Şimdi Ara

Risen Lorenzo benimle konuşmuyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar oyunun 3.saatindeyim. Bataklıkta takılıyorum fakat lorenzoyla bir türlü konusamıyorum. Bug tarzı bir şey olabilir mi acaba? Arenada dövüşmem gereken bir lorenzo kaldı konuşamadığım için dövüşemiyorum. Yardım edin olmazsa oyuna yeniden baslamak zorunda kalacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ceyhunceyhan -- 31 Mayıs 2018; 20:43:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam daha nasıl büyü yapılacağını bile bilmiyorum. Dediğiniz gibi görevlerde biraz ilerleyip deneyeceğim. Olmazsa tekrar çare arayacağım. Şaka büyüsü ne işe yarar?

• Hocam dediğiniz simgeyi hatırladım şimdi. Daha çok başlarda olduğum için kullanmayi bilmiyordum. Daha batakliga ilk geldiğimde yanlışlıkla lorenzo nun kulübesine girip yatmıştım oda beni kılıçla dövmüştü. Ama lorenzonun üstüne tikladiğim zaman git başımdan falanda demiyor hiç bir tepki vermiyor. Ben arena dövüşü görevini yapıyorum şu an ve ona dövüş teklif edemiyorum. Ayrıca lorenzo ile yapılan birde altın çalma görevi varmış haliyle onuda yapamıyorum. Zaten konuyu açtığımdan beri bilgisayara bakamadım inşallah bir hal çaresini buluruz. Sizde yardım ettiğiniz için çok sağolun

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.