Şimdi Ara

roaccutane kullanan arkadaşlar çok acil yardım (saç dökülmesi) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
56
Cevap
1
Favori
84.239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Charlie Chaplin

tedavimi bitirdim ben.

bende de dökülmeler vardı, ama çok değildi önceden de dökülürdü. eğer çok dökülüyorsa doktorunuza danışın hemen, önemli konu çünkü.

Senin ilacın adı neydi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Felina.

quote:

tedavimi bitirdim ben.

bende de dökülmeler vardı, ama çok değildi önceden de dökülürdü. eğer çok dökülüyorsa doktorunuza danışın hemen, önemli konu çünkü.

Senin ilacın adı neydi?

İlk ay Zoretanin kullandım. Ama diğer 5 ay ücretsiz olmasından dolayı Acnegen aldım.

Hiçbir fark yok aralarında arkadaşlar, doktorum da onayladı bunu -ki etkisini de gördüm zaten.

Roaccutane, Zoretanin'e falan para vermek zorunda kalıyorsunuz bir daha, Acnegen alın.
  • quote:

quote:

quote:

tedavimi bitirdim ben.

Senin ilacın adı neydi?

İlk ay Zoretanin kullandım. Ama diğer 5 ay ücretsiz olmasından dolayı Acnegen aldım.

Hiçbir fark yok aralarında arkadaşlar, doktorum da onayladı bunu -ki etkisini de gördüm zaten.

Roaccutane, Zoretanin'e falan para vermek zorunda kalıyorsunuz bir daha, Acnegen alın.

Bende de ergenlikten kalma var da lazım olur belki diye sordum. Ama cildiyeye gitmek en mantıklısı gibi

Sağol

• quote:

quote:

quote:

quote:

tedavimi bitirdim ben.

Senin ilacın adı neydi?

Bende de ergenlikten kalma var da lazım olur belki diye sordum. Ama cildiyeye gitmek en mantıklısı gibi

Sağol

Alıntıları Göster
    sanırım etkileri kişiden kişiye farklılık gösteriyor. şifalar olsun ne diyeyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mew The Legend

sanırım etkileri kişiden kişiye farklılık gösteriyor. şifalar olsun ne diyeyim.

Alıntıları Göster
    3 yıl kullandım oyle bı etkısını gormedım ben bu zamana kadar .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guiding8

3 yıl kullandım oyle bı etkısını gormedım ben bu zamana kadar .

Alıntıları Göster
    sorun devam ediyor...
  • quote:

sorun devam ediyor...

Alıntıları Göster
    Bende de ileri derece sivilce problemi vardı bende ilacı kullandım Allah a şükür geçti izleri hala var ama. Ancak bende dudak kuruması ve cildimin birşey dokunsa yırtılacak kadar hassas olması dışında bir problemle karşılaşmadım. Bence daha uzman bir yardım alın derim. İlacı veren doktora değilde sorununuz ile ilgilenen doktora danışın derim. Zaten çok ağır bir ilaç. Günlük kaç mg kullanıyorsun ve kaçıncı aydasın tam bakmadım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Khonsu

Bende de ileri derece sivilce problemi vardı bende ilacı kullandım Allah a şükür geçti izleri hala var ama. Ancak bende dudak kuruması ve cildimin birşey dokunsa yırtılacak kadar hassas olması dışında bir problemle karşılaşmadım. Bence daha uzman bir yardım alın derim. İlacı veren doktora değilde sorununuz ile ilgilenen doktora danışın derim. Zaten çok ağır bir ilaç. Günlük kaç mg kullanıyorsun ve kaçıncı aydasın tam bakmadım?

Alıntıları Göster
    7 ay kullandım.

Saçların kullandıktan sonra ki ilk 1 yıl dökülür.Saçlarının ön tarafları seyrekleşir ama fazla değil çünkü vucudundaki tüm yağı alıyor o ilac.Basitçe düşün vucudun kuruyor saç tabi dökülür.

Arkadaşlar ilacı çok büyük bir sivilce sorununuz yoksa kesinlikle tavsiye etmiyorum.

İlaç bittikten sonraki yan etkileri

-Yorgunluk ve uyku hissi
    -Avuc içi derinin soyulması(Çünkü vucut çok kuru)
    -Yaraların geç iyileşmesi
    -Saç dökülmesi
    -Psikolojik olarak ciddi sinir.

Sakın kullanmayın.

• Bulaşmayın şu kimyasallara. Vücut dengesini tamamen bozuyor. Şimdi sizde iş işten gecmis. Sivilce cikma donemlerinde gunde minimum 5 kere yuzunuzu yikasaniz, her banyoda zeytinyagli sabunla yikasaniz. Cikan sivilceleri sıkmadan bal surseniz gayeg guzel bir cildiniz olur. Bunu hep soyledim fakat dinleyen olmadi forumda. Size kalmis.
  • Aknegen kullandım 5. ayda bıraktım dökülme yüzünden .Kahretsin kullandığım gune
  • quote:

Orijinalden alıntı: LastChange

Aknegen kullandım 5. ayda bıraktım dökülme yüzünden .Kahretsin kullandığım gune
    kullandım,pişmanım.
    2012 yılında 6 aylık tedavi uyguladı doktor.genel sıkıntılarını ben de çektim.dudak çatlaması,burun kanaması vs
    ama saçlarımın dökülmesi ve psikolojimin yerle bir olmasını kaldıramadım.tedavi bitince de +20 kilo aldım hala eski halime gelemedim
    sürekli yorgun hissediyorum,buna ne yapmam gerekir bilmiyorum.gözlerim bozuldu gözlük kullanmaya başladım vs.
    kesinlikle kullanmayın.suratım patates tarlası olsa keşke de saçlarım eskisi gibi olsa.
  • Sac dokuyor mu ya bende bu hafta kullanmayi dusunuyordum 3-5 sene sonra kellikle mucadele edeceksem baslamayayim
  • quote:

Orijinalden alıntı: roseria

Sac dokuyor mu ya bende bu hafta kullanmayi dusunuyordum 3-5 sene sonra kellikle mucadele edeceksem baslamayayim
    başka saçı dökülen birileri ? benim tedavi biteli 4 ay olacak.
  • quote:

bendede döküldü. hem de çok. tedavi süreci çok zordu 7 ay kullandım belim agrırdı oturamazdım gözlerimde de arada bozukluk oluyor cildim aşırı hassaslaştı ilactan sonra burun kenarlarımda hala az da olsa dökülmeler devam ediyor. mecbur kalmadıkça KULLANMAYIN !
  • quote:

Orijinalden alıntı: StereoLove

quote:

bendede döküldü. hem de çok. tedavi süreci çok zordu 7 ay kullandım belim agrırdı oturamazdım gözlerimde de arada bozukluk oluyor cildim aşırı hassaslaştı ilactan sonra burun kenarlarımda hala az da olsa dökülmeler devam ediyor. mecbur kalmadıkça KULLANMAYIN !

dökülme durdu mu şuan ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: StereoLove

quote:

dökülme durdu mu şuan ?

eskiye göre daha az ama yine de dökülüyor. bazen cok bazen az belkide genetikten dolayı hocam .. ama kesinlikle ilac kullandıgım zaman fazla dökülüyordu.. tedavini yarım bırakma sakın.

• 7 ay roaccatune kullandım. Saçım hiç dökülmedi. Dudağım aman aman çatlamadı. Burnum en fazla 4-5kere kanadı. Başka bir yan etki de göremedim. Her insan farklı etki görür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kediyeyolgösterenadam

Bulaşmayın şu kimyasallara. Vücut dengesini tamamen bozuyor. Şimdi sizde iş işten gecmis. Sivilce cikma donemlerinde gunde minimum 5 kere yuzunuzu yikasaniz, her banyoda zeytinyagli sabunla yikasaniz. Cikan sivilceleri sıkmadan bal surseniz gayeg guzel bir cildiniz olur. Bunu hep soyledim fakat dinleyen olmadi forumda. Size kalmis.

Bilip bilmeden şuraya yorum yazmayın yazdıklarının sivilceyle uzaktan yakından hiç bir alakası yok bu mesajı gören adam dediklerini yapıp yüzünü iyice mayın tarlasına çevirecek

BU SİVİLCELERLE 3 YIL UĞRAŞTIM DOKTORA GİDİN VE ROACCUTANE KULLANIN! 6 AY İÇİNDE YÜZÜMDEKİ TÜM SİVİLCELER YOK OLDU TEK YAN ETKİ OLARAK DUDAK KURUMASI YAŞADIM

• quote:

Orijinalden alıntı: leventlert

quote:

Bulaşmayın şu kimyasallara. Vücut dengesini tamamen bozuyor. Şimdi sizde iş işten gecmis. Sivilce cikma donemlerinde gunde minimum 5 kere yuzunuzu yikasaniz, her banyoda zeytinyagli sabunla yikasaniz. Cikan sivilceleri sıkmadan bal surseniz gayeg guzel bir cildiniz olur. Bunu hep soyledim fakat dinleyen olmadi forumda. Size kalmis.

Bilip bilmeden şuraya yorum yazmayın yazdıklarının sivilceyle uzaktan yakından hiç bir alakası yok bu mesajı gören adam dediklerini yapıp yüzünü iyice mayın tarlasına çevirecek

BU SİVİLCELERLE 3 YIL UĞRAŞTIM DOKTORA GİDİN VE ROACCUTANE KULLANIN! 6 AY İÇİNDE YÜZÜMDEKİ TÜM SİVİLCELER YOK OLDU TEK YAN ETKİ OLARAK DUDAK KURUMASI YAŞADIM

Kel olmus adamlar kardss

• quote:

Orijinalden alıntı: roseria

quote:

Orijinalden alıntı: leventlert

quote:

Kel olmus adamlar kardss

Alıntıları Göster
    7.aydayım neredeyse sonuna geldim.
    Yorgunluk halsizlik
    Sürekli dudak kuruması
    dışında başka yan etkisini görmedim diyemiyecem.Gördüm ama yan etkiler kısa süreli sürdü.Beni pek engellemedi.
    Sivilcelerim tamamen geçti diyemem.%90 geçti diyebilirim.İzlerin hepsi duruyor.Onları ne yapacam bilmiyorum

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.