Şimdi Ara

Risen 3: Titan Lords (2014) [PC ANA KONU] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
4
Favori
6.721
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk oyunun yanına gram yaklaşamayacağını düşünerek birazdan oyuna giriş yapacağım bakalım nasılmış.
  • Yarın başlayacagım, bakalım nasılmış....
  • Oyun Xbox Controller desteklemiyor. Rezalet.
  • Biz bir Gothic 2'ye yaklaşır mı heyecanı yaşarken, tırt çıktı ki beklenen buydu.
  • Yarım saat oynadım baştan aşağı çöp oyun. Grafikler çağ dışı, kontroller rezalet herşey sıradan. 2. oyunu büyük zevkle bitirmiştim yanına bile yaklaşamamış. Yazık.
  • Sakın bulaşmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NeCRiS

Oyun Xbox Controller desteklemiyor. Rezalet.

detekliyor ben oynuyorum :) daha doğrusu yarım saat dayanabildim sildim :D
  • Ben de calışmadı gamepad. Diğer bütün oyunlarda sorunsuz çalışıyor. Neyse sıkıntı değil sildim zaten.
  • Abarttığınız kadar kötü değil aslında. Risen 2 nin biraz daha gelişmiş ve değişik dövüş sistemine sahip hali. (Gothic serileri ile benzerliği 3. ve 4. oyunlardan ibaret ne yazık ki...)
    Başlangıcı biraz kötü sadece, ilk tutorial adası bayık geçiyor ama o kısmı geride bırakıp şehre ulaşınca kendini gösteriyor oyun. Haritayı keşif hissiyatı olarak 2. oyundan daha iyi en azından.
    Yakın dövüş silahlar ile biraz bayık ve çok basit özellikle yuvarlanmayı çok kullanarak herşeyi yenmek mümkün. tüfekler gene gereksiz güçlü, ıskalama olayı daha çok oluyor sadece ama onunda önüne geçmek basit. Yeni hareketler öğrenince biraz daha zevkli hale geliyor dövüşler. Risen 1 de ki dövüş sistemi çok iyiydi, onu geliştirmek yerine böyle saçma yönlere gitmeleri üzücü.
    Asıl güzel yeri büyüler olmuş, artık yakın dövüşte de kullanılabiliyorlar ve çeşitlilik güzel. Risen 1 de gayet azdı ve 2. yok denecek seviyedeydi. Bu sefer üzerine düşmüşler baya. Ama mana olmaması ve sadece cooldownları idare etmemiz gene kolaylaştırıyor işi...
    İşin ilginç tarafı oyun çıkmadan önce daha gotik bir atmosfere sahip olacak diyorlardı ama ilk saatler (5-6 saat) Karayip Korsanları havasında geçti ve baya da buradan devam edecek gibi bir süre... Şu an ki ana düşman bile hayalet korsanlar.

3 tane taraf var seçebileceğimiz, baya da farklılar birbirlerinden. Seçimden sonra görevler ne kadar değişiyor merak ediyorum. İlk köye ulaşınca gelen görevler güzel ve ortalamanın üstünde. Seslendirmeler idare eder, ana karakterimizin sesini beğenmedim. Çok zorlamışlar, seslendiren son seviye gırtlak kanseri olmuştur iş bitince.
    Bazı karakterlerin tipi çok saçma şekillerde değişmiş, özellikle 2 oyundur yanımızda dolanan Patty sırf ergen gençleri çekmek için bıçak altına yatmış...

Risen 2 yi beğendiyseniz bunu da beğenirsiniz, ondan eksiği yok fazlası var. Ama Gothic 1-2/ Risen 1 bekleyenler, arayanlar hayal kırıklığına uğrarlar. Çok büyük bir beklentiniz olmasın genede, kötü bir oyun değil ama iyi bir oyun olduğu da söylenemez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siberarmi -- 14 Ağustos 2014; 10:33:40 >

• Oyunu bekleyenler eminim fazladir. Ama yorum sayisi cok az. Ben korsan temasini sevmemistim risen 2'de. r3'te de ayni tema devam ediyorsa kotu olmus. Bir yerde sanki korsan temasindan uzaklasilacak gibi bir sey okudugumu hatirliyorum.
  • Adaların bir kısmı önceki oyunla aynı, bu yüzden korsan temasıyla içli dışlı oluyoruz istemesek bile. Taraf olarak onları seçmeme şansımız var en azından.
    Büyücülerin ve iblis avcılarının adaları korsan temasından uzak en azından.
  • assain creed black frag oynayıpta mario oynamaya benziyor
  • quote:

Yarım saat oynadım baştan aşağı çöp oyun. Grafikler çağ dışı, kontroller rezalet herşey sıradan. 2. oyunu büyük zevkle bitirmiştim yanına bile yaklaşamamış. Yazık.

O kadar kötü mü ? Bugün deneyeceğim.
  • Ben hiç beğenmedim siz yine de deneyin kendiniz karar verin.
  • quote:

Ben hiç beğenmedim siz yine de deneyin kendiniz karar verin.

Ben de beğenmedim sildim.
  • gamescomda en iyi rpg bu nasıl olmuş bi yanlışlık falan yok dimi
  • rpg seven biri icin son derece guzel bir oyun bence
    oynanis biraz sorunlu ama alistiktan sonra o da cok problem olmuyor
    tabi ama bu kadar guzel bir fikirle(korsan temasi) bir klasik bile yapilabilirdi
    oyun yukardaki cogu yorum gibi oynanmayacak duzeyde degil zaten cogu oyun sitesinden 70 80 arasi not almis
  • oyunda gamepad i aktif edemiyorum beceren var mı ?
  • Beyler tavsiyem guildlerden birine girmeden önce ya da tutorialın direk sonrası bir ana save alın.Oralara kadar oynaması çok sıkıcıydı.Guildler fena değil de şu salak hayvanların bile kılıçları dodgelaması deli ediyor.Demon Hunters zevkli bir guild onu da söyliyim.Inquisitionın yerini bulamadım.

İlk oyunu biraz geliştirip koysalar mükemmel oyun olacak ama neden korsan temasını bu kadar zorluyolar anlamış değilim.Bir de serinin 3 oyununda da fast travelı gerçekleştirmek için saçma teleport noktaları ve tp stone aramak adamı deli ediyor.Genel olarak oyun 10 üzerinden 7.5 alır.
    -Bound by flameden kopya klişe senaryosu
    -Fast travel olmayışı
    -smithing için pek fırsat yok
    -karakterin sesi

+guildler güzel
    +iyi/kötü davranışlara göre değişimler
    +eski karakterler
  • durduk yerde frame düşüşleri oluyor stutter da var , ilk oyun gibi stabil bir oyun çıkartamadılar gitti ya
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.