yüzümde çok kırmızı leke var geçmio hiç iyiye gitmio gibi.

bence ilk haline göre oldukça iyidir, insanlar hep daha iyi ister şimgi aknelerin geçtiği için kızarıklıkları takıyorsun bir süre sonra onlar geçince arada sırada çıkan tek tük akneleri takacaksın, yada varsa izleri yok etmek için uğraşacaksın , ama kızarıklıa için en uygunu beklemek başka çaren yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: HoXLeY

Bu ilacın testesteron yani erkekliğe bir etkisi var mı arkadaşlar ?

hayır yok hormon ilacı değilki etkisi olsun
  • quote:

hocam 3.şubatta 4.ayım dolacak.ancak merak ediyorum.şuan yüzümde hiç sivilce yok ama kırmızılıklar var.Ben bu ilacı(zoretanin) bıraksam ne olur ? yani tekrarlama riski çok yüksek midir ?

tekrarlama riski artar ama mutlaka tekrarlar diyede bişey yok ancak benim önerim 120 mg total dozu tamamlaman
  • quote:

Orijinalden alıntı: sacred36

Hocam Son ayımın ilacını aldım il 2 ay 30 sonraki 4 ay 40 so nayda ilacımın erken bitmesini istiyorum 69-70 kilo arasındayım tatilde evdeyim...İlacımı 60 mg alsam günde sorun teşkil eder mi ? Erken bitmesini istiyorum...

NOT: 3 Tanede azitro hapı kullanıcam...

70 kilo olan biri için 60 mg doz normal bir dozdur sorun oluşturmaz
  • quote:

aralarında ilaç etkileşimi yok normalde bişey olması beklenmez ama çok endişe ediyorsan zoretanine ara verilebilir
  • quote:

sanırım şu anda tedaviyi yarılayan herkesin tek istediği kızarıkları geçmesi. hocam bunun için en garanti çözümler nelerdir ? diacneal gerçekten işe yarıyor mu? yoksa ilk peeling mi yaptırmak lazım? bunun hakkında bilgilendirin bizi kir-pi hocam

kullanıp beğenen hastalarım var denemekten bir zarar gelmez bence sadece kızarıklıklar için peelinge gerek yoktur
  • 
Sayfa: önceki 238239240241242
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.