Şimdi Ara

Rivenle dereceli kasmak (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
1.337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni üye oldum bu konu için değil bana göre 50 maç maini yasuo olan biri olarak söylüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gerçekten zor bir şampiyon tradelerini öğrenmen 100 maçı geçer sen 50 maçdan bahsederken gold silver liglerinden kastettiysen sorun yok

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmetunal

Rivenle 50 mac atarak lanei kazanirsiniz 100 200 macla iyi mekaniklere sahip olursunuz riven guclu gayet ama nerf gerektirmiyor earlysi gucsuz 6ya kadar ezmeniz lazim

riven in early si gucsuz mu ? Trolluyor musun ciddimisin ?
    Hatta hatta dur sana gore o zaman riven late game herosu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tides Of Blood

quote:

Rivenle 50 mac atarak lanei kazanirsiniz 100 200 macla iyi mekaniklere sahip olursunuz riven guclu gayet ama nerf gerektirmiyor earlysi gucsuz 6ya kadar ezmeniz lazim

Kardesim early can yenilemesi 1 olan hero 2 vur pot harcar kristal mataraylami girecek adam qsunun oyun baslarinda tanky herolara karsi hasari az gozunuzde cok buyutuyorsunuz

• JeveLry kullanıcısına yanıt
    Yeni patch de animasyon iptali otomatik yapmiyormu ?

• Beyler riven q sundan sonra auto atack sıfırlanıyormuş . Yani q-auto-q-auto-q-auto mu yapıcaz ben öyle denedim ama çok ağır kalıyorum. Bunu nasıl çözücem ?
  • her kapıyı açıcam sayende

• 49 maç olmaz mı? herkesin kapasitesi aynı sanırım. senin 50 maçta öğreneceğini 5 maçta da öğrenen çıkar, 500 maçta da.
    yararlı konu deyip kaçayım uzar da uzar....
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Tides Of Blood

quote:

Kardesim early can yenilemesi 1 olan hero 2 vur pot harcar kristal mataraylami girecek adam qsunun oyun baslarinda tanky herolara karsi hasari az gozunuzde cok buyutuyorsunuz

sen lvl 1 de q pasif ve ignite combosunu yememissim hic galiba.

• Rivena zor diyen var :D
    Su oyunda zor olan hero mu var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JeveLry

rivenle geçen sezon altın 5 den plat 4 e kadar çıkmıştım sadece riven oynıyarak supa bile riven alıyordum

50 maç atabilirsin ama animasyon iptali çok önemli e skilini iyi kullanmalısın q yu adamın üzerinde hızlı atmalısın

oyun sonlarına doğru ulti+flash+w atarsan malph ultisi yemiş gibi oluyor karşısı zaten o sırada takımındada iş varsa oyun bitirirsiniz

su anımasyon ıptalı nasıl yapılıyor bı acıklarmısın

• quote:

Orijinalden alıntı: Oito

Yeni üye oldum bu konu için değil bana göre 50 maç maini yasuo olan biri olarak söylüyorum.

Foruma hoşgeldin

•  Rivenle dereceli kasmak

Bu benim bu sezon olan riven oyunlarım geçen sezonu plat 4 bitirmiştim bu sezon yine plat 4 başladım şuan diamond 5 im maçlarımın %80 ini rivenla oynadım ve diamond çıktım. Buraya kadar rahat taşınıyordu bakalım bundan sonrası nasıl olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Evil Panda -- 2 Şubat 2015; 13:50:21 >

• Roman Godfrey kullanıcısına yanıt
    e tuşuna bastığında aynı hızla r basarsan ultiyi bekleyip basmıyor kayarken basıyor zamandan kazanıyorsun

e tuşuna bastığında aynı anda q basarsan yine aynı şekilde e atarken q vuruyor

e tuşuna bastığında aynı anda w basarsan w stunu attıktan sonraki animasyon kayboluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ss4Gogeta

quote:

Orijinalden alıntı: batublood

50 maçta riven öğrenmek . güzelmiş

500 maç mı atsın?

Qnq eşit ağırlığa uyum sağlayabildin mi?

• sagol kardesim silver oldum

• Riven olunmaz riven doğulur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chalinder

quote:

Orijinalden alıntı: Ss4Gogeta

quote:

Orijinalden alıntı: batublood

50 maçta riven öğrenmek . güzelmiş

500 maç mı atsın?

Qnq eşit ağırlığa uyum sağlayabildin mi?

Evet

• Ya zorla sövdürüyosunuz sonra yaz youtubeye jksad riven guide diye bi high eloda yapmayı dene. O hareketleri . Hareketleri geçtim 50 maçlık tecrübeyle lanede motor olursun.

• quote:

Orijinalden alıntı: JeveLry

e tuşuna bastığında aynı hızla r basarsan ultiyi bekleyip basmıyor kayarken basıyor zamandan kazanıyorsun

e tuşuna bastığında aynı anda q basarsan yine aynı şekilde e atarken q vuruyor

e tuşuna bastığında aynı anda w basarsan w stunu attıktan sonraki animasyon kayboluyor

peki q combosunda napıcaz gerıye falan tıklıyormusuz onuda acıklarsan sevınırım

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.